Adnan Polat, Şişli Savcılığı'na ifade verdi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat, Şişli Savcılığı'na ifade verdi

Cevap: Son Dakika: Polat İfade Veriyor

Bunun tek yolu var klübü mahkemeye veren şerefsizler davayı geri çekecek yoksa seneye de aynı durum devam eder

o serefsizleri bi yakalasam.

bazen diyorum, bazi insanlar icin sopalik diyorlar, böyle insanlar kimlerdir diye, ama sopalik olan insanlarin nasil kisiler oldugunu bu serefsizleri görünce anliyorum.Serefsizlik dizboyu, secimden sonra direk hepsini kapinin önüne koyacaksin, Baskan olsam ilk bu cürük elmalari temizlerim.

Cevap: Son Dakika: Mahkeme Polat'ın Bilgisine Başvuruyor

Adam gibi çıkıp istifa etseydin zamanında bunların hiçbirisi olmazdı şimdi.

Bide böyle bişey anlatmıyo ya bu Adnan Polat veya kurmayları. Meraktan çatlatıyo bizi. Bilgilendirme sıfır abi kulüpte. Sanki taraftar falan yok. Sadece o ve arkadaşları var. En azından taraftar rahat olsun falan de. Bişey de ama yani böyle kızarak arabaya falan binmeler. Of arkadaş ne günah işledi bu taraftar

taraftar adam gibi sozunu soylese

taraftardada suc var

bazi taraftar ddigimiz topluluklar satilmis parali asker olmuslar

1000 tane taraftar gidip polat as nin onunde adnan polat istifa bagirsa gor bak nolur

bu adam kendini ne saniyor allah askina

dediniz ne Galatasaraya bunlari yasatmaya kimin haki yetiyor?

Ulan istenmiyorsun iste

Babnin Firmasi degilki miras davasinda olasin

istifa et rahatlat klubu bu ne ya

icimden kufur ediyorum bela okuyorum bu ne

herseyi hukuka birakalim diyor adnan polat, ey adnan polat sen istedigin kadar hukukculara birak, burada 10 bin kisiye yakin tüm dünya milyonlarca taraftar seni zaten allah'a havale etti. Sen gece uyurken basini yastiga koydugun zaman icin rahat mi?Bu koca camiayi bu hale sokarken vicdanin sizlamiyorum, 24 yasindayim ve su an nerdeyse cocuklar gibi aglayacagim, seni tüm taraftar allah'a havale ediyor, seninle bu taraftar er ya da gec görüsecek, sana hesap soracagiz bu dünyada olur mu bilmiyorum ama er ya da gec bir gün olacak, sen kendinde bu takimi batirma hakkini nasil görüyorsun, senin colugun cocugun yok mu?sen de allah korkusu yok mu? Istifa etmekde bir erdemliktir ama tabi ki suc bizde, biz serefli insanlarda suc, seni kendimiz gibi sandik, senden serefli bir istifa bekledik, seni diger eski onurlu baskanlarimizla karistirdi. Ey Adnan Polat seni günahim kadar sevmem son yaptiklarindan dolayi, sevilmek zorunda da degilsin biliyorum, ama biraz onur biraz seref biraz durus fena olmazdi sanki.Son sözüm:

NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜSTÜNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELİLER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.

Arkadas taraftara da is dusuyor

BU gun gercek Galatasaryli tarfatarlara is dusuyor

Tepkinin gosterilmesi gerekli bu olaylara

taraftar adam gibi sozunu soylese

taraftardada suc var

bazi taraftar ddigimiz topluluklar satilmis parali asker olmuslar

1000 tane taraftar gidip polat as nin onunde adnan polat istifa bagirsa gor bak nolur

bu adam kendini ne saniyor allah askina

dediniz ne Galatasaraya bunlari yasatmaya kimin haki yetiyor?

Ulan istenmiyorsun iste

Babnin Firmasi degilki miras davasinda olasin

istifa et rahatlat klubu bu ne ya

icimden kufur ediyorum bela okuyorum bu ne

Adnan Polat sayesinde bu yasima kadar etmedigim küfürü son bir kac gün de ettim, evvel gün pederin yaninda ediyordum neredeyse, o kadar doluyum arkadas, Taraftar kismina gelince, o konuya hic girmeyelim, o zaten bizim en büyük rezilligimiz, en büyük acizligimiz, Koca Galatasaray, Asirlik Cinar göz göre göre yok ediliyor, kimsenin umrunda degil.

kendini Galatasaray dan büyük görüyor galiba bu secim olacak ama bu taraftarlar seni unutmayacak adnan polat. sinir krizi geciriyoruz senin sayende her gün yeni bir tarih yaziyorsun bu taraftarlar seni hic unutmayacak.

Arkadas taraftara da is dusuyor

BU gun gercek Galatasaryli tarfatarlara is dusuyor

Tepkinin gosterilmesi gerekli bu olaylara

yemin ederim istanbul'da olsam Polat'in evini bile basarim, simdi diyeceksiniz yurtdisindan sallamak kolay, serefim üstüne yemin ediyorum yaparim, ev basmak olmasada illa biseyler yaparim, bu adam colugu cocugu var,babasi anasi var, illa ki birini bulursun suratlarina konusursun, hadi adnan polat'ta o durus o yüreklilik yok, git bilmem babasini bul, birini bul, durumu anlat. Yok bizim taraftarda öyle bisey, herkes bekliyor ne olacagini, olduktan sonra da aaa biz neden bu haldeyiz diyor.Adnan Polat ilk secildiginde kendisinden cok sey bekliyordum, 40 yil degil 1000 yil düsünsem böyle bir rezillik aklima gelmezdi, cok feci sekilde hesap sorulacak sana Adnan Polat!

NTVSPOR' a telefonla Ahmet Çakır bağlandı az önce. Bugün Adnan Polat ile Jerfi Fıratlı' nın cenazseinde görüşme imkanı bulmuş ve söyledikleri çok kötü!! Polat büyük ihtimalle şimdiki yönetimin göreve devam etmesinin gerekebileceğinden bahsetmiş....Yani istediği olmak üzere, lanet olsun!!

Adnan Polat canına susama çek git artık şu klübün başından.İntihar mı edecen istifa mı edecen ne yapacaksan yap git artık ulan.Nası bi belasın sen?

Allah kahretsin ya.Battık zaten.Daha ötesi var mı?Çek git işte.Yap birşeyler.Ama bırak artık kulübün yakasını.Bir sene daha devam ederse bu adam,ben önümüzdeki sezonun sonunu göremeden öbür tarafa giderim.

NTVSPOR' a telefonla Ahmet Çakır bağlandı az önce. Bugün Adnan Polat ile Jerfi Fıratlı' nın cenazseinde görüşme imkanı bulmuş ve söyledikleri çok kötü!! Polat büyük ihtimalle şimdiki yönetimin göreve devam etmesinin gerekebileceğinden bahsetmiş....Yani istediği olmak üzere, lanet olsun!!

Yazıklar olsun... Lanet olsun başımıza geldiğine güne... 106 yıllık klüp kimlerin yüzünden ne durumlarda... Bunun hesabını kim verecek olası seçim ertelenirsede bunun vebalini nasıl ödeyecekler... Askarde bir tabir vardır safak karanlık diye, şu anki durumumuz aynen öyle malesef...

Allah kahretsin ya.Battık zaten.Daha ötesi var mı?Çek git işte.Yap birşeyler.Ama bırak artık kulübün yakasını.Bir sene daha devam ederse bu adam,ben önümüzdeki sezonun sonunu göremeden öbür tarafa giderim.

Vallahi delirecem abi psikolojim bozuldu.Bi klüpte hiç mi bi şey olumlu gitmez ya.Kafayı yemek üzereyim

Cevap: Son Dakika: Savcılık Polat'ın Bilgisine Başvuru

O mahkemeye gidenlerin de Allah bin belasını versin.Barzolar!:mad:

Saat 16:30da Cnntürkü izleyin beyler bu mahkeme süreciyle ilgili detaylı bilgi verilecekmiş

KAOSTAN BESLENEN POLAT'IN YENİ PARANOYASI HAPİS KORKUSU. SAHİBİNİN SESİ IŞIN ÇELEBİ'DEN TELEGOL'DE YALAN YANLIŞ AÇIKLAMALAR.

Mali Genel kurulda, küfüre varan hakaretlerle, kovulmaktan beter olan, taraftarın ve camianın karşısına bile çıkamayan POLAT'ı şimdi de HAYALİ HAPİS KORKUSU sardı. Gündemi değiştirmek, oyalamak ve insanları kandırma konusunda USTALIK dönemini yaşayan POLAT'ın yeni PARANOYASI , HAPİS KORKUSU..

Bu konuda Polat KİME YALVARDI (!), ne cevap aldı. Aynı günün akşamında POLAT'ın HAPİS KORKUSU PARALELİNDE aynı söz ve açıklamaları ile TELEGOL'e çıkan IŞIN ÇELEBİ, milletin gözünün içine baka baka olayları nasıl çarpıttı, gerçekleri söylemedi ve adeta İCRAATIN İÇİNDEN yaparak, KONGRE YAPILMASIN demeye getirdi. POLAT ve TEK DİŞİ KALMIŞ YÖNETİMİNİN G.SARAY'I YERLE BİR EDEN , İTİBARINI BİTİREN BU HIRS VE YÖNETİMDE KALMA MÜCADELESİ, kafalardaki YENİ BİR YÖNETİM GELMESİNDEN NEDEN KORKUYORLAR ACABA ÇOK BÜYÜK AÇIKLARIMI VAR sorularını daha da güçlendiriyor. EVET.. İŞTE YAŞANANLAR.. VE TSN ANALİZİ.

ADNAN AJİTASYON.. "SEÇİME GİRERSEM HAPİS YATARIM"

Cumartesi öğlen saatlerinde ünlülerin buluşma noktası olan Papermoon’da Ünal Aysal’ın listesinde yer alan Refik Arkan ile karşılaşan Polat “Refik, eğer ben bu şekilde seçime gidersem hukukçular 4 sene hapis yatabileceğimi söylüyorlar. Buna bir çare bulmamız lazım” diyerek seçimi ertelemeyi ima etti.

ARIKAN'DAN TOKAT GİBİ CEVAP.. DAVA AÇANLARIN HEPSİ SENİN ADAMIN, GERİ ÇEKTİR, KURTULURSUN.."

POLAT "DAVA AÇANLARI TANIMIYORUM(!)"

Arkan'ın “Dava açanların hepsi senin adamın, geri çektir. Hapis yatmaktan da kurtulursun” yanıtı üzerine ise Polat “Ben dava açanları tanımıyorum.

TAVŞANA KAÇ, TAZIYA TUT taktiği.. İHTİYATİ TEDBİR KARARI KALKMAZSA HAPİS ALMAM SÖZKONUSU dedi, TEDBİR KARARINA İTİRAZ EDEN AVUKATINI KOVMAKTAN BETER ETTİ.

BAŞKAN ADAYLARI TOPLANSIN dedi.. ARKAN "KARARI YÖNETİM OLARAK SİZ ALACAKSINIZ!"dedi.

Eğer ihtiyati tedbir kalkmazsa hapis cezası almam sözkonusu. Bu hafta bütün başkan adayları toplanıp karar alsın” karşılığını verdi. Refik Arkan ise karar alması gereken mekanizmanın yönetimi kurulu olduğunu ve sorumluluğu yönetimin üstlenmesi gerektiğini ifade etti.

HEM İHTİYATİ TEDBİR KARARINDAN KORKUYOR.. HEM DE KARARA İTİRAZ EDEN KULÜP AVUKATINI FIRÇALAYIP, SAVUNMAYI GERİ ALDIRIYOR.

Polat, Arkan’a bunları söylerken, başkanın ihtiyati tedbir kararına itiraz eden kulüp avukatı Mahinur Dengiz’i adeta fırçalayıp, yönetim kararıyla dilekçesini geri çektirmesi ise kafalarda soru işareti bıraktı.

..

Evet testiyi taşıyan da POLAT, kıran da POLAT..

Polat önce kaos ve mahkeme ortamı yaratıyor, sonra da bu kargaşa ve kaos ortamından yeni kaoslar doğurtmaya çalışarak yeni yönetimin göreve gelmesini engellemeye çalışıyor.

İDARİ İBRASIZLIK a TEDBİR KARARI KONULDU. İSTESE İDİ, KONGRE KARARI ALMAZDI..

Büyük panik yaşayan pOLAT seçim tarihini açıkladığı basın toplantısı öncesi TEDBİR kararını almış olmanın mutluluğu içinde kameralar karşısına KAHRAMAN BİR KOMUTAN edası ile çıktı ve

İSTERSEK ŞU AN YÖNETİM OLARAK OLAGANÜSTÜ KONGRE KARARI ALMAYIZ.. VE YİNE BAŞKANLIK ADAYI KONUSUNDA İSE ÖNÜMÜZDE HİÇ BİR ENGEL KALMAMIŞTIR dedi..

Polat yönetimi, YÖNETİM KURULUUN ÖZGÜR İRADESİ İLE, İDARİ İBRANIN MAHKEMELİK OLMASINDAN tamamen ayrı bir şekilde hatta iİSTERSEK ŞU AN KONGRE KARARI ALMAYABİLİRİZ diyerek KONGRE KARARI ALDIKLARINI deklare ettiler.

Polat üstüne basa basa çok net bir şekilde 7-14 Mayıs gününü kongre günü olarak açıkladı..

Daha sonra Karar defterine yazıldı ve Divan kuruluna G.SARAY YÖNETİM KURULU OLARAK ALINAN OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI divana sunuldu..

Adaylık süreci kendi mecrasında ve çok doğal olarak devam ederken, son gün de POLAT ya da ALP YALMAN'ın aday olması bekleniyordu.

Ancak LİSTELERİN VERİLMESİNİ YARIM SAAT kala kulübe yapılan TEBLİGAT ortalığı karşıtırdı..

POLAT mı, YALMAN mı hangi liste verilecek diye beklenirken, bir anda LİSTE VERİLMEMESİ konusunda fikir değiştirildiği bunun sebebinin de OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARINA TEDBİR KONULDUĞU haberinin olması bomba gibi patladı..

ADNAN POLAT KENDİ KAZDIĞI KUYUYA MI DÜŞTÜ..

Polat ya da Yalman liste vermedi.

Ancak daha sonra anlaşıldı ki, OLAĞANÜSTÜ KONGRE TEDBİR KARARININ yeni bir karar olmadığı daha önce alınan TEDBİR kararının devamı olduğu, 3 Mayıs ta yeni bir duruşma yapılacağını İDARİ İBRASIZLIKTA TEDBİR KARARI BULUNDUĞUNDAN, İBRA EDİLMEMEKTEN KAYNAKLANAN OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİTME DURUMUNUN DA ASKIYA ALINDIĞI kararıydı..

Yani bu kararın YÖNETİM KURULUNUN KENDİ ÖZGÜR İRADESİ İLE ALDIĞI OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI ile uzaktan yakından ilgisi yoktu..

Yani YÖNETİM KURULUNUN ALDIĞI ve AÇIKLADIĞI OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI KESİNDİ, DEĞİŞTİRİLEMEZDİ.. Buna rağmen liste vermenin son yarım saatinde bizzat kulübün içinden hatta ve hatta bir diğer iddiaya göre ALİ HAŞHAŞ tarafından bizzat yayıldığı iddia edilen KONGRE YAPILMAYACAK KULÜBE TEDBİR KARARI GELDİ açıklaması ile POLAT'ın LİSTE vermemesi ve şimdi de sürenin geçmiş olması POLAT ve EKİBİNİN KENDİ KAZDIKLARI KUYUYA KENDİLERİNİN DÜŞTÜĞÜ DURUMUNU ORTAYA ÇIKARTMAKTA..

Evet.. Panik içinde liste telaşı içindeki POLAT ve YANDAŞLARI acaba bir karambol içinde kendi kendilerini mi bitirdiler..?

Gelinen noktada 14 MAYISTA KONGRE YAPILMAMASI İÇİN HİÇ BİR SEBEP YOK.. Ama Polat ya da Yalman ın listesi de yok.

Bu da demek oluyor ki, POLAT devri kapanmıştır..

Ancak POLAT ve TEK DİŞİ KALMIŞ yönetiminin, korkusu, kaosla beslenir hale gelerek, günü kurtarmak ve süreci uzatmak için başvurdukları her türlü yolun devam edeceği de yine POLAT'ın KONGREYİ İPTAL EDİN YOKSA HAPİS YATARIM ajitasyonu ile karışık yeni bir suni, gerçek olmayan, kaos yaratacak bir gündem oluşturmaya çalışması ortada..

Konu ile bilgisi olmayan ZAVALLI MEDYA nın da gazı ile şimdi acaba KONGRE İPTAL EDİLECEK Mİ tartışmaları başlamış durumda.

Zaten Polat'ın da istediği bu..

Butün bu ALİ CENGİZ ya da BİZANS OYUNLARININ arkasındaki korku acaba ne?

POLAT, koskoca Galatasaray kulübünü ayaklar altına alıyor, mahkemelere taşıyor, marka değerini düşürüyor, heyecan içinde seçime hazırlanan adayların ve yönetim kurullarının çalışmalarını engellemeye , suni gündem yaratmaya çalışıyor..

Gerçekten KORKU ÇOK MU BÜYÜK.. Camianın konuşmacıların MALİ KONGRE de dillendirdikleri HARCAMALARIN YÜKSEK GÖSTERİLDİĞİne dair konuşmaların boyutları çok mu yüksek..

Bu telaş, panik , korku ve mahkeme sürecini uzatmak, yeni mahmekelik olaylara zemin hazırlamanın arkasında ne var? sorusu her geçen gün insanların beyinlerinde daha da büyüyor..

Evet Polat şimdi, ilk kararı yani MALİ ve İDARİ KONGRE SONRASI İDARİ İBRASIZLIKa TEDBİR KARARI SEBEBİYLE OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİLEMEZ kararını , KENDİ ALDIKLARI KONGRE KARARINA YAMAMAYA çalışarak BAKIN MAHKEME OLAĞANÜSTÜ KONGREYE TEDBİR KOYMUŞ, ŞİMDİ KONGREYE GİDERSEK, MAHKEMEYE TERS HAREKET ETMİŞ OLURUM, BU DA HAPİS DEMEKTİR diyerek ELMA ile ARMUDU karıştırarak ZİHİN BULANIKLIĞINA sebep oluyor ve KAOS ortamı içinde BAŞKAN ADAYLARI İLE BİR TOPLANTI YAPALIM önerisinde bulunuyor..

Amaç acaba BAŞKAN ADAYLARI ile birlikte bir PAZARLIK zemini yaratmaya mı çalışmak..?

Evet bütün bunlar olurken, Pazar günü akşamı IŞIN ÇELEBİ , SAHİBİNİN SESİ olarak, aynen POLAT'ın OLAĞANÜSTÜ KONGRE YAPILMASIN HAPİS YATARIM çığlıklarını dillendirmek ve savunmak üzere TELEGOL'e katıldı..

Ve TELEGOL'de yalan yanlış açıklamaları ile tüyleri diken diken etti..

Saim ALTUNTERİM olarak ilk defa bir canlı yayına bağlanma talebimizi reji Serhat Ulueren'e iletti. Serhat ise "SAİM ABİ SEVDİĞİMİZ SAYGI DUYDUĞUMUZ BİR ABİMİZ, AMA SÖYLEYİN ŞİMDİ IŞIN ÇELEBİ BİR SUNUM YAPACAK VE SONRA KALKIP GİDECEK . BAŞKA BAĞLANTI DA ALMAYACAĞIZ. PROGRAM ÇOK SARKTI" cevabı vermiş, rejideki arkadaşlar bunu ilettiler.

Gerçekten de ÇELEBİ , İCRAATİN İÇİNDEN (!) yaptıktan sonra programdan ayrıldı..

Evet TSN olarak yayına bağlansaydık neler söyleyecektir.

Söyleyeceklerimiz de hazırdı elbette.

Bu söylediklerimizi canlı yayında söyleyebilseydik ÇELEBİ ,TRAFİK LAMBASI GİBİ SARI, YEŞİL ve SONRA KIRMIZI SURATI İLE PROGRAMI TERKETMEZ KAÇARDI..

O söyleyemediklerimizi burada söyleyelim..

apla samanı karıştırmayalım..

açık mı kapalı mı oylamasını

yönetimden yana, yönetime karşı oylama olarak sunmanız son derece subjektif ve son derece yanlış..

çünkü kapalı oylama demek, sandık konulup herkesin oy kullanması şeklinde olacaktı ki, zaten ilerlemiş bir saatte 2000 kişiye yakın oy kullanılması, hem idari , hem de mali açıdan iki oylama yapılması gece yarılarını bulabilirdi.

Bunun için sayın Polat'ı ve sizleri de yuhalayanlar, ağır hakarete varan söylemlerde bulunan kongre üyeleri bile AÇIK oylama istedi..

Sizin bu söyleminize, göre SİZE KÜFREDENLERDE SİZE OY VERMİŞ oluyor öyle mi?

Bu bariz bir şekilde ortadayken, sanki AÇIK OYLAMA isteyenleri yönetim taraftarı olarak sunmanız, sizin gibi onlarca kongre yaşamış bir kişi tarafından dillendirilmesi ççok ucuz bir tabirle politikadır, siyaset yapmaktır.

Çelebi'nin insanların gözünün içine baka baka gerçekleri söylememesini iki sebebi olabilir.

Konu hakkında hiç bir bilgisi yok. Başkanı tarafından eline tutuşturulmuş olan metni okumak için Telegol'e çıktınız..

İkincisi ise olayı çok iyi biliyor, kamuoyunu yanıltmak için AHLAK ve ETİK dışı bir oyun oynayarak, karşısınızdakini APTAL yerine koyuyorsunuz

Ama sizin anladığınız bu siyaset ya da politika tarzı bitmiştir..

Zaten bitmiş olduğu için bu tarz siyasetciler de artık vitrinde yoktur..

Buna bir itirazınız varsa almak isterim..

Yani burada bir çarpıtma yaptığınız bir gerçek..

ESKİ TÜZÜK YENİ TÜZÜK OLAYINA GELİNCE..

mali kongreden aylar önce başlayan haber, yorum ve yazılarda YÖNETİM MALİ KONUDA İBRA EDİLSE BİLE, İDARİ YÖNDEN İBRA EDİLMEZSE , YÖNETİMKURULUNDAKİ İSİMLER İLK SEÇİMDE ADAY OLAMAZLAR diye aylarca yazıldı.

Sadece yazılmadı, kongre üyeleri ya da camianın önde gelenleri de dillendirdi. Hatta ve hatta bizzat tüzüğü yapan Mehmet Helvacı BİZ DE BU DURUMDA ADAY OLAMIYORUZ diye açıklamada bulundu..

Yani idari yönden ibra edilmeyince mi eski tüzük yeni tüzük ayrımı ya da geçmişe dönük müktesap haklar akla geldi..

GELELİM MAHKEME KARARINA..

Şimdi OLAĞANÜSTÜ KONGREYE TEDBİR KARARI diye bir karar yok..

Burada İDARİ YÖNDEN İBRANIN TEDBİR KARARI var..

Bu da şu demektir..

İdari yönden İBRA edilmediğine göre, yeni tüzük gereği, ibra edilmeyen yönetimkurulundaki bütün isimler bir seçim dönemi seçime giremiyorlardı.

ve yine İBRA edilmediği için 30 gün içinde OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI alınması gerekiyordu..

işte bu karar düşmüştür..

Yani İBRASIZLIĞA DAYANAN OLAĞANÜSTÜ SEÇİM KARARI DÜŞMÜŞTÜR. ASKIYA ALINMIŞTIR.. BU KARAR DA 3 MAYISDA GÖRÜŞÜLECEKTİR.

Beyoğlu 2.Asliye Hukuk Mahkemesinin TEDBİR kararında İBRA olayının ASKIYA ALINDIĞI, İHTİYATİ TEDBİR KARARI KONULDUĞU olay ile yönetiminizin aldığı OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARININ ALAKASI yoktur..

Şimdi bu mahkeme kendi mecrasında ilerlemektedir.

bunu bir kenara bıralım. 3 Mayıs ya da daha sonrası o orada devam etsin..

Bu ayrı bir konu..

Ama burada farklı olan şu..

Mali kongreyi unutun..

Polat ve yönetimi, kendi rızası ile YÖNETİM KARARI İLE OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI almıştır..

Bunun mahkeme ile hukuk ile ne alakası var..

Yönetim karar almış, karar deftesinde yazılmış, divana verilmiş kamuoyuna duyurulmuş bir OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI var..

Bu net ve değiştirilemez.

Bu kadar basit bir olayı anlamak için hukukçu mu olmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Biraz beyin cimnastiği, biraz okuduğunu anlamak yeter sanıyorum.

Anlamamak için ise farklı hesaplar içinde olmak gerekir.

Stadın protokolüne gelince, ASY TT ARENA hala GALATASARAY'IN STADI değil. Stad açılışından bu yana 3 aydan fazla süre geçti. Bir hafta sonra yapılacak Protokol neden hala yapılamıyor.

Gençlik spor Genel Müdürü YUNUS AKGÜL ile görüştüm ve son durumu sordum "Galatasaray yönetimi kendi derdine düşmüş ne gelen ne giden var " dedi..

Ayrıca sayın Yunus Akgül daha öncede medya önünde STADIN ÜSTÜ KAPANMAZSA, DAHA ÖNCE İMZALANAN ÖN PROTOKOLDEKİ SÖZLEŞMEYE AYKIRI HAREKET EDİLMİŞ OLACAĞINDAN , STAD SÖZLEŞMESİNİ İMZALAMAYIZ. BİZİM DÖRT ÇEŞİT KİRALAMA YÖNTEMİMİZ VAR. ÇATI KAPATILMAZSA , OTURUR KONUŞUR , ONA GÖRE YENİ BİR KİRA SÖZLEŞMESİ YAPARIZ demişti..

Sizin önümüzdeki günlerde imzalayacağız dediğiniz PROTOKOL bu DÖRT ÇEŞİT kira sözleşmesinin hangisini kapsıyor..

Siz çatının bu MAYIS ayında İTALYA'da bitirileceğini ve HAZİRAN ayında MONTE edileceğini bizzat medya önünde deklare etmiştiniz.. O çatı nerede?

Sizin bu açıklamanızdan bir hafta sonra Polat, SİZİ YALANLAMIŞ 2011 degil 2012 demişti.. ne oldu da geri adım attınız. Size o dönem verlien İKİNCİ BAŞKANLIK PAYESİNİN bu geri adımda rolü var mı?

Evet tüm bunları soracaktık..

Belki daha fazlasını..

Yönetim içinde kendisine karşı YİĞİT ŞARDAN'ın ağza alınmayacak sözler söylemesine rağmen, her zaman HAKARET OLURSA İSTİFA EDERİM demesine rağmen neden istifa etmediğini...

...

Saim Altunterim'in yayına bağlanma talebinin, süre ve Işın Çelebi'nin yayından ayrılacağı ve soru alınmayacağı sebebiyle gerçekleşmemesi üzerine ertesi gün SERHAT ULUEREN'in bizzat araması, konuyu bir kez daha izah ederek ÖZÜR DİLEMESİ de , vefa duygusunun, sevgi ve saygının bir göstergesiydi..

Saim ALTUNTERİM ile Serhat ULUEREN arasındaki özel konuşmada ULUEREN'in , ALTUNTERİM in söylediklerini hayretle dinlemesi ve ABİ BUNLARI ARAŞTIRACAĞIM , BEN SENİN BU KADAR BU KONUYA VAKIF OLDUĞUNU BİLMİYORDUM demesi de KEŞKE BAĞLASAYDIM demesinin de itirafıydı..

Evet Galatasaray'da çok kurnazca, ve çok gizli bir SATRANÇ oynanıyor..

Hem hukuki, hem yönetim, hem camia , hem abiler, hem gençler, hem liseliler, hem alaylılar farklı hesaplar içinde.

Ama gerçek şu ki, elbirliği ile G.Saray'ın itibarı, geleceği, medya değeri ayaklar altına alınıyor, gelecek senelerine maddi ve manevi anlamda TEMLİK konulmaya devam ediyor..

Üst Alt