#99 Harry Kewell | Arşiv - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#99 Harry Kewell | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basta diyor ki yakin cevresine dert yandi, sonra Skibbe'ye mesaj gonderdi diyor. Yakin cevresine konusurken ne mesaji gonderecek ki? Yalan haberin bu kadari.

Basta diyor ki yakin cevresine dert yandi, sonra Skibbe'ye mesaj gonderdi diyor. Yakin cevresine konusurken ne mesaji gonderecek ki? Yalan haberin bu kadari.

yalanda olsa çözülmesi gereken bir problem Arda'nın solda Lincoln'ün hafif sağ tarafta Kewell'ın Baros'a çok yakın olduğu bir sistemle oynamamız gerek ama hala bulamadı skibbe Kewell sağ kanatta ne yapacağını şaşırıyor ama solda fırtına gibi adamda haklı, Ardanın sağda oynaması gerek en azından sağ ayaklı oraya alışması gerek yetenekli oyuncu kanat ayırt etmemeli...!!!

Ardanın Konuşmasında Dikkat Ettiyseniz Solda Rakibi Geçebilecegim 7-8 Alternatifim Var Diyor.

Sağ Kanat İçinde Strateji Üretmesi Gerek..

penaltı yaptırmak haricinde oyuna olumlu katkısı olmadı.çok fazla top kaptırdı.gol attığı maçlar dahil,son maçlarda etkisiz.bir an önce düzelmesini diliyorum

fizik gücü ve sürati eskiye göre çok azalmış, yine de seviyorum ;)

60dk oynasın son 30dk Aydına bıraksın bide Aydını çalıştırsn..

penaltı yaptırmak kalite işimidir rekdaş yapma lütfen.kewell bizim için tabiki çok önemli bir futbolcu.ama asla varlık yetmez.isim varsa cisim de olmak zorunda.son maçlarda pasif kaldığı düşüncesindeyim.biraz daha istekli oynamasını temenni ediyorum.

Kewell bence dinlenmeli..kalitesine kimse laf söyleyemez ama fizik olarak hiç müsait çok top kaybetti bence onun yerine aydını oynatsın..yada çift forvet oynatması için bahanesi olur 1-2 maç dinlensin.sonrada çoştursun bizi...

penaltı yaptırmak kalite işimidir rekdaş yapma lütfen.kewell bizim için tabiki çok önemli bir futbolcu.ama asla varlık yetmez.isim varsa cisim de olmak zorunda.son maçlarda pasif kaldığı düşüncesindeyim.biraz daha istekli oynamasını temenni ediyorum.

valla yaptırdığı penaltıyla maçı kazanıyorsak ve gruptan 1.olarak çıkıyorsak kalitedir renkdaş...!!! tabiki haklısın çok daha fazlası isteniyor ama %30-40 ile oynuyor şuanda, daha etkili olacaktır...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt