Abdurrahim Albayrak, Mensah Transferinde Masadan Kalktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1597398455635.png

Galatasaray'da transfer çalışmalarında flaş bir gelişme yaşandı.

Teknik direktör Fatih Terim’in kadrosunda görmek istediği Bernard Mensah için bir süredir Kayserispor yönetimiyle pazarlık halinde olan Abdurrahim Albayrak masadan kalktı.

Ezeli rakibi Beşiktaş’ın kendilerinden daha iyi teklif sunduğunu öğrenen sarı-kırmızılı yönetim, açık arttırmaya dönen Mensah transferinden vazgeçti. Ganalı orta saha için belirledikleri fiyatın üzerine çıkamayacaklarını Kayserispor yönetimine ileten Cimbom, alternatif isimlere yöneldi.

HT

Oyuncuyu Kayseri'ye getiren kimse helal olsun adam resmen Türk futboluna yön verdi inanılır gibi değil arkadaş aylar öncesinden hazırlığını yap Mensah gibi 3-5 adamı liste yapıp hazırlık yapamıyorsun ve her sene aynı şekilde anadolu kulüplerinin kapısında yatıyorsun bu işi bu mantığı cozmedigimiz sürece bizden hicbirsey olmaz olmuyor da ...

Eyvah:

Aybayrak, Amrabat'ın yaptığı açıklamaları çok duygusal bulduğunu söylerken; " Amrabat'ın duygusal olması beni çok etkiledi. Ama olmadı, kısmet değilmiş. Amrabat ve Kayserispor'a başarılar diliyorum. İnşallah kırgınlık olmaz. Fatih hoca en fazla 5 milyon Euro verelim demesine rağmen 7.5 milyon Euro'ya kadar çıktık. Hiç olmayacak bir rakamdı. Hocamıza, cenaze işleri olduğu için ulaşamadık. Hocamızla konuşşaydık bu rakamı veremezdik. Hocamız istiyordu, beğeniyordu ama bu kadar para vermemizi istemezdi.
DÜN AKŞAM ÜZÜNTÜDEN UYUYAMADIM
Başarılı yönetici transfer gerçekleşmediği için dün akşam uyuyamadığı söylerken; " Üzüntüden dün akşam uyuyamadım. Ama nasip değilmiş. Ali Dürüst üzülme dedi. Hayırlısı olsun dedi.

Eyvah:

Aybayrak, Amrabat'ın yaptığı açıklamaları çok duygusal bulduğunu söylerken; " Amrabat'ın duygusal olması beni çok etkiledi. Ama olmadı, kısmet değilmiş. Amrabat ve Kayserispor'a başarılar diliyorum. İnşallah kırgınlık olmaz. Fatih hoca en fazla 5 milyon Euro verelim demesine rağmen 7.5 milyon Euro'ya kadar çıktık. Hiç olmayacak bir rakamdı. Hocamıza, cenaze işleri olduğu için ulaşamadık. Hocamızla konuşşaydık bu rakamı veremezdik. Hocamız istiyordu, beğeniyordu ama bu kadar para vermemizi istemezdi.
DÜN AKŞAM ÜZÜNTÜDEN UYUYAMADIM
Başarılı yönetici transfer gerçekleşmediği için dün akşam uyuyamadığı söylerken; " Üzüntüden dün akşam uyuyamadım. Ama nasip değilmiş. Ali Dürüst üzülme dedi. Hayırlısı olsun dedi.
Kesin 3 milyon euro yerine yarin gider 6 milyon euro teklif eder bizi batirir.

Mensah faydalı olur olmaz bilemem ama. Umarım haber doğrudur. Yıllarca bu anadolu kulüplerini zengin ettik. Ortalığı kizistirip ederinden fazla kazanmaya çalışanlar, bizden topcu isterken bedavaya almaya çalışıyorlar.

Bu politika doğru eyvallah ama Mensaha istenen paralardan fazlasına transferin son günü oyuncu alacaklar. Acele karar vermek zorunda kalacaklar. ona kızıyorum.

Bizim yönetim kadar oyuncu alma ve satma konusunda beceriksiz yönetim zor bulunur. Paranız yoksa Babel, Falcao, Diagne transferlerini yapmasaydınız.
Bunlar yerine daha az maliyetli oyunculara yönelmiş olsaydılar kasada bir miktar para olurdu, iç piyasadan transfer yaparken milletin ağız kokusunu çekmek zorunda kalmazdık. Hatta hiç Anadolu kulüpleri ya da topçularına bulaşmazdık.

Mensah ligimiz şartlarında iyi oyuncu, gelseydi katkı sağlardı ama gelmiyor diye de üzüleceğimiz bir oyuncu değil

Asıl beni üzen bir transferi bu kadar dillendirip de bitiremeyen, rakiplerimize kaptıran yöneticiler Vedat transferinde de aynısı oldu Mert Hakan transferinde de hatta Emre Akbaba'yı bile kaptırıyordu yöneticilerimiz Emre illa Galatasaray dediği halde

Galatasaray bu ülkenin en büyük futbol markasıdır, senelerdir kupa kaldıramayan Edirne'den ileri gidemeyen Fenerbahçe'ye veya borç içinde yüzen Beşiktaş'a futbolcu kaptırmaları yöneticilerimizin iş bilmezliği yüzündendir bu adam Mensah olsa bile

Umarım Abdürrahim Albayrak tamamen bırakır bu transfer işlerini, yoksa sonu Dursun gibi olacak kötü anılacak

Bu adam onca rezillikden sonra hala transfer işine bakıyorsa biz bitmişiz.
adam gibi muhalefet yok ki.Onlarında bunlardan farkı yok.
taraftar zaten daha felaket.

Üst Alt