Abdurrahim Albayrak İstanbul'a Döndü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav Falcao gelse de iş bitmiyor ki 6 numara yok takımda, Diagne'yi hala satamadılar, Belhanda'yı satamadılar. Oyuncu almayı geçtim satmak da gerekiyor. Ozan gibi süper yeteneği satarsın zaten olay Diagne gibileri pazarlamakta.

Falcao gelince ne degisecek Allah askina defans da kademeye mi girecek sag bek sol bek gecip bindirme ve ortami yapacak orta sahada dos mu oynayacak ? Falcaoya gelinceye kadar daha cok eksigimiz var bizim ve sure daraliyor

Imza atilmadan sirf fotograf cekildi diye bu ise bitti diye bakmak basli basina hata zaten.

Sonucta bahsedilen kisi Apo. Ayni adam gecen sene arkadaslar rahat olun 2 forvet alacagiz deyip 1 tane bile forvet alamamisti. Ayni arkadas daha gecenlerde Diagne icin 8 tane teklif var diyordu. Sonuc ortada.

Transfer konusunda Apo ya zerre güvenmiyorum, KAP falan gelmeden önce de hic bir seye inanmam.
hep sallıyor ya

şu herifin 2.başkan olması GS klubünün kalitesini düşürüyor

Imza atilmadan sirf fotograf cekildi diye bu ise bitti diye bakmak basli basina hata zaten.

Sonucta bahsedilen kisi Apo. Ayni adam gecen sene arkadaslar rahat olun 2 forvet alacagiz deyip 1 tane bile forvet alamamisti. Ayni arkadas daha gecenlerde Diagne icin 8 tane teklif var diyordu. Sonuc ortada.

Transfer konusunda Apo ya zerre güvenmiyorum, KAP falan gelmeden önce de hic bir seye inanmam.
Hayatı yalan desek yanlış olmaz gibi.

Bu adam Florya'da her türden adamı güzel pohpohluyor. Ki futbolda oyuncuyu memnun etme heralde bir 100 yıl daha geçerliliğini koruyacak, o yüzden Albayrak gibi adamlar her takıma lazım. Ama biz gidip ne halt yemeye bu adama transferden sorumlu yönetici sıfatını verdik merak ediyorum. Futboldan çok mu iyi anlıyor, kulübün gelecek hedeflerini anlatan çok ikna edici konuşmalar mı yapıyor, yoksa rakip yöneticileri mi pohpohluyor, ne yapıyor bu adam? 2 yıldır ülke ülke gezip instagram ergeni gibi ünlü futbolcularla fotoğraf çektirmeden başka bir şey yaptığı yok. Millet başa adam akıllı profesyonel getirip Temmuz başı kampına takımı tamamlarken biz FFP'de eksiye düşüp Fernando transferiyle geçen yıldan da zayıf kadroya düşmeyi başardık. Resmen daha kalitesiz takım olmak için üstüne para verdik. Vedat umrumda olduğundan değil de adamın memleketim dediği, eskiden forsunun olduğu Rize'den bile 3 aydır kazık yiye yiye bir hale geldik. Türkiye'deki hükmünü bile kaybetmiş. Florya'da varlığı mühim ama onun dışında her makamdan eli ayağı çektirilmeli.

Is Ahmet Buluta birakildiysa herkese sabirlar dilerim. Menejerler fahis komisyonlarini savunabilmek icin yaptiklari nispeten kolay isi uzatir, komplike bir mevzuymus gibi yansitir.

Bir hafta icinde KAP gelmez buyuk ihtimal.

Şöyle yazılanları bi okudumda yemin ediyorum aklınızı cildirmissiniz. Adam ailesiyle miami tatilinden sonra gelecek dendi. Hafta içi açıklanır transfer. Burdan dönmesi için çok absurd şeylerin olması lazım artık.

Su fotoyu çekip servis etmenin hicbir açıklaması yok. Ergen misin beyinsiz misin nesin. Is biter formayi giydirip cektirirsin. Yapacagin işi seveyim.

Eger gelmezse bunun yüzünden fenerli totos arkadaslarimdan yiyeceğim laflar bunun yedi sulalesine 800000 misliyle kufur olarak dönecek ayiktirayim.

Üst Alt