#29 Juan Emmanuel Culio - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #27 Juan Emmanuel Culio

Culio GS TV'de yaptığı açıklamada
''Anlaşma imzaladığınız zaman size hem ekonomik anlamda hem de sevgi anlamında bir şeyler veriliyor. Size bunları veren kulübe sizin daha fazlasını vermeniz gerekiyor. Sahaya çıktığım zaman bu arma için, bu forma için kendimi öldürebilirim. Elimden gelen en iyi mücadeleyi vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Tabii ki kazandığım zaman dünyanın en mutlu insanı oluyorum. Oynamışım, oynamamışım önemi yok. Önemli olan takımın kazanmış olması. Öbür taraftan baktığımızda, kaybettiğimizde gerçekten çıldıran bir Culio görebilirsiniz. Gerçekten inanılmaz üzülüyorum ve bu üzüntümü 3 günde falan atabiliyorum. Kaybettikten sonra kendimi 2-3 gün eve kapatıyorum ve üzüntümü ancak böyle atabiliyorum.''
demiş.

Cevap: #27 Juan Emmanuel Culio

Ayhan'dan fazlası yok, gereksiz transfer, sol açık bu ya(!!!) diyen futbol ulemaları nerde ?? Yav bıraktım bu adamı hiç bir futbolcunun BAM'dan kötü olmasının imkanı yok ki. Ayrıca aynı Pino'nun ilk maçında olduğu gibi Culio da 20 dk gibi kısa bir sürede kalitesini gösterdi..

Üst Alt