AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül

Cevap: AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül

bu arada antuda online üye rekoru kırılmış yanılmıyosam. ne çok canı yanmış demekki heriflerin. yazık la :D:D:D:D:D

Açıkçası ben pek gülmedim abi. Bu yıl toplayabildiğimiz kadar puan toplamamız lazım avrupada. Zaten 5'e bölünecek alınan puanlar.

bosver melih biz toplariz puanlari allahin izniyle,bu ezikler beter olsun,onlarin getirecegi ülke puanina tüküreyim ben

Bu fenerin başında Bülent Korkmaz olsa Bugün yenerlerdi vallahi.

Allah senin belani versin Aykut Kocaman..

adamlar sitelerinde bu kadro Fatih Terimde olsanın planını yapıyorlar

Bu gerzekler hazır Avrupa 'ya gitmişken az puan toplasalar bari de 3-4 seneye kadar 2. torbadan girsek çok büyük avantaj olur. İşe yararlar en azından.

Maçı izledim; Fenerde bu defans olduğu sürece Aykut da olsa; Ferguson da olsa bir halt olmaz. Çok ucuz goller yediler.

Son derece durgun geçen bir gecede, yüzümde biraz da olsa bir tebessüm bıraktığın için teşekkürler Fenerbahçe :)

En çok da fransız takımı diyerekten bize gönderme yapan gerzekler için iyi oldu. Beter olun.

32.jpg

39.jpg

:asd::asd:

yav şu feneve bakıyorum, mümkün olduğunca tarafsız bakmaya çalışıyorum ama gerçekten bişey oynamıyolar. ne taktik belli ne sistem belli, kafası kesik tavuk gibi bi sağa bi sola koşuyolar tamamen bi kaos içinde oynuyolar. bi futbol karakterleri yok.

gecenin köründe neden fenevin futboluna sardım onu da anlamadım ama neyse iyidir iyi böyle devam etsinler. :D

Bazı kansız fenerliler yüzünden ülke puanı falan umursayamıyorum kusura bakmasın kimse..o son saniye golünden sonra kadıköydekileri düşünüp kahkaha attım uzun uzun.:D

Bu gerzekler hazır Avrupa 'ya gitmişken az puan toplasalar bari de 3-4 seneye kadar 2. torbadan girsek çok büyük avantaj olur. İşe yararlar en azından.

Onların puan toplaması bize torba atlatmaz ki. Sadece katılacak takım sayısını ve ön eleme oynayıp oynamama olayını etkiler. Onun dışında her takım kendi puanına kendi sırasına göre torbalara yerleştiriliyor..

Umarım Aykutu kovmazlar ama kredisini bitirdi gibi:lol: Ulan aykut sana güveniyoduk biz daha kalırsın diye ama cok cabuk gidicen anlaşılan:sad007:

Şimdi basın ve halk genellikle sıkıntının Alex çıktı Fener bitti tarzı bir yaklaşım ile bakıyorlar olaya ve Aykut Hocamızı üzüyorlar.

Ancak Marsilya da mal gibi bakmadı maça aldığı adamlar resmen maçı Fener yarı sahasına yıktı ve 5 dakika daha olsa maç 2-3 biterdi..

Üst Alt