GSC Anket - A Milli Takımı'nın 1. Kalecisi Kim Olmalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket A Milli Takımı'nın 1. Kalecisi Kim Olmalı?

Milli takımın 1. kalecisi kim olmalı

• Altay Bayındır

Kullanılan: 37 38.9%
  • Uğurcan Çakır

Kullanılan: 58 61.1%

• Kullanılan toplam oy
    95
Altay ön tarafta oynayan takımlar için biçilmiş kaftan. Birebir de hem pozisyon alma becerisi hem elinin kolunun uzun olması sebebiyle çok etkili. Yan toplarda da o derece kötü sayılır.

Şuan ki oyunlara bakacak olursak tam beşiktaş'ın tarzına uygun kaleci aslında.

Milli takım çok önde baskı kurup defans hattını orta saha çizgisi seviyesine çıkarıp oynayacağını sanmıyorum o yüzden Uğurcan oynamalı.

İkisi de gerçekten iyi kaleci altay bu yıl çok geliştirdi kendini .Şu donem en formda isim altay elemelerde o oynasin turnuvaya doğru form durumlarına tekrar bakmak lazım

Gecen seneye kadar Ugurcan favori idi benim gozumde ama Fener'de oynadigi icin Altay'a haksizlik etmeyelim. Bu sezonun en iyi kalecisi Altay.

Uzun yıllar kale ve stoperde sorun yaşamayız futbol tarihimizin en iyi jenerasyonlarından birisi belki de en iyisine sahibiz bu da Şenol filozofuna denk geldi ballı herif ...

Altay 1v1 pozisyonlarda üst düzey ama diğer konularda zayıf bu kadar övülmesini anlamıyorum. Cepheden gelen topları tutamıyor bir kere adam ve yan top zaafiyeti çok net ayrıca oyun kurulumunda bir ekstrasını görmedim hoş FB geriden oyun kurarak çıkmıyor ama biraz baltalık var gibi.

Uğurcan ise 2 yıl önce arkadaş ortamındada söylediğim için söylüyorum üst düzey bir kaleci olacak bu yıl yurtdışına çıkar önü açık.

Soruya gelecek olursak tabii ki Uğurcan.

Üst Alt