Ağaoğlu: "Pazartesi, FIFA'ya başvuru yapıyoruz. Kararlardan şikayetçi olan diğer kulüpleri de davet ediyoruz" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ağaoğlu: "Pazartesi, FIFA'ya başvuru yapıyoruz. Kararlardan şikayetçi olan diğer kulüpleri de davet ediyoruz"

Guzel konusmus Ama 1-2 gun icinde malum sahisla sarmas dolas poz verirse de sasirmam

Paranin gucu galiba,zengin insanlarimiz söz konusu para olunca g.tü basi ayri oynuyor

Bizim başkandan destek ne zaman gelecek
FIFA'nın durumdan haberdar olması şart
Gerekirse VAR kayıtlarına kadar her şey ortaya dökülsün.

Ya bu yolda onlara yoldaş oluruz, ya da bu saatten sonra aynı şeyleri yaşadığımızda sesimizi çıkarmaz, sus pus olur otururuz. Dik dur yönetim. Unutma Türkiyedir Galatasaray

Trabzonspor'u çok sevdiğimden değil, lakin birlikte hareket edilmeli.

Tek başına sırtlan gibi hepsi çöküyolar, biz tek siz hepiniz olmuyo, sulh lazım bazı işleri yolunu koyabilmek için antlaşma lazım.

Trabzonspor'u çok sevdiğimden değil, lakin birlikte hareket edilmeli.

Tek başına sırtlan gibi hepsi çöküyolar, biz tek siz hepiniz olmuyo, sulh lazım bazı işleri yolunu koyabilmek için antlaşma lazım.

Şike için ne yaptı? Verdi mi kupanı?
Bunu bile bile “FIFA’ya gidiyorum” demenin anlamı taraftar seni kandırıyorum demek değil mi? TS yönetimi Ali koçun emir yaveri gibi davranıp, sonrada FIFA’ya gidiyorum diyorsa birşeyleri örtüyor olmasın mı?
Tsnin bu yönetimden kurtulması lazım. Türk putbolunun kurtuluşu için aynı şekilde Rize Kayseri kpaşa gibi kulüpler de... Tek derdi siyasi bir gelecek için bir stkyı esir almış zengin çocuğunun şımarıklıklarına alkış tutup futbolun fsini bilmeyen bu tipler, derhal kulüp başlarından uzaklaştırılmalı... tekrar TS yönetimine geleyim... Göz boyamaktan öteye gitmeyen davranışlarla milleti aptal yerine koymaktan öteye gitmeyen bu davranışlar nereye kadar? Ünal’ı göndermeselerdi geçen yıl şampiyondular ama nedenini bilmediğimiz bir şekilde Ünal gönderildi, neden gönderildi? Şampiyonluğuna mal olan bu operasyonu kim yaptı? Hadi bir adım daha, Nihat’a sende oy vermedin mi Ağaoğlu? Neden TFF ye karşı etkili ve sonuç veren bir mücadelen olmuyor da taraftara oynayıp FIFA diyorsun. Herkes biliyor ki iç ilişkiye FIFA taraf değil ve olmaz da.. o zaman neyi gözlerden kaçırıyorsun?
Ünal’a operasyon yapanların sözü Nihat Abimize geçmiyor mu acaba?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt