#97 Emre Mor - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İyi bir 9-10'la oynarsa arkaya atılan toplarda büyük tehdit olur. Allah vergisi yeteneği ve hızı var. Ama zamanın Arda Turan'ı, şimdiden Feghouli'si gibi üstüne takım inşa etmeye çalışırsan yarı yolda bırakır. Şaibeli ofsayt pozisyonunda Babel'e yaptığı asist muazzamdı ama kendi topu alıp bitiriciden ziyade hazırlayıcı olmaya çalıştığı her pozisyonda batırdı. Kulübe için çok iyi alternatif, en azından Feghouli'nin arkasında dururken 9-10'daki feci boşluğu hissettirmiyor çocuk. Gördüğü kırmızı da tam anlamıyla hakemin şerefsizliğiydi. Moral bozmasın.

Hem futbol bilgisi hem kişiliği gerçekten sıkıntı çok başımızı ağrıtır Emre Mor ama çocuk o kadar yetenekli ki topu ayağına aldığı anda izletiyor kendisini

Hem futbol bilgisi hem kişiliği gerçekten sıkıntı çok başımızı ağrıtır Emre Mor ama çocuk o kadar yetenekli ki topu ayağına aldığı anda izletiyor kendisini

Adam olucak, istek var. Cikarken aglamasi ve bizim iki tane futbolcunun sarilarak destek vermesi harikaydi. Fatih hoca cok seviyor bunu, buda onu. Insallah cok cok daha iyi olucak. Kim nederse desin ama bu cocugun ayagina top geldiginde beni daha once kimse bukadar heyecanlandirmadi. Sneijder ve Drogba’nin ilk senesi dahil.

Adam olucak istek var. Cikarken aglamasi ve bizim ikitane futbolcunun sarilarak destek vermesi harikaydi.
Ama çocuğa haksızlık yapıldı kırmızı kart asla çıkmaması gereken bir pozisyondu çocuk ayağını takmıyor üstelik adamın geldiğini görünce geri topladı ayağını daha ne yapsın çocuk ?

Kayserispor bu kadar kırmızı görmüşken ne yapsam da Galatasaray'dan birisini atsam da kendimi adil diye göstersem diye aranıyordu hakem Emre'nin gelişine kırmızı verdi resmen

Genclere bir altyapi hocasi getirseler iyi olur. Tercihen Alman ve ya oralardan. Genc oyuncularimizi teknik taktik bir seyler calistirsin. Bu kebapci kadro ile genc oyunculari gelistirmemiz mumkun degil.

Gelişimine şöyle bakin;

Bu çocuk paraci dendi kendine taht yapmiş mercedes'e biniyor dendi

Çocuk 1,7milyon aliyorken galatasaray'a 700bin euroya oynamaya geldi.

Saha dişında sorun, sürekli fortnite oynuyor ,,anrenmanlara katilmiyor, sürekli kadro dışı kaliyor dendi

Çocuk floryada yatip kalkiyor

Pas vermiyor bencil dendi

Son maç hariç pasli oyunda hep vardi konya macinda %89 pas isabeti vardi .son maçta kendisine söylenen gir dripling yap dendi zaten

Defansa yardim etmiyor bekini takip etmiyor dendi

2 maçtir goruyoruz bekinide takip ediyor defansa da geliyor topta çaliyor

Şutlari zayif boşa şut çekiyor dendi

Çocuk eskisi gibi şut çekmiyor. Onun yerine pas veriyor.farkettiyseniz.nadir şut çekiyor ve çekmesi gereken yerde çekiyor

Takimi umarsamiyor kendini dusunuyor dendi

Çocuk kirmizi gordum maçi katlettim diye ağlaya ağlaya çikti

Görüldüğü üzere gelişim var.çevre kontrolü ve top kontrolunu geliştirince 11 de vazgecilmez olur.

Gelişimine şöyle bakin;

Bu çocuk paraci dendi kendine taht yapmiş mercedes'e biniyor dendi

Çocuk 1,7milyon aliyorken galatasaray'a 700bin euroya oynamaya geldi.

Saha dişında sorun, sürekli fortnite oynuyor ,,anrenmanlara katilmiyor, sürekli kadro dışı kaliyor dendi

Çocuk floryada yatip kalkiyor

Pas vermiyor bencil dendi

Son maç hariç pasli oyunda hep vardi konya macinda %89 pas isabeti vardi .son maçta kendisine söylenen gir dripling yap dendi zaten

Defansa yardim etmiyor bekini takip etmiyor dendi

2 maçtir goruyoruz bekinide takip ediyor defansa da geliyor topta çaliyor

Şutlari zayif boşa şut çekiyor dendi

Çocuk eskisi gibi şut çekmiyor. Onun yerine pas veriyor.farkettiyseniz.nadir şut çekiyor ve çekmesi gereken yerde çekiyor

Takimi umarsamiyor kendini dusunuyor dendi

Çocuk kirmizi gordum maçi katlettim diye ağlaya ağlaya çikti

Görüldüğü üzere gelişim var.çevre kontrolü ve top kontrolunu geliştirince 11 de vazgecilmez olur.

Cok guzel yazmissin. Kankim olurmusun?

Üst Alt