Adidas ile olan sözleşme feshedildi! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

Cevap: Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

220951608m.jpg

Yeni sponsorumuz hayırlı olsun :tiphat:

Harika bir haber. :016: Nike veya Puma ile anlaşma vakti geldi de, geçiyor. Şu her sene saçma sapan, 3 tane çizgi tasarımından kurtulacağız artık.

parçalı forma dediğin böyle olur işte, omuzlarda adidas çizgileri falan bozuyordu. çok sevindim adidas la yolların ayrılmasına.

denig.jpg

1978-9X6J8S9U.jpg

Galatasaray, Adidas'ı bırakıyor.

Galatasaray, Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş ile arasındaki sözleşmeyi feshettiğini duyurdu.

gsforma.jpg

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'den, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklama, “Şirketimiz ile Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş arasında mevcut 9 Mart 2004 ve buna bağlı 2 Ocak 2008 tarihli sözleşmeler ve tüm ekleri tarafımızca feshedilmiştir” denildi.

Fesih anlaşması sezon sonunda yürürlüğe girecek. Galatasaray sezon sonuna kadar yine Adidas formalarıyla sahaya çıkmaya devam edecek.

Kaynak: Fanatik

Cevap: Galatasaray, Adidas'ı bırakıyor.

Kappa'da çok iyi bence. Valencia, B.Dortmund, Roma, Sampdoria, Siena, Torino formalarını Kappa yapıyor.

parçalı forma dediğin böyle olur işte, omuzlarda adidas çizgileri falan bozuyordu. çok sevindim adidas la yolların ayrılmasına.

denig.jpg

1978-9X6J8S9U.jpg

Of bunların Nike olduğunu fark etmemiştim bile ya.. Gerçekten iğrençmiş bunlar.

Arsenal'ın formasını bize uyarlayın Allah rızası için, bunlar ne böyle işportadan alınmış fibi..

Forma anlaşmamızı feshettik.

"Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.'den, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklama, "Şirketimiz ile Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş arasında mevcut 9 Mart 2004 ve buna bağlı 2 Ocak 2008 tarihli sözleşmeler ve tüm ekleri tarafımızca feshedilmiştir" denildi.

Fesih anlaşması sezon sonu itibariyle yürürlüğe girecek ve yeni sponsor ise daha sonra belirlenecek."

Herkese günaydın. Kişisel olarak ben de bu kararı destekliyorum. Son birkaç sezondur Adidas bize gerçekten çok özensiz formalar yapıyordu. Şimdi yeni formaların hangi firmadan çıkmasını istediğimiz konusunda küçük bir nabız yoklaması yapalım.

Eğlenceli forumlar.

Oldum olası sevemedim şu Nike'ı. 3 çıbık her zaman daha iyidir. :) Neyse artık hayırlısı olsun. Zorla Nike ürünü sokacaklar evimize. :D

Puma ya da Kappa arasında kararsızım. İki markanın da futbol segmenti tasarımları gerçekten eşsiz.

Üst Alt