7'de 7 şampiyon yapar mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7'de 7 şampiyon yapar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 7'de 7 şampiyon yapar mı?

şöyle düşün

7-7 yapınca bursayı da yenmiş oluyoruz

ilk 3 takımla aramızda 2 puan fark kalıyo

fener-beşiktaş

bursa-beşiktaş

fener-trabzon

beşiktaş-trabzon

gibi maçlarda birbirlerine puan kaybederlerse şampiyon oluruz

ama biri çıkar bi seri yakalarsa 7-7 de yetmeyebilir

ayrıca bence 7-7 yapamayız

7'de 7 yapmak bizim takım için zor gibi görünüyor. Dikkat ederseniz her ne kadar alt sıradaki takımlarla oynasakta, küme düşmemek için mücadele edecekler. Bu yüzden oyuncular herşeylerini ortaya koyacaklardır. Bizim takımda zaten ruhsuzlar ordusu olduğu için biraz zor. Ama kendilerine çeki düzen verip çıkıp adam gibi oynarlarsa kazanacaklarına eminim. 7'de 7 yapıp bizim yüzümüzü biraz güldürseler çok iyi olur. Çok bişe istemedik onlardan, bi feneri yenemediler. Oynadığımız turnuvalarda berbat durumlara düşürdüler bizi. Bari şu önlerindeki maçları kazansınlar.

Fener, Bjk, Bursa aralarında oynayacaklar(biz de dahil), bu yüzden nasıl ki daha 3 hafta önce her şey farklıysa, bundan bir 3 hafta sonra da her şey değişebilir.

5 puanlık farkı gözümüzde büyütmeyelim yeter ki takım mental olarak toparlansın ve en azından makul bir galibiyet serisi yakalasın..

4 takımın da şampiyonluk şansları bence eşit.

bu sene kesin şampiyonuz arkadaşlar.ama açık ara şampiyon olacağımıza son haftada şampiyonluğumuzu ilan ederiz.çünkü kadro olarak çok kaliteliyiz.çok ağır basıyoruz.bekleyelim ve görelim.

fb maçı bize çok zarar verdi.yani bunu sadece sıradan bir mağlubiyet olarak görmek yanlış olur tabiki.zaten o yüzden çok karamsar olduk.ama fb bence çakılacak biz ise yükselip 31. haftada liderliği alacağız.ben bursa ve ibb maçlarından korkuyorum gerisini rahat alabiliriz.

7 de 7 bizi şampiyon yapar mı sorusuna %100 olarak cevap veriyorum:bizi şampiyon yapar.çünkü bütün takımlar puan kaybetmeye müsait.biz eğer dengeli olursak şampiyonluk bize daha yakın.

İşin can sıkan tarafı rakiplerin puan kaybını beklemek.Hemde 3 ünün.İmkansız mı hayır,zor mu evet zor.

7 de 7 Sampiyon yapsa bile , hakedilmis bir Sampiyonluk olmacak.

Büyük Takimlari , iyi takimlari yenmekte cok zorlanarak Sampiyon olmus olacagiz.

Deplasmanda Ligde ilk 8 e giren takimlara karsi puan almakta zorlanan takim Sampiyon olmus olacak.

Ezeli rakibimize Ligde 2 kez yenlerek Sampiyon olmus olacagiz.

Önümüzdeki 7 haftadaki oynacamiz futbolu bilemem, fakat su anki futbola kötü futbol oynayarak Sampiyon olmus olacagiz.

Tabii ki sevincem, fakat Sampiyonlugun tadi tuzu eksik olcak benim icin.

taihde alınan şampiyonluklarda dipnot bunlar rakibine yenildi deplasmanda galibiyet alamadı yazmaz tarih şampiyonlukları yazar.unutma fenerden 4 yedik 3 hafta sonra şampiyonluk kutladık o damı hakedilmiş şampiyonluk değildi.

7 de 7 Bizi Sampiyon yapar mı bilmiyorum ama rakiplerimizin puan kayıpları yasadıklarında bizim o hafta kazanmamız ve averaj yapmamız lazım bu hafta sivas macında averaj yapmamız lazım.. Bize ruhsuz olmadıklarını göstersinler

7 de 7 Sampiyon yapsa bile , hakedilmis bir Sampiyonluk olmacak.

Büyük Takimlari , iyi takimlari yenmekte cok zorlanarak Sampiyon olmus olacagiz.

Deplasmanda Ligde ilk 8 e giren takimlara karsi puan almakta zorlanan takim Sampiyon olmus olacak.

Ezeli rakibimize Ligde 2 kez yenlerek Sampiyon olmus olacagiz.

Önümüzdeki 7 haftadaki oynacamiz futbolu bilemem, fakat su anki futbola kötü futbol oynayarak Sampiyon olmus olacagiz.

Tabii ki sevincem, fakat Sampiyonlugun tadi tuzu eksik olcak benim icin.

illa şampiyonluğu haketmek için fenerimi yenmemiz gerekiyor..

UEFA yı aldığımız yıl bile feneri yenememiştik.. O yılda sevinmemiştin galiba..

Biz fener maçlarına gözümüzde bu kadar büyüttüğümüz için yenemiyoruz belkide..

7 de 7 zor malesef sivası diyarı yeneriz sonra manisaya takılırız gibime geliyor..şampiyonluk seneye artık..

istemem böyle rezalet bi şampiyonluk...hayır şampiyon olsan utanmıycan mı bi fb li bi es-es li bi bursalı bi ts li olduğu ortamda kime ne havası atıcan? ne diye sevinicen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt