Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray-Beşiktaş maçı öncesi hakemleri etkileyecek açıklamalar yapılmasın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray-Beşiktaş maçı öncesi hakemleri etkileyecek açıklamalar yapılmasın"

1666608236839.png

Ahmet Nur Çebi:

"Herkesin hakemle ilgili serzenişi oldu. '1 yıl önce bu hakemleri değiştirelim, yenisi gelsin' demiştim. Gönderilen arkadaşlar geri geldi. O zaman şimdi zamanı değil diyenler şu an şikayet ediyor."

"Galatasaray haksızlığa uğradığını iddia ederek serzenişte bulunuyor, muhtemelen canları yanmıştır. Ancak umuyorum bu süreç, Beşiktaş maçına yansımaz. Her iki taraf için de maç bittiğinde hakemlerden şikayet etmedikleri bir ortam olmasını diliyorum."

"Yapılan bir yanlışa müdahale etmezsen yarın bu sizin de başınıza gelir. Galatasaray da şu anda bunu yaşıyor. Bu açıklamaların derbi öncesi hakemleri etkileyecek şekilde yapılmamasını diliyorum."

"Birinin bugün canı yandı diyip, eyyamcılık yapıp, öteki maçta o takıma sahip çıkmak gibi bir sonuçla umarım karşılaşmayız."

Geçen sezon kim "şimdi zamanı değil" demiş? 5 sezondur doğranıyoruz biz. 1 şampiyonluk da kendilerine hediye edildi 2 sezon önce.

milletinpolitaki kafa yapisi spora kaydi son 20 senede. herkez birbirinden nefret ediyor.
Oysa 2000 yillinda uefa ayi aldigimizda Gs,fb,bjk birlikte seviniyordu..

fb olursa kupa sayısı olarak hak ettiği üçüncülüğe düşecek ve dört yıldızı alamayan kulüp olarak bir on on beş sene daha bekleyecek. Çok umurunda değil ondan. Biz bu seneyi de atlatalım, yine farkı açar beşi de ilk takan oluruz bir altı yedi sene içinde.

Üst Alt