Adidas ile olan sözleşme feshedildi! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

Galatasaray,Adidas ile olan sözleşmesini feshetti.

Galatasaray, Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş ile arasındaki sözleşmeyi feshettiğini duyurdu.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'den, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklama, “Şirketimiz ile Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş arasında mevcut 9 Mart 2004 ve buna bağlı 2 Ocak 2008 tarihli sözleşmeler ve tüm ekleri tarafımızca feshedilmiştir” denildi.

Fesih anlaşması sezon sonunda yürürlüğe girecek. Galatasaray sezon sonuna kadar yine Adidas formalarıyla sahaya çıkmaya devam edecek.

Lotto ile falan anlaşırlar heralde...

Cevap: Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

en_us

en_us

Ağır bir bordo rengin içine sarı bir forma çok güzel olur Portekiz'in veyaz Arsenal'in forması gibi

Yıllardır cins cins forma tasarımlarıyla karşımıza çıkıyordu Adidas.Yaptıkları 5-6 çizim dışında pek bi stilleri olduğunu görmedim.Her takıma aynı stilde sadece renk olarak değişiklik yaparak piyasaya sürmekten vazgeçmeleri lazım.Umarım Nike'la anlaşılırız.Son yıllarda yaptıkları formalarla ön plana çıkmaya başlamışlardı.Nike olmazsa Puma da iyidir hoştur.Nike ve Puma'nın yaptıkları formalar normal t-shirt tadında olduğundan dolayı rahat rahat dışarıda da giyilebilir.

kaptanın zaten nike ile anlaşması var takım halinde güzel bir nike reklamıda çekerler bize tam olur

Çok şükür kurtulduk 3 çizgiden.Tam istediğim marka Nike olması sevindirdi.Adidas al sana 3 nokta ...

Sonunda şu yönetimden güzel bir iş görmüş olduk..

Bu kıonuda istifa etmesi gerektiğini her zaman dile getirdiğim bu yönetimi kutluyorum..Geç kalınsada Nike olması şartıyla doğru bir karardır.Hatta müthiş ötesi bir karardır..

Abuk sabuk mor mercan vs gibi renklerden vazgeçip 90lı yıllarda giydiğimiz sarı formalardanda modernize edilmiş haliyle üretilir inşallah.

Cenk_Gultekin_19921994_Away.jpg

19931994beiktama01.jpg

sitemizdeki örneklerden ;

29ypgdg.png

galaaway2.png

Habere sevindim,gerçi son 3-4 senedir genel olarak Adidas ve Nike'ta tasarım olarak(başta basket ayakkabısı olmak üzere tüm ürünler) büyük bir düşüş var.

Umarım Nike bize adam gibi forma yapar.

Tek renk sarı veya kırmızı bekliyorum.

Üst Alt