GSC Anket - A Milli Takımı'nın 1. Kalecisi Kim Olmalı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket A Milli Takımı'nın 1. Kalecisi Kim Olmalı?

Milli takımın 1. kalecisi kim olmalı

• Altay Bayındır

Kullanılan: 37 38.9%
  • Uğurcan Çakır

Kullanılan: 58 61.1%

• Kullanılan toplam oy
    95
Altay daha iyi bir kaleci. Fenerbahce´yi sezon boyu sampiyonluk yarisinda tutan yegane oyuncu. Gecen sezon Fenerbahce maclari izliyorken kalede Neuer var zannediyordum. Fenerbahce´de cagrilmasi gereken ve banko oynamasi gerekebilecek tek oyuncusu bu cocuktu.

Ugurcan´da iyi kaleci, zor toplar cikarabiliyor mac icinde. Ama Altay´in cikardigi zor toplar bitmek bilmiyor neredeyse. Ugurcan´in baslamasina birsey diyemem, ama Altay bana kalirsa daha iyi bir kaleci.

Altay daha iyi bir kaleci. Fenerbahce´yi sezon boyu sampiyonluk yarisinda tutan yegane oyuncu. Gecen sezon Fenerbahce maclari izliyorken kalede Neuer var zannediyordum. Fenerbahce´de cagrilmasi gereken ve banko oynamasi gerekebilecek tek oyuncusu bu cocuktu.

Ugurcan´da iyi kaleci, zor toplar cikarabiliyor mac icinde. Ama Altay´in cikardigi zor toplar bitmek bilmiyor neredeyse. Ugurcan´in baslamasina birsey diyemem, ama Altay bana kalirsa daha iyi bir kaleci.

elendik zaten abi kalan maçlarda mahalles takımı ile çıksın isterse şenol bey

Uğurcan olmasa en az 3-4 gol daha yerdik sorun net olarak defanstaydı Merih ekstra kötüydü bu turnuvada

Bu takim finallere katilirken geriye düsmenin ne oldugunu pek tatmadi. Nations ligini zaten kurabiyesine oynamisiz. Italya macinda da savunma olarak stabildik golü yiyene kadar, en azindan takim halinde rakibin önünde capa gibi diziliyorduk. Hersey o ilk golü yiyip geriye düstügümüzden sonra oldu. Geriye düstükten sonra futbol oynamaya yönelik hic bir oyun aliskanligimiz yoktu. Bu sefer maci cevirecegiz diye duman olduk, ve aciklar vermeye basladik. Senol Günes savunma yapalim, gol yemeyelim, bir pozisyondan iki gol cikaririz diye cikmis turnavaya. Bu sefer her macta geriye düstügümüz icin her macta hayvan gibi aciklar vermeye basladik. Bukadar alan birakirsan rakibe, stoperleri de duman ederler iki üc pasla.

Ancak sunu da söylemek lazim ki, hücum opsiyonlarimiz harbiden hala yetersiz.

Üst Alt