#99 Harry Kewell | Arşiv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#99 Harry Kewell | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harry'de bir hayalet modu vardı dün insallah herta maçında çok iyi performans gösterir o maç çok önemli...!!!

tamam kondisyonu düşüktür falan filan, bunları anladık. ama sen dünyanın sayılı left-winger larından birini bu formsuzluğunun üstüne bi de sağ kanatta oynatırsan adam hayalet gibi gezer.

kardeşim bu adam leedsten beri solkanat, ikinci forvet, forvet arkası olarak oynamış. sağ kanat ne zaman oynamış bilen duyan var mı? koyma ilk 11e o zaman, al 60 tan sonra sol kanada, (artık arda yı çıkarır mı sağa mı kaydırır bilemicem) yıpranmış rakibe karşı oynasın. yada baros un yanında dene bi kere. yeterki sağ kanada koyma artık.

ciddi olarak bize uymayan bir taktikte ısrar ediliyor dolayısıylada arda ve kewell ın performansları da düşüyor...biraz akıllı ve karizma sahibi bir hoca bu takımı kewell ve arda önderliğinde uçurur...

Lincoln u oynatmak uğruna hem tek forvet oynuyoruz hem de Arda, Kewell ve Baros un verimini düşürüyoruz..Bir çözüm yolu bulunsa çok daha iyi olacak...

Kewell Dün Kötüydü

O Alıştıgımız Arda İle Yer Degiştirme Olayını Hiç Yapmadılar. Sağ Kanatta Çakılı Kaldı Adam

Lincoln u oynatmak uğruna hem tek forvet oynuyoruz hem de Arda, Kewell ve Baros un verimini düşürüyoruz..Bir çözüm yolu bulunsa çok daha iyi olacak...

Lincoln'u oynatmak uğruna mı? Lincoln takımda birşeyler yapmaya çabalayan tek insan, şu anki oyunuyla Arda'yı bile keserim ama Lincoln'u kesmem.

Kewell'a gelince bir an önce kendini toparlasa iyi olacak, yeni Hagi'miz dedik ama o ikinci bir Roberto Carlos vakası olma yolunda ilerliyor. Herşeye rağmen çok seviyorum adamı ama bu oyununa daha ne kadar tahammül edebiliriz bilmiyorum.

Lincoln'u oynatmak uğruna mı? Lincoln takımda birşeyler yapmaya çabalayan tek insan, şu anki oyunuyla Arda'yı bile keserim ama Lincoln'u kesmem.

Kewell'a gelince bir an önce kendini toparlasa iyi olacak, yeni Hagi'miz dedik ama o ikinci bir Roberto Carlos vakası olma yolunda ilerliyor. Herşeye rağmen çok seviyorum adamı ama bu oyununa daha ne kadar tahammül edebiliriz bilmiyorum.

2.bir roberto carlos vakasımı,ne yaptın renkdaş vur dedik öldürmüşsün sen,kewellın şu zamana kadar takıma kattığı faydalar belli bunu arda bile diyor şuanda takımın en faydalı oyuncusu diye.

2.bir roberto carlos vakasımı,ne yaptın renkdaş vur dedik öldürmüşsün sen,kewellın şu zamana kadar takıma kattığı faydalar belli bunu arda bile diyor şuanda takımın en faydalı oyuncusu diye.

Tamam fazla dramatize ettim sanırım:) Ama kabul etmek gerekir ki son 2-3 maçta formu fazlasıyla düşüşte. Oynadığı yerden dolayı diyeceğim ama... Bu kadar güzel vuruş yapabilen adamı neden Skibbe ikinci forvet olarak düşünmez anlamam. Şöyle bir dizilişte nasıl oynardık çok merak ediyorum:

Ayhan(Barış yada Tobi)---M. Topal---Arda

Lincoln

Baros---------Kewell

Tabi burda Arda ofans kadar defansa yardımcı olacak.

Bu adam robot mu ya her maç iyi oynasın.Daha 2 gün önce Baros için de aynı şeyler söyleniyordu.Adam çıktı 3 gol attı.Millet suspus oldu.Ne kadar sabırsız bir milletiz biz ya.

Aslinda Lincoln yuzunden degil bu, Arda yuzunden. Arda'nin formsuzlugu hem sol kanadi hemde Kewell'in zorunlu olarak oynadigi sag kanadi bitiriyo. Arda gecen sezonun buyuk bolumunde boyle formsuzdu aslinda. Hatta Kalli Hasan saglamken bir ara Arda'yi kesiyodu ve buyuk elestiri topluyodu. Ama adam malini biliyo. Zira bizim skorcu taraftar Arda son 6 macta takimi sirtlayinca herseyi unuttu. Arda'nin 2. bir Sergen vakasi olmamasi icin uzerine dusulmeli, disiplin uygulanmali, gencken alt yapisini saglam tutmali.

Ben bunlari gecen senede yazdigimda baya tepki almistim, hatta anti-Arda'ci olmustum :)

Dun yaptigi hosmuydu? Umit abisine attiracak diye kac pozisyon harcadi, kac top kaybetti. Ya peki surekli sag kanada gelmesi? Yaw madem Kewell sana bir guzellik yapmis sol kanadi vermis daha neden surekli saga kayip surekli adamin toplarina giriyosun. En anlamadigimda, Arda Hagi zamaninda sag kanatta parladi. Simdi neden parladigi kanatta oynamiyo? Hem kendi formsuzlugundan sol kanadi yok ediyo hemde onun dalgasina sag kanatta oynayan Kewell'in verimini dusuruyo.

dün penaltı sonrasını izleyen var mı kewell baros'a eliyle ben atıyım işareti yaptı ama sonra aralarında nasıl bir konuşma geçtiyse topu yere çarptırıp sinirle attı oyundan çıkarken de sinirliydi..inşallah etkilenmez bu olaydan.ya da ben sallıyorum bu olayı:Dama televizyondan öyle anladım

Kewell isyan etti

970831189.jpg

GS futbol olarak ne yönetimini ne taraftarını memnun edemezken, Avustralyalı yıldızı Herry Kewell da isyan bayrağını açtı.

Kewell isyan etti

Takım içindeki efendiliği, disiplini ve sakinliğiyle arkadaşlarının yanısıra taraftarların da sevgilisi olan Kewell, yakın çevresine dert yandı. Tecrübeli oyuncunun, sağ kanatta verimli olamadığını itiraf ederek, "Fenerbahçe derbisinde sonradan oyuna girdim. Son üç maçta sürekli oyundan alınıyorum. Kocaelispor, Denizlispor ve Kayserispor karşılaşmalarında oyuncu değişikliklerinde hemen benim sırt numaram yazılıyor. Bu da beni çok üzüyor" dediği öğrenildi. Kendisinin uzun yıllardır sol kanatta oynadığını ve bu mevkiyi asla yadırgamadığını da belirten Kewell, "Benim Galatasaray’a verim sağlayabileceğim ve faydalı olacağım yer sol kanat. Sağ ayağım zayıf olduğu için burada yapmak istediklerimi, yeterince yapamıyorum. O zaman da hücumda zayıf kalıyoruz. Rakip savunmaya avantaj veriyoruz. Ben, sol kanatta oynamalıyım. Arda ile 10 dakika yer değiştiriyoruz. İkimizin de havası değişiyor. Bunu artık teknik heyet de görmeli" diyerek Skibbe’ye mesaj gönderdi

hürriyet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt