Adnan Polat, Şişli Savcılığı'na ifade verdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat, Şişli Savcılığı'na ifade verdi

Cevap: Son Dakika: Polat İfade Veriyor

Benim endişem yok seçim konusunda.Galatasaray'ın batması Türkiye'de hiçbir kurumun işine gelmez.

Giderek gardım düşüyor,moralim bozuluyor

Mali kongre yapılıyor,sen içeri sen dışarı hop herkes içeri,dur dur hoopp hepiniz dışarı

Galatasaray kimlere emanet yarabbi

Adam gibi bi kongre olsaydı,ibra olunmasa bile bu hallere düşmezdik

Bunun tek yolu var klübü mahkemeye veren şerefsizler davayı geri çekecek yoksa seneye de aynı durum devam eder

Giderek gardım düşüyor,moralim bozuluyor

Mali kongre yapılıyor,sen içeri sen dışarı hop herkes içeri,dur dur hoopp hepiniz dışarı

Galatasaray kimlere emanet yarabbi

Adam gibi bi kongre olsaydı,ibra olunmasa bile bu hallere düşmezdik

Yahu şu benim çalıştığım otelde bile oylama sistemi var teknolojik. Bu nedir abi böyle. Koskoca Lütfi Kırdar'da oylama sistemi olmaz mı? Divan başkanı nasıl yapacaktık diyor. Nasıl yapacağını bize mı soruyorsun. Ama keşke sorsaydın da söyleseydik.

Siz asıl seçim iptal edilir ve Ünal Aysal yarıştan çekilrse halimizi düşünün.:( Bir de, kongreyi mahkemeye taşıyanlar için 'çok iyi Galatasaraylılar' falan deniliyordu,yemişim böyle Galatasaraylılığı.

Yahu şu benim çalıştığım otelde bile oylama sistemi var teknolojik. Bu nedir abi böyle. Koskoca Lütfi Kırdar'da oylama sistemi olmaz mı? Divan başkanı nasıl yapacaktık diyor. Nasıl yapacağını bize mı soruyorsun. Ama keşke sorsaydın da söyleseydik.

Söylediklerine göre gelenekleri bozmak istemiyorlarmış.Yani teknolojiden bu yüzden faydalanmıyorlar.

Söylediklerine göre gelenekleri bozmak istemiyorlarmış.Yani teknolojiden bu yüzden faydalanmıyorlar.

Bide bu var. İkide bir Galatasaray etiği, geleneği, ananeleri, kültürü. Bu kelimeler hem öyle ikide bir söylenerek dejenere edilmez, eskitilmez, hem de söylemekle olmaz uygulanır. Bu konuya acayip takığım bu aralar. Mikrofonu alan gelenek kelimesiyle başlıyor lafa. Sonra insan da başlıcam geleneğinize diyor. Özellikle Helvacı

Abi vallahide billahide sinirden ellerim titriyor artık

Kötü günlerde umut bağladığımız insanlara bak,bu camianın bu oturumu yönet diye görev verdiği adama bak.

Galatasarayda görev verilsin tuvalet temizlerim diyen insanların yedek listede oldukları için tafralarına bak

Nasıl bir çıkmazdayız böyle

Bide bu var. İkide bir Galatasaray etiği, geleneği, ananeleri, kültürü. Bu kelimeler hem öyle ikide bir söylenerek dejenere edilmez, eskitilmez, hem de söylemekle olmaz uygulanır. Bu konuya acayip takığım bu aralar. Mikrofonu alan gelenek kelimesiyle başlıyor lafa. Sonra insan da başlıcam geleneğinize diyor. Özellikle Helvacı

Galatasarayın geleneklerinde erken seçim yok

İbra olmamak yok

Ama klübü mahkemeye vermek var,3 senede 20 senede yenildiğimiz kadar yenilmeyi hazmetme var,koltuk sevdasını göreneklere kalkan etmek var

Ne güzel geleneklerimiz var maşallah

Kongreyi baştan sona izledim ve içime umut dolmuştu. Ama nereden bilebilirdik sonumuz olacağını

Bide böyle bişey anlatmıyo ya bu Adnan Polat veya kurmayları. Meraktan çatlatıyo bizi. Bilgilendirme sıfır abi kulüpte. Sanki taraftar falan yok. Sadece o ve arkadaşları var. En azından taraftar rahat olsun falan de. Bişey de ama yani böyle kızarak arabaya falan binmeler. Of arkadaş ne günah işledi bu taraftar

Üst Alt