Adidas ile olan sözleşme feshedildi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

Cevap: Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

bence görünüs olarak bizim o siyah forma almanya milli takiminkinden iyi ama kaliteyi bilemem.

Kollarindaki cizgiler 2 günde cikti. Görüntüsü de acikcasi pek asil degil. Hele yaptiklari parcalilar hic hosuma gitmiyor acikcasi. Internet ortamlarinda taraftarlar tarafindan tasarlanan formalar bile cok daha güzel, adidas'in formalarimiza hic özen göstermedigi cok belli. Umarim Nike daha özenli tasarlar formalarimizi.

Kalıplara,renklere yönetim karar vermiyor mu?Adidas kafasına göre forma tasarlıyor sanki.Sen sponsoruna iyi forma yaptırtamıyorsan o senin basiretsizliğin.Dandirik MLS takımlarının formaları bile muhteşem.

İnan bu neşiddet bu ne celal:)

NİKE formaları biraz daha basit tasarlıyor sanki.

ADİDAS ta nedense bize tasarladığı formaları hep kötü tasarladı.

Umarım hayırlısı olur.

valla ben nike dan hollanda usulu turuncu forma ve altına da beyaz şort bekliyorum.hatta biraz daha ileriye gideyim her yıl turuncu forma çıkmasını ve arenanın turuncu olmasını istiyorum.basarabilirsin nike.

imgres

şu kesimden bi forma olmazmı.logo ekle, numara koy.renkler 10 numara.morla falan ugraşacagına..

Tasarimi nasil olur bilemem, ama kalite olarak Nike'in ürünleri su anki formlarimizla kiyaslanamaz bile. Tabii Nike da adidas gibi bize bastan savma formalar yaparsa bilemem. Öyle olmayacagini umuyorum.

Cok uzuldum bu olaya. Ben Adidasi daha cok begeniyorum ve Nike a gore daha klas duruyor bence. Hee bizim formalarimiz belki super degil, ama diger takimlarin Adidas formalari cok guzel olabiliyor. Bu daha cok yonetim ile ilgili bir sorun bence.

Keske hep formalarimiz Adidas markalari olsa, ama tabi sacma sapan renklerle degil.

Nike formalari nedense bana hep cok basit geliyor...

Gelebilir,doğaldır.:)Diyorum ya Adem zevk meselesi.Ben sadelikten yana değilimdir formada.Daha marjinal şeyleri seviyorum.Misal;

lyonthirdjersey.jpg

Senin çizim yeteneğin olduğundan sana marjinal şeyler hoş geliyor reyis.

Ama bana sade ve parlak renkler daha güzel geliyor.Juventus çizgli formasındaki renkerin parlaklığı bizim çizgili de olsa çok daha iyi olurdu.

Üst Alt