Abdurrahim Albayrak, Mensah Transferinde Masadan Kalktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ustat fiyatları duyunca kisa sureligine hastaneye gidip serum yemek icin masadan kalkmis olabilir. Ulu ustat sahalara; pardon masalara en kisa zamanda donecektir

Oyuncuyu Kayseri'ye getiren kimse helal olsun adam resmen Türk futboluna yön verdi inanılır gibi değil arkadaş aylar öncesinden hazırlığını yap Mensah gibi 3-5 adamı liste yapıp hazırlık yapamıyorsun ve her sene aynı şekilde anadolu kulüplerinin kapısında yatıyorsun bu işi bu mantığı cozmedigimiz sürece bizden hicbirsey olmaz olmuyor da ...
athletico madridin çöp görüp istemediği adam birde. İspanya yı talan etsen 300-500 bine10 tane mensah getirirsin. keza Fransa liginde iedaha atletiklerini bulursun.

Antalya maçında biraz izledim yol geçen gibi olmuştu, antalya biraz akıllı olsa alırdı o maçı. Çok rahat adam geçiriyo, şu antalya maçında ki performansı ile konuşuyorum bu forumda çok söverlerdi

Ben de olayı Etebo'nun bundan daha pahalı olmasıyla değerlendiriyorum.

Mensah mental anlamda problemli adam ancak şu anki sıkıntıları daha çok takım içi rolüyle alakalı.

berna hanım, beşiktaşa bıraktıgınız için teşekkür ediyorum. mensah adlı oyuncuyu beğenmediğimi söylemiştim. nasıl futbolcu oldugu twitterda beşiktaşlıların ettiği hakaretlerden belli

Üst Alt