7'de 7 şampiyon yapar mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7'de 7 şampiyon yapar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 7'de 7 şampiyon yapar mı?

7'de 7 şampiyon yapar ama.

Biz 7'de 7 yapabilirmiyiz derseniz zor gözüküyor maalesef.

7'de 7'yle şampiyon olur muyuz diyoruz da biz 7'de 7 yaptıktan sonraki ihtimallere bakalım:

mesela bursanın 6da 6 yapması lazım bu durumda zaten bjk devreden çıkar fenerin de çok zor maçları var 7'de en az 6 galibiyet 1 beraberlikle averajla şampiyon olurlar.

eğer bjk 7'de 7 yaparsa bursa ve fener altımızda kalır zaten. bursa ve feneri yenerler bir takımla berabere kalırlarsa averajla şampiyon oluruz.

fener için dedik zaten 6 galibiyet 1 beraberlik almaları lazım en az bjk trabzon maçları felan var.

Yani 7'de 7 yaparsak şampiyon olma ihtimalimiz çok yüksek. Biraz hırsla ve azimle olmayacak iş değil. Yenemeyeceğimiz takım yok normal şartlarda. Ancak sorun zaten şartların normal olmamasında. Bu oyunla mı şampiyon olacağız diye düşünmek de çok saçma olur şu anda biz olamıyorsak diğer takımların da olmaması lazım. Biraz şanslı olsak Trabzon maçında o hatayı yapmasa Emre en az 1 puan fener maçında selçukun balık golü yerine Dos Santos'unki gol olsa o da olmadı son dakikada penaltımız verilse veya Eskişehir maçında elle atılan gol olmasa şu anda çok farklı bir havada olacaktık. Kimse kötü oynuyoruz felan demeyecekti. Bunların hepsine gerek de yok Eskişehir ve fener maçlarında 1 puan alsak zaten biz 55 fener 53 olacaktı. Son haftalarda şans faktörünün de hep rakiplerde olduğunu unutmamak lazım. Ama bu böyle devam etmeyecek. Öncelikle Sivas maçını atlatmamız lazım. Servet'in,Arda'nın,Baros'un kısacası geçen yıl da var olan oyuncuların Sivas'la olan kupa maçlarında yaşananları hatırlamaları bile motivasyonu artırır ama bizim futbolcuların hiçbir şeyle gaza geleceği hırslanacağı yok gibi.

beşiktaşın çok zor maçları var kesinlikle şampiyon olamıcaklardır. En iyi fikstür fenerin ama kayseri çok formda haftaya bir süpriz olabilir . biz 7 de 7 de yaparsak kesin şampiyon oluruz ama 7 de 7 yapamayız.

Neden olmasın? Örneği var bunun. Oyuncular kafalarını başka şeylere vermez , sadece oyunlarını düşünürlerse olur. Daha diğer takımların derbileri var.

febe ve 8jk ile aynı şansa sahibiz şampiyonluk yolunda, inşallah olacagız, Allah utandırmasın sezon sonu yüzü gülen biz oluruz inş.

beşiktaşın çok zor maçları var kesinlikle şampiyon olamıcaklardır. En iyi fikstür fenerin ama kayseri çok formda haftaya bir süpriz olabilir . biz 7 de 7 de yaparsak kesin şampiyon oluruz ama 7 de 7 yapamayız.

Kayseri'nin neresi formda? Kaç hafta sonra galip geldiler. Geçen sene Kadıköy'deki maç gibi olursa tadından yenmez. Aghahowa hayatının topunu oynamıştı. Malum, Volkan zenci sever. Makukula'nın da ona aynı duyguları tattırmasını diliyorum. :ciftetelli:

sezona 6/6 yla başladık 7/7 ylede bitirebiliriz neden olmasın ama yeterki yapalım bu arada bursasporu içerde rahat geçeriz ibb yide geçeriz onlar problem değil yeterki takımda şampiyonluk inancı olsun bide fener bjk derbisi berabere veya duruma göre bjk nin galibiyetiyle biterse o zaman süper olur(bjk kadıköyde bizim gibi oynamıyor gerçe bizden başka herkez kadıköyde top oynayabiliyor)

Üçte üç yaparsak dördüncü de gelir. Olmayacak iş değil. İbb-gençlerbirliği bunlar hep fasa fiso maçlar şeklinde geçecek. Sivas-Diyarbakır-Manisa'yı bir şekilde geçeriz diye düşünüyorum. Fener-Beşiktaşın birbirleriyle ve trabzonla maçları var. Bursa'nın da bizimle ve bjk ile. Bunlardan ikisi mecburen düşecek. Dörtte dört yaparsak en kötü ikinci oluruz gibime geliyor.

Hayal kurmaya gerek yok arkadaşlar tek rakibimiz yok bu sene biri kaybetse biri yener ki biz bütün maçlarımızı hayatta kazanamayız anlamıyorum medyamı bizi şişiriyo yoksa takım gerçekten kötü mü :S rijkaardı suçlasakta topu futbolcular oynuyor hem adam bütün kariyerini riske atıp en tepeden tekrar başa dönüp kendini tekrar ispatlamak için geldi buraya bence gelecek sezona bakılmalı ve artık futbolculara yıldız diyip sımartmayalım..

Bu saatten sonra zor Fenev havaya girdi iyice.. Bursanın Fikstür avantajı var kim nederse desin.. Beşiktaşta en azından mücadele ediyo... Biz ise tamamen dağılmış durumdayız... Futbolcular üzüleceğini biz naptık diyeceğine Gazetelerde Hocalarını ve takım arkadaşlarını eleştiriyorlar.. Böyle bir durumda Bu ruhsuzlardan 7'de 7 beklemek biraz hayalcik olur.. Ama bellide olmaz 'Galatasaray'ın adının olduğu her yerde Umut vardır'

Biz 7'de 7 yaparsak en azından Bursaspor puan kaybetmiş olacak.Üst sıralarda bulunan diğer takımlarla maçımız yok.O takımların alacağı sonuçlar istediğimiz gibi olursa neden olmasın...

hayallerle yasanmaz.takımımız şampiyon olamaz.hatta ikincilik için şansımız var.bursayı yenmeliyiz.

bu gol kacirma aliskanligimizda bizim yapacagimizi beklemiyorum, ama 7'de 7 sampiyon yapma imkani buyuk bir olasilik. ama artik problem tek rakip degil onunde 3 tane var simdi. gel simdi onlarla bogus.

Pazar günü "RED ALERT" olacak, görün siz aslanimi. Sampiyonluk icin ben inaniyorum!

7 'de 7 yapsınlar Şampiyon kesinlik ile yapar. Hesaplayın anlarsınız.

Hatta 2 -3 puan önde oluruz . Lig sonunda ancak ben 7-7 değil 6 galibiyet 1 beraberlik şampiyonluğu getirir diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt