Adnan Polat: "Başkan adayı değilim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray eski başkanı Adnan Polat ise SABAH Spor'a yaptığı açıklamada aday olmayacağını yinelerken, G.Saray'da yaşanan ortamı değerlendirdi...

Kendi döneminde yaşanan idari ibrasızlık sonrasında kulübün yara aldığını ve genleri ile oynandığını belirten Polat, "G.Saray beni ibra etmeyerek büyük zarar gördü. Benden sonra G.Saray başkanlık makamı ağırlığını kaybetti" dedi.

"DİĞER CAMİALAR KARŞISINDA GÜCÜNÜ KAYBETTİ"

Üyelerin çok sert ifadeler kullandığını da dikkat çeken Polat, şöyle devam etti:

"Herkes herkese ağır ifadelerle konuşuyor. Eskiden bu tür eleştirileri aklı selim insanlar yapar, birkaç kişi dile getirirdi. Şimdi ağzına gelen herkes her lafı söylüyor. İbrasızlık konusunda bana iade-i itibar yapılması dile getiriliyor.

Bu sadece benim için değil tüm arkadaşlarım için geçerli. Binin üzerinde G.Saraylı bu ibrasızlıktan sonra kendilerini geri çekti ve küstü. G.Saray bu olayların ardından diğer camialar karşısında gücünü kaybetti.

"46 HAKİMİN TAMAMI BENİ HAKLI BULDU"

Camianın ciddi bir barışa ihtiyacı var. Herkesi kucaklayacak bir ortam oluşmalı. Benim ibrasızlık konusunda kırgınlığım var ama sonuçta Yargıtay'daki davayı kazandım ve bu davada 46 hakimin tamamı idari ibrasızlığı reddetti.

"İŞ HAYATIM YOĞUN, ZAMAN AYIRAMAM"

Yoğun işlerimden dolayı Galatasaray'a başkan adayı değilim. Bir G.Saray Başkanı'nın 24 saat kulübe vakit ayırması gerekir. İş hayatım ve projelerimin yoğunluğu başkanlığa vakit ayırmak için yeterli değil.

Göreve geldiğimde 253 milyon dolar borç vardı, bunu 50 milyon dolara kadar indirdik. Karanlıktan aydınlığa çıkardık. Bir dönem daha kalsaydım kârda olan bir G.Saray olurdu.

Yaptıklarımız sonucunda bıraktığımız güçlü ekonomik yapıyı maalesef Ünal Aysal har vurup harman savurdu."

1620222462482.png

Çok başarılıydı neredeyse küme düşüyordu takım. Utanmadan acaba buna ve Dursun'a kim gel başkan ol demiş. Galatasaray tarihinin en kötü en vasıfsız başkanları olarak tarihe geçtiler, bu da yeter artar onlar için.

Cengiz bunun vol.2 gibi bir varyantı. Borç azaltmak = giderleri kısmak. Tamam bu da bir çözüm ama ortada sportif başarı olacak. Cengiz yine şanslı önceki yönetimden kalan fena olmayan bir kadro ve Terim. Bunun yönetim günler ise kabus gibiydi. Baya bildiğin 2 sene kara kış yaşattı bize. Stad konusunda yaptığı anlaşmalar ve saçmalıklara ise değinmeyeceğim. Diğer isimse Işın Çelebi. Bundan pek farkı yok. Günün en güzel haberi, uzaktan sev daha iyi.

Son düzenleme:
Görevdeyken bi bok yapamayıp değilken konuşanlardan

aziz senin ensene vurup lokmanı alırken şamar oğlanına çevirirken diğer camialar karşısında gücümüzü koruduk,aysal gelip tüm rakiplerin suratına facial cumshot yaparken gücümüzü kaybettik öylemi

bide ibrasızlığa kırgınım diyo,sen dua et o genel kurulda seni tekme tokat dövüp yaka paça dışarı atmadılar

aysalin kurdugu kadro 4 sene icinde 3 kere sampiyon olup dördüncü yildizi takti
avrupada da adindan söz ettiren bir gs yaratti

o yüzden bu aciklamalara olan cevabimiz belli

tenor.gif

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

O değil de herhangi biri ibra edilmeyebilirken DURSUN ÖZBEK denen adamın aradan sıyrılmış olması sinirimi bozuyor
Kendisini bir banka gibi görüp Galatasaray'a faiz üzerinden para veren, taraftarı yıllarca kanser eden bu adam ne zaman hak ettiği muameleyi görecek merak ediyorum

O değil de herhangi biri ibra edilmeyebilirken DURSUN ÖZBEK denen adamın aradan sıyrılmış olması sinirimi bozuyor
Kendisini bir banka gibi görüp Galatasaray'a faiz üzerinden para veren, taraftarı yıllarca kanser eden bu adam ne zaman hak ettiği muameleyi görecek merak ediyorum
dursun-ozbek-in-korkunclu-fotografi_1289844.jpg

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt