Ağaoğlu: "1 sene önce karar aldık, hakem konusunu gündemimizden kaldırdık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ağaoğlu: "1 sene önce karar aldık, hakem konusunu gündemimizden kaldırdık"

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun gündeme dair açıklamaları şu şekilde:

"Herkesin görüşüne saygı duyuyorum. Biz bir sene önce karar aldık. Hakem konusunu gündemimizden kaldırdık. 35 senedir Futbol aleminin içindeyim. 35 sene önce konuşulanlar neyse bugün değişen bir şey yok. Aynı şeyler yaşanıyor. Sorunlar aynı sorunlar ve hepsi masada.

Hakemler sahadaki maçı yönetin. Trabzonspor lehine ve aleyhine 10'larca çalınan çalınmayan düdük var. Aynı şekilde rakiplerimizin de lehine ve aleyhine çalınmayan düdükler var. Biz bunları hakem hatası olarak değerlendiriyoruz.

Biz neden 1 senedir susuyoruz hakemlerle alakalı olarak Trabzonspor Kulübü olarak? Trabzon'a geldiği zaman, Trabzonspor'un maçını yönettiğiniz takdirde kulüpten kaynaklı baskı olmayacak, taraftar hariç. Taraftar, hakemi baskı altına almaya çalışır."

Hürriyet

Eniştem Trabzonludur 12 senedir de ailemizde ve kendisiyle ne zaman futbol konuşmaya çalışsam da benden uzak dururdu.
Ts yi her yendiğimizde dalga geçerdim ama beni takmazdı fakat ts şampiyon olunca huyu değişti konvoylara katılmalar sosyal medya paylaşımları falan çoştu herif.

Dedim ne oldu hani futbol sevmezdin. sana mı soracağım kardeşim dedi.

Utanmaz arsız herif ablamın vücudunu mahvetti çocuk sevdası yüzünden yeter diyoruz. Bizim aile çok çocuk sever diyor ablam çok atletik ve sosyal biriydi şimdi ise inanılmaz yıprandı. Bende iki yaş büyük ama 4 çocuk var ve birde hamile bu sonuncusu ts şampiyonluğuna andım vardı ondan diyor eniştem. Dediğim gibi iki yaş var ama geçen gün bir arkadaşım ablamı, annem sandı ne kadar gençmiş falan dedi.

Tsli enişte kavramı inanın çok zorlayıcı. Aklıma geldikçe çıldırıyorum

Bu adamın İstanbul'a inşaatlar için deniz kumu taşıdığını söylediği röportaji vardı galiba. İnsan hayatını hiçe sayan birinden adaletmi beklenir

Gerçekten dalga geçiyorlar aklımızla, demek ki 1 sene önce oturup kiminle anlaştılarsa 1 senedir hiç Trabzon un hakemler yüzünden canının yandığını görmedim. Kökten çözmüşler hakem meselesini doğrudur...

Bu organize kötülük değildir de nedir? Ali Köç, Alanya Başkanı ve şimdi bu. Galatasaray haksızlıklara karşı ne zaman sesini yükseltse hataları normal karşılayan pamuk gibi açıklamalar yapıyor birileri.

Üst Alt