Adnan Sezgin İstifa Etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Etti

Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Olağanüstü Toplantı

Adnan polat zor günler için sakladığı hamlesini yapabilir bugün,adnan sezgini gönderebilir.Artık yapabilecek başka birşeyi kalmadı zannedersem.Yeter mi,yer mi bu taraftar+ kongre yemez artık diye düşünüyorum.Hem görevde kalmak için,koltuk sevdasından etrafındaki herkesi harcayabileceğini göstermiş olur böylece.Ya bugün de gitmezse sezgin,polat ayrılmazsa sezginden tek bir açıklaması olabilir,kesin sevişiyorlar..

hakan şükür bu yönetimi çok çok öncesinden eleştiriyodu biz ona karşı tavır almıştık mğerse kral haklıymış şimdiki halimizi görüyoruz :/

Bozuk saat bile olmaz bu takımdan.Çünkü 2 kez bile doğru göstermiyor artk.Ağzımda çok küfür var da,ne dışarda haykırabiliyorum,ne evde,ne işte.

İŞyerinde kız var küfredemiyorum.

Dışarıda hatun var küfredemiyorum.

Evde aile var küfredemiyorum.

Forumda zaten küfredemiyorum.

Kursağıma dizildi artık olanlar.

Doldum artık psikoloğa gidicem bu gidişle.Ya bi dağa çıkıcam kimsenin olmadığı.Dümdüz gidicem yarım saat rahatlıycam.Çıldırttılar artık beni.

Bu kadar karaktersizlik olmaz ya..

Yapılması gerekenler;

1-Adnan Sezgin gidecek Haldun Üstünel gelecek.

2-Hemen bugün 5-6 oyuncu kadrodışı bırakılacak hatta sözleşmeleri tek taraflı feshedilecek.

3-Haldun Üstünel vizyonu olan adam.Hagi'yle devam edip etmeme ona sorulacak ve önümüzdeki senenin planları şimdiden atılarak transfer görüşmelerine şimdiden başlanacak.

Daha sayamadığım bir çok şey var şu an aklıma gelmiyor.

Adnan polat zor günler için sakladığı hamlesini yapabilir bugün,adnan sezgini gönderebilir.Artık yapabilecek başka birşeyi kalmadı zannedersem.Yeter mi,yer mi bu taraftar+ kongre yemez artık diye düşünüyorum.Hem görevde kalmak için,koltuk sevdasından etrafındaki herkesi harcayabileceğini göstermiş olur böylece.Ya bugün de gitmezse sezgin,polat ayrılmazsa sezginden tek bir açıklaması olabilir,kesin sevişiyorlar..

gerçekten insanın aklına geliyor bu başka açıklaması olamaz :D

onun uğruna kendini harcadı polat ve bizi :S

Toplanti baslamistir galiba. Saat 19'te felan cikarlar teker teker.

Şu hale gelmemizde en çok suç başkandadır, sonra Hagi'de tabi. Oyuncuların hepsine de laf söylemek doğru olmaz çoğu yanlış yerde oynatılıyor ve sahaya sürülen kadroda da yaratıcı adam eksikliği var ama en yaratıcı olan adam da kadronun dışında. Herkes kendi yerinde oynasaydı belli bir süre, saçma salak disiplin gösterileri de olmasaydı bu halde olmazdık eminim.

bişey çıkacağını zannetmiyorum herzamanki gibi.... çıkarsa çok şaşırırım

Kendi başını al önce sayın başkan, gerçi herkes gider sezgincik kalır başkanın sevdiceği adam, dünya bir yana (Galatasaray dahil) sezgincik diğer yana.

Bozuk saat bile olmaz bu takımdan.Çünkü 2 kez bile doğru göstermiyor artk.Ağzımda çok küfür var da,ne dışarda haykırabiliyorum,ne evde,ne işte.

İŞyerinde kız var küfredemiyorum.

Dışarıda hatun var küfredemiyorum.

Evde aile var küfredemiyorum.

Forumda zaten küfredemiyorum.

Kursağıma dizildi artık olanlar.

Doldum artık psikoloğa gidicem bu gidişle.Ya bi dağa çıkıcam kimsenin olmadığı.Dümdüz gidicem yarım saat rahatlıycam.Çıldırttılar artık beni.

Bu kadar karaktersizlik olmaz ya..

Adnan sezgin kovuldu bir başlıklı bir haber gördüğüm gün rahatlıyacam en çok sevineceğim şey bu olucak :)

Kangren oldu takım artık yeter harbiden eskiden maç olsun diye beklerdik sabırsızlıkla şimdi sezon bitmicekmiş gibi geliyor insan hep puan kaybı millet dalga geçiyor takımla haklılarda

Seçim kararı çıkmalı,yeni teknik direktöre,gelecek gidecek oyunculara yeni yönetim karar vermeli

Hiç Adnan Sezgin'in gideceğini düşünmüyorum,giderse Polat'la beraber gider çünkü herkesin bildiği gibi aralarında müthiş bir bağ var Polat'ın Sezgini yollaması yemez yani.Fatura kesilecekse 2 3 topçu artı Hagi'ye kesilir, bide ayak yapar Polat önemli kararlar aldık ama şimdilik bu kadar diye.

Hagi ve Sezgin ile yolları ayırıp,sezon sonuna kadar Tugay ile yola devam etme kararı en hayırlısı görünüyor.Umarım Bahri Havadır'ın verdiği haberler doğru çıkar.
Sezgin kovulamaz, görevine son verirse bile göstermelik olur , dışarıdan aynen yaptığını yapmaya (sabote etmeye) devam eder. Başkan sezgin uğruna başkanlığını bile rezil etti, ben anlamadım nasıl bir sevgiyse bu.

Eski olağanüstü toplantılar gibi olur.

Devam kararı alınır , pişkin pişkin açıklamasıda yapılır.

Kendi başını al önce sayın başkan, gerçi herkes gider sezgincik kalır başkanın sevdiceği adam, dünya bir yana (Galatasaray dahil) sezgincik diğer yana.

polatı geçtim ulan bu adnan sezgin de hiç mi şeref haysiyet yok onun yerinde kim olsa 2 yık önce çekip gitmişti..polat istifasını kabul etmiyormuşmuş, gitmek isteyen adam çekip gider kimse tutamaz...

totoşu kurtarmak için hagi'yi yollarlar...

sonrada "herkes gider biz kalırız, biz muhteşem adnanlarız" derler...

İnatla o koltuk sevdandan vazgeçmiyorsan Sayın Başkan, bizde inatla bunun altında çok kötü şeyler ararız.

Üst Alt