#39 Serdar Eylik - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#39 Serdar Eylik

Cevap: #14 Serdar Eylik

Eger editore bakmis olsaydin top surme (dribbling), teknik, guc, hiz, hizlanma, konsantrasyon, karar verme, ve flair (ozel yetenek midir nedir diye ceviriliyorlar turkce de aslinda beklenmedik haraketleri yapma istegi ve becerisi) girilmis olan ozellilerini oldugunu anlardin. Yani diger tum ozellikleri 0 rastgele oyundan oyuna degisiyor... Tabi CA'in cok dusuk olmasi ve sol ayaginin da yuksek bir deger almasindan genelde oyunda ozellikleri oldugundan 1-2 puan dusuk cikabiliyor.

First touch top ayagina gelmeden rakibe calim atmasi falan degil topla ilk temasinin ne kadar iyi oldugudur...

Mehmet Guven'i ise bu sene daha sik stopper olarak gorebiliriz belki kendisinden bir Marquez yaratilmaya calisilabilinir...

İşin o kadar detayına girmedim ama Kleve maçında canlı olarakta izleyince anladımki bu adamda iş vardır. Evet first touch olayını tam olarak anlatamadım mesajı editlemeyede üşendim.:) Sonuç olarak o ilk hamleleri mükemmel sağbeke kafayı yedirtti.

İnşaallah turnuvanın en iyi oyuncusu seçilmesi, Serdar'ın ayaklarını yerden kesmez. Kesildiği an, yaprak gibi savrulur gider. Nice süper topçular vardı, hiçbirisinin şuan adını bile hatırlamıyoruz, neden? Çünkü ayakları yere basmadığı için. Yetenekli bir oyuncu olan Serdar'ında çok dikkat etmesi, hem kendisi, hem geleceği, hemde ailesi için çok önemlidir diye düşünüyorum. Yoksa Galatasaray'a bu ve bunun gibi daha niceleri gelip, geçer..

İnşaallah turnuvanın en iyi oyuncusu seçilmesi, Serdar'ın ayaklarını yerden kesmez. Kesildiği an, yaprak gibi savrulur gider. Nice süper topçular vardı, hiçbirisinin şuan adını bile hatırlamıyoruz, neden? Çünkü ayakları yere basmadığı için. Yetenekli bir oyuncu olan Serdar'ında çok dikkat etmesi, hem kendisi, hem geleceği, hemde ailesi için çok önemlidir diye düşünüyorum. Yoksa Galatasaray'a bu ve bunun gibi daha niceleri gelip, geçer..

Hangi turnuvada en değerli oyuncu seçildi?

Sadece Erhan ve Emre'yi beğendiğini söyledi, Serdar için birşey demedi.

Hazirlik maci sonrasi aciklamasiydi o sadece. Antrenmanlardaki performansina göre Serdar ve baska oyunculari da begenmis olabilir. Umarim haber dogrudur, seneye Arda'nin gidecegini düsünürsek simdiden Serdar, Emre gibi oyunculari takima kazandirmamiz lazim.

Serdar Eylik in kumaşı çok kaliteli ve hızlı bir oyuncu; kiralık geçirecegi 1-2 senenin ona katkısı büyük olacaktır ama en azından Bank Asya takımı olmalı...

Serdar hocanın gözüne girememiş gibi.. Son 20 dk aldı oyuna, basık toplantısında da adını geçirmedi.. İnşallah alır A takıma bu sezon..

Üst Alt