#33 Seimone Augustus | MVP - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Seimone Augustus | MVP

Cevap: #23 Seimone Augustus

Bir de Fenerbahçe'ye giderse (ki hakkıdır) bir dahakadın basketbol takımımızı asla takip etmem.

Twitter'dan sordum bizden ayrildigin hakkinda soylentiler var dedim.. sadece hayir dedi yani gelecek senede bizimle Agustus ;)

Artık pasaportların bir önemi yok, önemli olan hangi milli takımda oynadığı. Daha önce ABD milli takımında oynadığı için başka bir milli takımda oynayamaz.

Kendisine ne zaman twitter'da Galatasaray'da kalacak mısın diye sorsalar hep çok istiyorum, bunun için çalışıyorum, böyle ümit ediyorum gibi cevaplar veriyor. Sorun Seimone değil biziz, öyle bir kalkmış ki bir yerlerimiz beğenmiyoruz kendisini.Seimone artık hepimizden daha Galatasaraylı.

@seimoneaugustus

Seimone Augustus

Galatasaray fans you will always have a place in my heart, Diana is a great addition to the team. Have fun and Good Luck next year. Love.

:(:(:(

Galatasaray fans you will always have a place in my heart, Diana is a great addition to the team. Have fun and Good Luck next year. Love.

Üst Alt