#29 Juan Emmanuel Culio - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #27 Juan Emmanuel Culio

Eminim 85. dakikaya kadar; hiçbir Galatasaraylıyı heyecanlandırmayan soğuk bir maçı, yaptığı iki hareketle ısındırmayı başarmıştır. Tekrar hoş geldin diyorum, umarım o paslarını bize sık sık izletirsin.

Memleketimin numarasini üstlendin.. gözlerim özelliklen senin üzerinde olacak.

Ama Allah nazardan saklasin, ilk macinda güzel bir performans cizdin!

Bastir 27! :)

Takıma katkı vereceği belli.Bugün Mustafa Sarp dışında iyiydi takım.Mustafa sarp takımın maskotu mu artık nedir hala takımda :S

PS: bi de Kes saçını M.Sarpla karıştırıyoz seni.Kel gez daha iyi :asd:

Geldiğinde bilinçsizce yapılan tepkiler çoktu. Bu maç bir nebze de olsa fikir oluşturur.

Daha önce belirttiğim gibi ben güveniyorum Culio'ya.

Hem ara pasları hem de Emre attığı ters toplar ile Galatasaray taraftarı alışık olmadığı şeyleri gördü. Umarım devamı gelir.

Geldiğinde en çok tepki verenlerden biride bendim ama çok iyi oynamış galiba(maçı izlemedim).İnşallah bizi utandırır ve daha iyi olur.

İyi oynadı ama ilk maçtan abartmaya da gerek yok, süre vermek lazım.

çok beğendim. verdiği paslar ve rakibi ısırması özellikle harukulade. barış gibi boş bilinçsiz pres yapmıyor helal olsun. cana ile iyi ikili oluşturacaklar ayhanın papucu dama :)

maçı izledim geldim hakkaten bamdan yıllardır göremediğimiz paslar attı ara pasları bir de bam gibi pası verip durmuyor hareketli pozisyon bilgisi yüksek çok faydalı olacağa benziyor kazım da sağlam bi gol çaktı en çok da sabriye şaşırdım kaleye tutturduğu 2. şutuydu ilki gibi gol oldu (ilk gol bordeaux) :DD

Adam Box to Box beyler, enerji dolu 90 dakika mucadele edebiliyor, bir cok pozisyonda oynayabiliyor.. lider vasifli, top kontrolu iyi, bazen asiri derece calima kacabiliyor.. paslari iyi, oyunu iyi okuyor.. sadece cok suratli degil

Teknik kapasitesi yüksek,top ayağına yakışıyor,son dönemlerde ben kısa süreye bu kadar klas arapası sıkıştırabilen adam görmedim.Basit oynuyor.Oyun kurucu özelliklerine sahip.Merakla bekliyoruz önümüzdeki maçları.Hoşgeldin tekrar Culio.

Üst Alt