Ahmet Nur Çebi: "Bu sezon şampiyon olacağımıza inanıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi: "Bu sezon şampiyon olacağımıza inanıyorum"

1640782806432.png

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, hakem kararları için TFF Başkanı Nihat Özdemir ile görüştü.

Ahmet Nur Çebi: "Bu sezon şampiyon olacağımıza inanıyorum. Herkese garip gelebilir ama ben inanıyorum."

"Ben, Beşiktaşım için gerekeni doğru bildiğim yolda yapmaya devam edeceğim."

"Televizyonların karşısına geçerek, elimizi masaya vurarak, bağırarak çağırarak, iyilerin de kötülerin de yandığı bir ortamın bir Beşiktaşlı olarak bana yakışmadığını düşünüyorum."

"Hakem hatalarından canı yanan Beşiktaş'ın başkanı olarak buraya defalarca kez geldim. Görevimin, birinci aşamasını bu şekilde yapmaya gayret ettim. Ben gelmeden daha evvel yapılan bir toplantı vardı. Sayın Ali Koç ve Sayın Ahmet Ağaoğlu katılmış."

"TFF'nin, Kulüpler Birliği'yle yürüttüğü çalışmanın meyvesini vereceğini düşünüyorum. Beşiktaş'a verilen zararla ilgili mücadele verdiğimin bilinmesini istiyorum. Bunu doğru şekilde yürütmek zorundayım."

“VAR ve saha hakemlerinin ayrılması gerektiğini düşünüyorum. Nasıl ki ödül bir motivasyon ise, kötü maç yöneten hakemlere de ceza verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Beşiktaş’a zarar verenlerle ilgili TFF’den bunu istedim.”

buna fatih terim sendromu deniyor tıpta. bi defa başakşehiri gelip geçtik diye 20 puan geriye düştüğünde bile yetişebileceklerini zannediyor bu vakalar.

"Hakem hatalarından canı yanan Beşiktaş'ın başkanı olarak buraya defalarca kez geldim. Görevimin, birinci aşamasını bu şekilde yapmaya gayret ettim. Ben gelmeden daha evvel yapılan bir toplantı vardı. Sayın Ali Koç ve Sayın Ahmet Ağaoğlu katılmış."

ya bizimki gitmemiş ya da adamdan saymamışlar

Üst Alt