#52 Emre Çolak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
23352.jpg

bu herifmi karar veriyor milletin GSliligine ? Lol

Bir oy hakkım olsa Emre Çolak Galatasaray’a gelmesin yönünde kullanırdım.

Terim umarım şaşırmaz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Östersunds olayini ben hic hatirlamiyorum yav. O zamanlar Tudor'a Dursun'a falan sövmekten hic görmemisim demek ki bunu ben.

Bu gidisle bütün yeniceriler seneye Besiktas da bulusacak.

Burak, Colak, Gönül, Caner. Bi Arda eksik burada. Bi de Selcuk.

bunu bende bilmiyordum ki gelmesini istiyordum (rotasyon oyuncusu olarak) ancak camia'ya küsmek ne demek kendisini arda abisi gibi boy aynasında görüyor demek ki o zaman gelmesine gerek yok bunun yerine 18 yaşındaki çocuk maçlarda hata yapsın onu bağrımıza basarız ama bu arda abisi gibi egolu çocuğu artık kabul etmemeliyiz diye düşünüyorum.

bunu bende bilmiyordum ki gelmesini istiyordum (rotasyon oyuncusu olarak) ancak camia'ya küsmek ne demek kendisini arda abisi gibi boy aynasında görüyor demek ki o zaman gelmesine gerek yok bunun yerine 18 yaşındaki çocuk maçlarda hata yapsın onu bağrımıza basarız ama bu arda abisi gibi egolu çocuğu artık kabul etmemeliyiz diye düşünüyorum.

bu itin camia'ya ya küsmesinin tek sebebi arda. Arda olaylarından sonra hepsi terime cephe aldılar hocam farketmediniz mi hiç burak , olcan , emre , selcuk gs'de oynamasa oda alıcaktı paylaşımlarında pohpohluyordu cünkü. Poldi drogba gibi adamlar en azından bi kutlama için paylaşımda bulunma gereği duyarken sen kimsin ulan emre.

Ardanın türkiyede ki tüm yardakcıları şunlar.

selçuk inan , emre çolak , burak yılmaz , olcan adın , emre belözoğlu , caner erkin ki caner yüzssüzü dayak yemişti bide.

Bu heriflerin her biri galatasaray düşmanı açık ve net bi şekilde öyle geçmişte verdikleri emek umrumda dahi değil hepsi şuan terime düşman isimler. Selcuğu bi nebze ayırırsın. Hepsi sabriye kurban olsunlar hiç birinin bundan sonra klüple en ufak bi işi yok ne emresi ne burak'ı geçti onların yolu.

emre seni hep destekledim bjkye gidersen seni affetmemm,senin yerin Cimbom beleşe gel işte hırbo

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre çolak gibi yıllarca bizde oynamış tek tük katkı dışında hiç birşey yapmamış , kendini geliştirmemiş yıllarca kulübede yatmış topçuların takımdan gittikten sonra geri istenmesini hayretle izliyorum.

Üst Alt