Adnan Sezgin İstifa Etti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Etti

Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Olağanüstü Toplantı

Toplanti sonunda yapilacak olan aciklamayi simdiden acikliyorum

- Sportif basari disinda tarihi isler yaptik

- Aslantepe bitti

- Riva

- Sirket birlesmesi tamamlandi

- Ama maalesef sportif anlamda sanssiz bir dönem gecirdik

- Adnan Sezgin`e güveniyorum

- Sene sonunda bu formayi haketmeyenler gidecek ( Baros, Arda, Culio, Neill )

- Ne olursa olsun Hagi`yle devam edecegiz

Gelecek sezon Mustafa Sarpi kaptan yapip onun etrafinda takimi kuracagiz

Bu formayı hakedenler giyecek demişti Sn.Polat bir süre önce...Kimdi peki bu haketmeyenler; Keita, Elano, Misimoviç, Jo, Dos Santos, Nonda ilk aklıma gelenler... Peki hakedenler kim onlara bakalım; M.Sarp, Barış Özbek, Serkan Kurtuluş, Aydın Yılmaz, Çağlar Birinci, Aykut Erçetin....Vay vay vayyy; daha ne olsun, hepsi birer yıldız!!

"Dünya kupasının bitmesini bekliyoruz" derler toplantı sonunda...

Pardon Kazım Kazım' ı unutmuşum; o da hak ediyor hakkını yemeyelim!!

Nerede yapilacak toplanti? Florya'da mi?

En son nezaman yapildi böyle bir toplanti, aranizda hatirlayan varmi? Gecenlerde bi toplanti yapildi benim bildigim, ama o toplantidan 1 gün sonra, Adnan Polat, Helvaci'ya istifa cagrisi yapmisti diye hatirliyorum. Böyle bir toplanti ise, istifa felan olamz.

muhtemelen mustafa sarpı kadro dışı bırakırlar. bütün suçu ona yükleyecekler

Toplanti sonunda yapilacak olan aciklamayi simdiden acikliyorum

- Sportif basari disinda tarihi isler yaptik

- Aslantepe bitti

- Riva

- Sirket birlesmesi tamamlandi

- Ama maalesef sportif anlamda sanssiz bir dönem gecirdik

- Adnan Sezgin`e güveniyorum

- Sene sonunda bu formayi haketmeyenler gidecek ( Baros, Arda, Culio, Neill )

- Ne olursa olsun Hagi`yle devam edecegiz

Çok doğru Onur , bu açıklamaları dinlemekten gerçekten bıktım artık , bencede yeni bişey söylemezler , bide açıklama yapıyorya Polat bey 'Şampionluk yarışını zevkle izliyoruz' gibi açıklamalar gerçekten artık onun Galatasaraylığından şupeleniyorum.

strip1.jpg

Adnan Polat : '' Tünelin ucundaki ışığı görür gibiyim '' .

Adnan Polat : '' Tünelin ucundaki ışığı görür gibiyim '' .

BoBmarley Faruk : He bende burdan taksim meydanını görür gibiyim :D

görün bakın,bunlar Neill'i Baros'u Kewell'ı göndermeye kalkarlar.Ama tabi buna mecburlar.Kendileri gibi mal futbolcular olmalı kadroda.Odun ve tek düze..

Haberde gördüm bugün Arda ağlamışmış.Ağlayacağına takımı toplasana be.Kızmısın sen?yazıklar olsun sana da.Damla değerin kalmadı gözümde.Bi gir soyunma odasına.BEn kaptanınızım de.ya alacaksınız bu maçı ya öleceksiniz de.Senden gemi kaptanı bile olmaz,anladım bunu.Hiçbiriniz bir Tugay Kerimoğlu,Bir Hakan Şükür,Bir BÜlent Korkmaz olamazsınız.

Olamazsanız da bu formayı artık hakedemezsiniz.Arda yürügit Liverpoolmu chelseami,A.Madridmi hangi cehenneme gidiyosan git.

İmha ettiniz lan bizi,hiç ettiniz,yok ettiniz.Allahınızdan bulun..

Hagi ve Sezgin ile yolları ayırıp,sezon sonuna kadar Tugay ile yola devam etme kararı en hayırlısı görünüyor.Umarım Bahri Havadır'ın verdiği haberler doğru çıkar.

görün bakın,bunlar Neill'i Baros'u Kewell'ı göndermeye kalkarlar.Ama tabi buna mecburlar.Kendileri gibi mal futbolcular olmalı kadroda.Odun ve tek düze..

Haberde gördüm bugün Arda ağlamışmış.Ağlayacağına takımı toplasana be.Kızmısın sen?yazıklar olsun sana da.Damla değerin kalmadı gözümde.Bi gir soyunma odasına.BEn kaptanınızım de.ya alacaksınız bu maçı ya öleceksiniz de.Senden gemi kaptanı bile olmaz,anladım bunu.Hiçbiriniz bir Tugay Kerimoğlu,Bir Hakan Şükür,Bir BÜlent Korkmaz olamazsınız.

Olamazsanız da bu formayı artık hakedemezsiniz.Arda yürügit Liverpoolmu chelseami,A.Madridmi hangi cehenneme gidiyosan git.

İmha ettiniz lan bizi,hiç ettiniz,yok ettiniz.Allahınızdan bulun..

hakan şükür bu yönetimi çok çok öncesinden eleştiriyodu biz ona karşı tavır almıştık mğerse kral haklıymış şimdiki halimizi görüyoruz :/

bencede hagi ile adnan sezgin ile yollar ayrılır.bunun dışında serkan kurtuluş,mustafa sarp ve gökhan zan kadro dışı kalır diye düşünüyorum.

Adnan Sezgin gönderilir. Hagi kovulur. Msarp-Ayhan-Aydın kadro dışı kalır. Olağanüstü kongre kararı alınır.

Üst Alt