#99 Harry Kewell | Arşiv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#99 Harry Kewell | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk transfer edildiginde biraz tereddütlerim vardı, sezon basında yasadıgı sakatlıktan sonra acaba müzmin sakat gibi söylentiler dogrumu dedim. Ama o herkesi yanılttı gerçek oyununu gösterdi artık takımımızın en etkili silahlarından biri.

ben kewell'ın bu kadar yan toplarda etkili olacağını sanmıyordum gerçekten çok iyi yükseliyor kafa toplarına...yarın kafayla atarsa şaşırmam ama şöyle o roket gibi sol ayağından bir füze istiyorum umarım izleriz...!!!

Takımda yabancılardan en sevdiğim futbolcu kendisi,

Belki hep 70. dakikada oyundan alınıyor,ama alınana kadar da elinden geleni yapıyor,dün akşam maçın özetlerini izledim pek varlık gösterememiş sahada fakat sağ kanatta zaten yapamıyor Kewell,benim hasta fenerli babam bile söylüyor bunu,Sağda topu hep sol ayağınla kontrol ediyor,solda illa ki Arda oynayacaksa forvet arkasına koysun,yani uygun bir yerde oynasın şu adam nerde oynadığını bilsin hiç olmazsa maç boyunca Ardayla kaş göz yapıyorlar birbirlerine tamam şimdi sola ben geçiyorum diye,

Bu kadar şeyi düşünmek ve uygulatmak bu kadar zor mu acaba valla bilemiyorum,

Gollere devam Kewell..

Futbolculuğunu geçtim,bu adam çok karakterli..duruşu bakışı konuşması avrupa liglerinde oynadığını her yönüyle belli ediyor..

Futbolculuğu eskisi kadar 'mukemmel' değil,ama takımın en özverili isimlerinden biri, yaptığı işe ve taraftara saygısı var,bunun karşılığını alıcağına eminim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt