6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1 - Sayfa 510 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deprem sigortası zorunlu mu? Yaptıranlara ne gibi faydası olacak? Bilgisi olan var mı?

Zaten zorunlu ki.. Yani en azindan merkezi illerde boyle, tasrayi bilemem malum devletin varligi tartisilir. Ben en son evimi 2015'te kiralamistim Istanbul'da o ev dahil ondan onceki 1 evimi daha DASK olmadan kiralayamadim. Zorunlu diye biliyorum. Haklarin var ancak komedi. Bunu en iyi Izmirliler yasadi en son.

ne dış ülkesi yahu iktidarın adamı. dediğin gibi olsa bunu içeri alırlardı şimdiye kadar 50 kere.
Katılmıyorum iktidara da muhaliflik yapıyor hemde en hassas noktası mülteci meselesinden senin düşünceni çoğu kişi paylaşıyor iktidara çalışıyor diye ama bence çok mantıklı değil. Dış ulkelerin Türkiye de ki yapılanmaları etki ajanları çok hafife alınıyor. Tabi akp nin yıllardır dış mihraklar gibi içi boş söylemleri neden oldu. Bu adamın tek amacı ülkeyi karıştırmak dış müdahaleye açık hale getirmek. Aklı başında biri bunun yaptığı provakasyonları yapmaz.

Gerçek yüzü yeni mi çıktı. Tam bir provakatör dışardan destekli biri amaçlarından biri ülkeyi karıştırmak , hiç bir fırsatı kaçırmıyor. Direk dış bir ülkenin ajanı olduğunu düşünüyorum. Gerçi burda da fanları varsa Twitter'da ki gibi başlarlar şimdi.
İçinden çıktığı camia bile kendisine "istihbarat artığı" diyor!

Şurada çadıra ihtiyaç var şurada şuna ihtiyaç vs. gibi oradakilere bir nebze yardım edecek iki çift laf söylemedi. Varsa yoksa onu vurun bunu asın şunu kesin. Kaostan başka bir şey bildiği yok.

İçinden çıktığı camia bile kendisine "istihbarat artığı" diyor!

Şurada çadıra ihtiyaç var şurada şuna ihtiyaç vs. gibi oradakilere bir nebze yardım edecek iki çift laf söylemedi. Varsa yoksa onu vurun bunu asın şunu kesin. Kaostan başka bir şey bildiği yok.
İstihbaratci olduğu çok belli artık devlet içindeki bir yapıya mi yoksa dış bir ülkeye mi çalışıyor bilemem ama bazı arkadaşların işte akp li ama muhalif görünüyor gibi basit değil bence.

İstihbaratci olduğu çok belli artık devlet içindeki bir yapıya mi yoksa dış bir ülkeye mi çalışıyor bilemem ama bazı arkadaşların işte akp li ama muhalif görünüyor gibi basit değil bence.

Oyle degil. AKP'li demedik. Kontrollu bir fakli boyutta siyaset yapiyor. Sinirlari belirlenmistir. Azicik degistirsin, alasagi edilir. Bunlar her ulkede vardir bu arada.

Ayrica, konu deprem basligi, siyasete dalip dagitmasak iyi olur.

Katılmıyorum iktidara da muhaliflik yapıyor hemde en hassas noktası mülteci meselesinden senin düşünceni çoğu kişi paylaşıyor iktidara çalışıyor diye ama bence çok mantıklı değil. Dış ulkelerin Türkiye de ki yapılanmaları etki ajanları çok hafife alınıyor. Tabi akp nin yıllardır dış mihraklar gibi içi boş söylemleri neden oldu. Bu adamın tek amacı ülkeyi karıştırmak dış müdahaleye açık hale getirmek. Aklı başında biri bunun yaptığı provakasyonları yapmaz.
mülteci olayını iktidar bile kendi içinde pişmandır. günümüzde ajan olayını çok fazla büyütüyoruz gözümüzde.

Dile kolay abi 165 saat... Umarim saglikli bir hayati bundan sonrasinda. Cok gecmis olsun ablacim.

Aslanlar devam daha cok vatandasimiz yardim bekliyor eminim buna. Hava kosullari buna musait su kaybi yavas oldugu icin kurtarabilirsiniz. Ne olursunuz dikkatlice dinleyin..

Bu umit ozdaga destek olan mhpli Galatasaraylilar var ne yazikki.mansur gibi bir adami seven,umit ozdagi sevemez.kimin dogru kimin yanlis oldugunu ayirt edemiyosunuz daha.herif ayrica fatih terim düşmanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt