Adnan Polat: "Başkan adayı değilim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
:)
10 senelik isim sponsorlugu yok
5 senelik forma
1.5 senelik kombine Loca ( aslinda 2.5 sene ama 1 sene Polat vardi)
Bilemem kac senelik Dsmart parasi yok
Borc da aldiginda 140 civari olup 290 milyona filan cikti. Tabi borc 290 milyon ama ortada takim yok. 290 milyon borcun ustune mecburen takim kuracaksin :) emin de degilim ama borc 317 de olabilir 327 de cunku Aysal biraktiginda aradaki fark 13 milyondu. Sanirim 327 328 civariydi.
Aysal biraktiginda hisseler %79 tekrar bizdeydi ve takimda Telles, Bruma, Melo, Muslera, Burak. Sneijder, Selcuk, Hamit, Eboue vs vs gibi oyuncular vardi.
Aysal disaridan geldi diye vuran vurana. Medyada adamlari da olmayinca rahatca elestiriliyor. Kasa + 5 iken borcu 328 milyona cikaranlara tek ses yok :)

Bu Polat değilmiydi yav hani şu malum şike tapelerinde fb yöneticisi Murat Özaydınlı ile konuşması ortaya çıkan?

Özaydınlı denilen zat buna telefonda talimatlar veriyordu, takımını öyle bir motive et ki ts’yi yensin ve şampiyonluk yarışında fb avantaj yakalasın diye. Bu da Galatasaray başkanı sıfatıyla ona ağzının payını vermek yerine telefonda öylece dinliyor ve nasihat alıyor.

Ulan ne yüz varmış sende be, kulubün kapısının önünden bile geçmeye utanması gerekirken çıkıp pişkin pişkin konuşuyor! Azizin yancısı!

Her seçimde neden konuştuğunu/üstü kapalı aday olması üzerine isminin ortaya atıldığını, hatta söz konusu yönetim olunca da bazen neden konuştuğuna ve röportaj yapıldığına hiçbir zaman anlam veremedim. Veremeyeceğim de.

(boru ses ile) numaralı saat kaaç
20:45
(boru ses ile) eski açık saat kaaç
20:45

laylaylalylay lalalala laaaaay haaaa cimbombom

Aysal olmasa şimdi 22-19 fb lehine olurdu. Aysal gelince devran döndü. Çok kişi farkında değil bu mevzunun. Aysal şöyle kötü, böyle kötü diyen adamı ciddiye bile almamak lazım. Dosta güven düşman korku salan adamdı. Hatalarıyla sevip saygı duyulacak bir adam. Başkanlığı düşünmemesine rağmen hala faydalı olmak istediğini görüyoruz. Ben olsam bu kadar iyilik bilmez bir topluluğun olduğu yerde kılımı kıpırdatmazdım. Bizde yiyiciler takdir görüyor. Bu zihniyetle kulüp mali olmasa da manen batmış zaten.

Üst Alt