Adem Büyük'ün Eşi Merve Büyük: "Adem ne yapsaydı maçı mı satsaydı?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adem Büyük'ün Eşi Merve Büyük: "Adem ne yapsaydı maçı mı satsaydı?"

60a0e08166a97c9d447a521b.jpg

Yeni Malatyaspor’un futbolcusu Adem Büyük’ün eşi Merve Büyük sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Galatasaray taraftarının sosyal medya üzerinden yaptığı hakaretlere tepki gösterdi.

Merve Büyük: "Maç bittiğinden beri bana ve eşime karşı çok ağır hakaretler ediyorsunuz. Şampiyonluk senin kocan yüzünden gitti, bunu sizden beklemezdik. Benim büyük bir Galatasaray taraftarı olduğumu çoğunluk bilir. Siz şu an ne kadar üzülüyorsanız inanın bende o kadar üzülüyorum. İnanın eşimde o kadar üzülüyor. Benim eşim Malatyaspor’un futbolcusu. Oranın ekmeğini yiyor ve ne olursa olsun bu onun işi. Maçı satamaz. Benim eşimi tanıyorsunuz, biliyorsunuz. Ne yapacaktı yani maçımı satacaktı" dedi.

Merve Büyük: "Etmiş olduğunuz o hakaretleri benim eşim hak etmiyor. Galatasaray’da oynarken de ne kadar istediğini, ne kadar çabaladığını biliyorsunuz. Galatasaray için elinden geleni yaptığını. Eşim şuan oradan ayrıldıktan sonra Yeni Malatyaspor’un ekmeğini yiyor. Orası için savaşmak zorunda. Bunu yapmalıydı Ona da bu yakışırdı. Bana ve eşime diyorsunuz ki Galatasaraylı olan fotoğraflarınızı silin. Bunları benim eşim hak etmiyor. Bunu siz gayet iyi biliyorsunuz."

Merve Büyük: "Her futbolcunun yapması gerektiği gibi benim eşimde ekmeğini nereden kazanıyorsa orası için savaşmak zorunda. Sonuçta bu onun işi. Evet, gönül vermek çok güzel, sevmek çok güzel. Galatasaray’da oynarken benim işim çok isteyerek görevini yaptı. Çok hırslıydı. Bunu sizde biliyorsunuz, onun karakterini, onun yapısını biliyorsunuz. Onun maç satmayacağını biliyorsunuz. Onun mücadelesini çok iyi biliyorsunuz. O yüzden çok rica ediyorum sizden, lütfen artık durun"

Adem e kim ne demiş? İşinize bakın 3 5 çapulcunun hareketini koca Galatasaray camiasına mal edemezsiniz. Ortada bir karaktersiz varsa Göztepe futbol takımının savunmasında bulabilirsiniz. Adem iş ahlakı neyi gerektiriyorsa o nu yapmıştır.

Sosyal medya çöplüğüne göre hareket etmeyiniz hanımefendi. Göz önünde bulunan insanlar olarak mal mal insanların mal mal yorumlarına katlanacaksınız mecbur.

Adem karakterli bir topçudur. Gereğini yapmıştır.

Ademe tek söylenecek şey helal olsun. Onurlu insan gibi davrandı, GSa da bu yakışır. Golünü de attı, potuk gibi sus işareti de yapmadı, sevinmedi de , ne yapacak adam ?

Maci izleyen adam Adem'e de Semih'e de kufretmez. Ikisi de hazirlik maci havasinda oynadi. Ne maci sattilar ne ozel bir caba gosterdiler. Garip olan Malatya'li bazi oyuncuların zamana oynamasi ve az farkli yenilgi icin tepinmeleriydi.

Üst Alt