Ağaoğlu: "1 sene önce karar aldık, hakem konusunu gündemimizden kaldırdık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ağaoğlu: "1 sene önce karar aldık, hakem konusunu gündemimizden kaldırdık"

Ağızlarıyla itiraf ediyorlar. Tüm ülke izliyor. Biz millet olarak herseyi hak ediyoruz zaten. Haksiz olduğunu bildiği halde taraf olduğu için susan taraftarlarda yine herzanamanki gibi bizim millet. Boyle bir sürü konu var zaten. Kimse konusmaz ugrasmaz. Kötüler kazanır oldu bu ülkede. Benim beklentim zaten yoktu da. Yazıklar olsun. İnsan çıkıp şu cümleleri kurmaya utanır. Bunun gibi bir sürü var daha. Yazık memleketimin insanına. Söylenecek söz bulamıyoruz artık

İnşallah en kısa sürede çok büyük biir hakem hatası ile puan kaybedersiniz de görürüm ben sizi.
Hatta fener Trabzon maçı berabere kalsın hem kuşların hem sizin penaltınız verilmesin sonra yiyin bir birinizi

Bi tane sise..

Tek bir sise ve sen..

24 saat sure kucuk bir odada gecirmek isterdim seninle..

Eminim bu fikrin degisecektir..

Cunku sen ve senin gibiler anca bu yollardan anliyor..

2 senedir türk futbol tarihinde ilk defa bi takımın tescilli şikecilerden daha fazla kollandığına şahit oldum o da sizsiniz.Bi de utanmadan hakem mi konuşacaksınız?

Arkana almışsın iktidarı geçen sezon türk futbol tarihinin en büyük kollamasıyla zorla şampiyon oldun konuşmazsın tabi ki.

Namussuz herif bu devran bir gün döner elbet.

Geçen sene bunları şamp yaptılar zorla
Maçları çok izlenmediğinden pek gündem olmadı, kaç tane maçta aleni rakiplerini biçtiler
Sezonun ortasına kadar işi bitirdiler

5 yıl evvel başak 9 puanı koruyamayınca son maçlara bırakma işini bitirdiler
Sezonun başından fişi çekiyorlar artık, risk almamak için
Şamp. yapacakları takımı öyle bir kolluyorlar ki şansa bırakmıyorlar
Takip edecek takımları da göstere göstere biçiyorlar

Üst Alt