6'da 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6'da 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
taraftarın hayaline kapıldığı içinde başakşehir ve beşiktaş maçlarınında bulunduğu şampiyon olmamız için yapmamız gereken seri.

tabi şampiyonluk için bu bile yetmiyor.

Şampiyonluk önemli değil top oynayalım yeter.

He bana sorarsanız ben şampiyon olacağımızı düşünüyorum zaten

Halamın bıyığı olsa amcam olurdu dedirten post. Bu saatten sonra 2. bile olamayabiliriz. BJK bizden 3-4 gömlek üstün oynuyor. Başakşehir'de extra bi mallık yapmaz ise bizi evire çevire yener.

Aksine biz en az bir maçta daha puan kaybedeceğiz. İkinci olup gelecek sezonu düşünmeye başladım ben. Kura şansı ile bir ihtimal şampiyonlar ligi vizesini almak zorundayız. Katılırsak gruplara mali anlamda kaçan şampiyonluk okadar etkili olmaz kulübümüze
.

konya veya rizede takılırız gibi geliyor bana fakat olduda yaptık diyelim
ibbnın ilk iki maçı içerde. ve biri göztepeyle. onların durumuda malum. bizim konya onlarında göztepe maç haftası belli edecek gibi herseyı

Umarim Ilk yaridaki gereksiz puan kayiplarini aramayiz

Ligin ikinci yarisi 11 macta 8 galibiyet 3 beraberlik gayet iyi bir istatistik yakaladik aslinda ama ilk yaridaki puan kayiplari belirleyici olacak ne yazik ki

Başakşehir'in iki tane üst üste iç saha maçı olması çok can sıkıcı. 6 da 6 yaparsak elbet bir yerde puan kaybederler ve şampiyon oluruz ama tüm maçları kazanmamız da kolay değil. Özellikle Rize deplasmanı baya zor geçer. İç sahada bu saatten sonra puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu haftanın soyle bi güzelliği oldu havlu atabilirdik lig bizim için bitebilirdi bugun. genel olark pek çok kişi ibbnın kazanmasını bizimde mağlubiyetimizi bekliyordu. şuanki olumsuz havanın sebebi galibiyetin gelmemesi ozaman bile tüm maçlarımızı kazanmamız gerekiyordu.
suan fark 9 olacakken 5e dustu ve tüm maçları kazandığımız takdirde ibbnin tek beraberlik hakkıda kalmadı.
konya göztepe haftaları herseyi belirler işte.
deplasmanlardan birinde özelliklle konyada takılırız gibi geliyor bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt