Adnan Polat, Şişli Savcılığı'na ifade verdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat, Şişli Savcılığı'na ifade verdi

Cevap: Son Dakika: Polat İfade Veriyor

Kurtluyoruz derken gene batıyoruz, Polat sana edecek küfürüm kalmadı artık.

Yine satmistir kulubu merak etmeyin. Terorist, musteri taraftari sattigi gibi

Kardeşim çözüm ne? İstifa etsen çözülecek mi? o zaman edeceksin. Kulüp üyeliğinden istifa etsen çözülecek mi? O zaman edeceksin.

Türkiye'yi terk etsen çözülecek mi? O zaman terk edeceksin.

Çünkü bunların sorumlusu sensin. Bizi bu hale senin hataların getirdi.

Ulan mahkeme falan hikaye, gidip dese ben kendi insiyatifim ile seçim kararı alıyorum diye seçim yapılacak.Yapmıyor işte, yalancı herif, güya yoruldum bırakacağım diyordu.Tarihin en yalancı başkanı. Aziz kankasından aldığı dersler ve akıl ile klubü batırdı. Sana ettiğim bedduaları kimseye etmedim. Allahından bul.

adliyenin önüne binlerce taraftar gidip istifa et demeliydi yoksa bu adamdan kurtulus yok.

polat kesin savciyida baglamistir.nede olsa basbakan ve aziz kankasi halletmistir

esenlerli olunmaz esenlerli doğulur cidden kardeşim,adamdaki psikopatlığa bak,adamsın merih +repini verdim

Evet bu çok doğru tespit ; Taraftarın şaşkınlığı ve sessizliği Polat' a cesaret veriyor...37 yaşındayım, G.Saray kelimesinin olduğu yerde kendimi hiç bu kadar aciz ve çaresiz hissetmemiştim!!

Lig tv bunu haber bile yapmamış. Kaos ortamı oluşsun istemiyor. Çünkü Aysal'ın vazgeçmesinden korkuyor. Aysal vazgeçerse Polat kalacak ve dekoder satışı daha da azalacak. Aysal gelirse satışlar tavan yapacak.

Ama Ntvnin umrunda değil. Galatasaray beter olsun diyor şerefsizler

Arda konusunda hepimiz oltaya takıldık kabul edelim. Biz Arda transferini tartışırken Adnan Polat tüm cephanesini hazırladı ve zamanı gelince namluya sürdü..Her gün yeni bir kaos ve kriz ile karşılaşmamızın sebebidir bu..Helal olsun sana Adnan Polat, langırt gibi oynuyorsun 25 milyonla!!

Üst Alt