#33 Seimone Augustus | MVP - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Seimone Augustus | MVP

Cevap: #23 Seimone Augustus

bizde seni seviyoruz seimone...koçun acıklamalarından seneye düşünülmediğini anlamıştık..umarım yine yollarımız kesişir..

Ah be kalsaydı keşke Augustus 10 tane Taurasi'ye tercih ederdim, seni asla unutmayacağız(m).

veda mesajını yayınladı arkadaslar...Teşekkürler her şey için prenses. Bir gün mutlaka yine yollarımız kesişecektir...kalbimizin en güzel köşesindesin...

Bir Hagi'nin bir de Augustus'un yeri bende çok ayrıdır, ikisini de babamdan çok severim. İnşallah 33 numaralı formanla bir daha parçalıyla izleyebiliriz. :(

O şerefsiz hakem orada faul çalmasa şimdi Augustus kalacaktı işte.

207437_203975522967280_100000645024162_610625_5576353_n.jpg

Bizi bırakıp nereye gidiyorsun sen ya? :(:(

3 yıl gözümün önünden geçti, ağlıyorum yeminle. En iyi zamanında sakatlık yaşayıp 1 yıl basketboldan uzak kaldı, üstüne kanser tedavisi görüp anne olma şansını kaybetti. Yaşamadığı terslik kalmadı.

En son 4-5 yıl önce ağlamış olan ben Seimone diyince zor tutuyorum kendimi:(

Galatasaray formasını aktif taşıyanlar içinde-tüm spor dalları dahil- hiç kimseyi bu kadar sevmedim ben.

Işıl'dan Seimone'ye :

hey Mone, u have to know that u ll always stay as a part of our family, it was really fun playin w u...

Haginin futbolu birakmasindan sonra en cok üzüldügüm olaydir.

Keitanin gitmesi bile bukadar koymamisti bana.

Halbiki bizim yönetim kalmasini istese,Seimone dünden razi. Bi konussalar keske.

Biz taraftar olarak buna tepki versek bir basketbol macinda. Augustusu istiyoruz diye. Belki birseyler yapabiliriz.

[video=youtube;v2YFzQumdEA]https://www.youtube.com/watch?v=v2YFzQumdEA&feature=related[/video]

Elbet bir gün buluşacağız

Bu böyle yarım kalmayacak

.

.

Seimone'm ne zaman buluşacağız?

:(

Üst Alt