GSC Haber - Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi"

• Ali Samiyen Okulu kurulacak. Bütçeyi Eğitim Vakfi karşılayacak.
  • Futbol direktörünü çarşamba açıklayacağım.
  • Tüm projelerin finansmanı hazır, ben para konuşmayı sevmem.
  • Torrent gönderilecek.
  • Yabancı genç teknik direktör getirilecek.
  • Teknik direktör adayım yabancı ve yeni jenerasyon. Ünal Aysal’da Mancini ile görüşüyor”
  • Galatasaray U19 takımında sadece bir oyuncu imzaladı, hepsi serbest. Benim olduğum yerde bu olamaz!”
  • Erden Timur ile henüz tanışmadım ama şu basketbola yaptıkları bile milyon kere teşekkür etmeye değer..."
  • Galatasaray sevdalısı bir isim Erden Timur, kazanırsak onunla devam etmek isterim, sadece basketbolda da değil!”
  • Maddi sorunumuz yok."
  • “Ülker Arena kaç paraya mal oldu? 120 M $. Bunun 82M$'ı inşaat, kalanı arazi. Bugün 100 M $'dan aşağıya bir salon yapamazsınız. Murat Ülker, Aziz Yıldırım'a "bu salonu size geri vereyim" dedi. O salonun yıllık işletme masrafı 5 M €."
  • “Şimdi biz başarılarla Sinan Erdem ile bütünleştik. Spor Salonu yapmaya ihtiyaç mı var?"
  • “Örneğin Kerem’i satacaksak, Onun 1-2 katı performans verecek birini bulmalıyız. Daha üstünü alamayacaksak satılmaz."
  • "Cenk Ergün ile çalışmayacağız kendisine söyledim."

1 haftada transfer bitecekmiş sksks
Adnan Öztürk'ü çok severim ama Adnan Polat ile girdiği seçim sürecinde de sağlam kolpalar atıyordur. Chelsea'nin mi Manu'nun mu SD'sini falan getireceğim diyorum. Bence seçilirse çok iyi yöneticilik yapar ama seçilmek için sallıyor. Umarım Eğitim Vakfı projesi gerçekleşir. La Masia benzeri bir yapı istediğim bir şeydi.

Adnan Öztürk: “Galatasaray sevdalısı bir isim Erden Timur, kazanırsak onunla devam etmek isterim, sadece basketbolda da değil!”

Adnan Öztürk'ü çok severim ama Adnan Polat ile girdiği seçim sürecinde de sağlam kolpalar atıyordur. Chelsea'nin mi Manu'nun mu SD'sini falan getireceğim diyorum. Bence seçilirse çok iyi yöneticilik yapar ama seçilmek için sallıyor. Umarım Eğitim Vakfı projesi gerçekleşir. La Masia benzeri bir yapı istediğim bir şeydi.
Kenyon ya da diğerini htırlayamadım. Bence getirebilirdi ikisi de boştaydı o dönem.

Direkt gelenekselliğe oynuyorlar. Eğitim Vakfı projesi, Stadyum ismi ASY olacak falan. Bir de sponsorluk açıklayacak. Gençler içinde Futbol Direktörü-Mancini falan diyor.

Üst Alt