#45 Marcão - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yedekleri olsa emin ol derler.

En ufak bir şey bulunduğu zaman eleştiri saçma geliyor bana aynı şey Feg'in fiziksel durumu içinde yapıldı adam çıktı şampiyon yaptı sonra eleştiri olur olmaz değil ama ayarı iyi tutturmak lazım.
Benfica maçları ve Erzurum maçındaki hatalar ufak hatalar değil bence biri şampiyonluğa mal oluyordu diğeri tur için direncimizi kırdı. Böyle kritik hatalara rağmen destek devam etti.

Açıkçası Feg - Sinan ve Ahmet ya da Semih - Marcao aynı seviye durumlar, yedek seviyelerine bakılırsa.

Bir de her şeye yangın yapan bir kaç kişinin yorumları üzerinden konuşuluyor, şu muhabbetin içindeki kimseyi öyle görmüyorum ee maç sonu gelip ağzına geleni söyleyen bir adamı referans almamalıyız.

Feg konusu farklıydı onu savunan kişi sayısı çok çok azdı, herkes ağız birliği yapmışcasına oynamasın, gitsin diyordu. Marcao için durum bence kesinlikle öyle değil.

Benfica ve Erzurumspor maçlarından sonra çok kızmıştım Marcao'ya. Keşke yerine deneyimli bir stoper alsaydık dediğim bile oldu. Deneyimli + genç stoper ikilisini tercih ederim ben. İki tane genç hataya meyilli oluyor.

Ama oynamasin diyecek lüksüm yok. Ahmet ve Semih bin beter.

O göbeği de eritmesi lazım hiç hoş değil. Taraftar nasıl vezir yaparsa rezil yapmasını da bilir. Feghouli'nin mesela ilk devre koşmaya mecali yoktu. İkinci devre nasıl fit dönünce uçtu adam.

Ne abartılmış mesele yahu , Marcao oldukça profesyonel bir futbolcu ve istikrarlı. Sezon başı kampında rahatça düzelir zaten aşırı bir fazlası da yok. Galatasarayda futbolcu olmak zor yanlış nefes alsa eleştirilir oyuncular.

Benfica maçları ve Erzurum maçındaki hatalar ufak hatalar değil bence biri şampiyonluğa mal oluyordu diğeri tur için direncimizi kırdı. Böyle kritik hatalara rağmen destek devam etti.

Açıkçası Feg - Sinan ve Ahmet ya da Semih - Marcao aynı seviye durumlar, yedek seviyelerine bakılırsa.

Bir de her şeye yangın yapan bir kaç kişinin yorumları üzerinden konuşuluyor, şu muhabbetin içindeki kimseyi öyle görmüyorum ee maç sonu gelip ağzına geleni söyleyen bir adamı referans almamalıyız.

Feg konusu farklıydı onu savunan kişi sayısı çok çok azdı, herkes ağız birliği yapmışcasına oynamasın, gitsin diyordu. Marcao için durum bence kesinlikle öyle değil.

Erzurum maçından sonra bir sürü maç kalmıştı evet büyük hata yaptı ama o maça bakıp komple desteği çeksek kaybeden biz olurduk yine.

Belhanda mesela geldiğinden beri bir sürü gol yedirdi 10 numara olmasına rağmen stoperin hata yapması buna bakınca gayet normal hata yapmayan stoper olamaz.

Feg sezonu açmadı yani oynamayan adamı göndermesi kolaydı.

Adam geldiğinde de kilosu vardı. Yapısı öyle yani Donk veya Luyindama gibi vücut beklememek gerek.

Hatta çok iyi hatırlıyorum harika oynadığı Göztepe maçında arkadaşlarla 3-4 kilo fazlası var gibi onları verirse efsane olur diye konuşmuştuk.

Erzurum maçından sonra bir sürü maç kalmıştı evet büyük hata yaptı ama o maça bakıp komple desteği çeksek kaybeden biz olurduk yine.

Belhanda mesela geldiğinden beri bir sürü gol yedirdi 10 numara olmasına rağmen stoperin hata yapması buna bakınca gayet normal hata yapmayan stoper olamaz.

Feg sezonu açmadı yani oynamayan adamı göndermesi kolaydı.
Mesela benim gözümde Belhanda'nın pek kredisi yok çünkü sahadaki o laubali tavırlarından dolayı ona karşı önyargılıyım çünkü hep yapıyor bunları.

Bu da bayağı bir süreç içinde oluştu üstüne maaşı 4 m euro olunca önyargım artıyor.

Bir de şunu gözardı ediyoruz mesela Marcao, her maç hata yapan stoperlerin yerine geldi. Belhanda,Sneijderin yerine geldi, Feg, Yasin'in, Sinan'ın yerine geldi bu da aslında oyuncunun kredibilitesini etkiliyor.

D8czPTTWkAARjfJ.jpg

Salah tatile çıkmış

Üst Alt