AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül

Cevap: AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül

bu fenerliler neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim arkadaş. sanki 65 dakika çok bastırıp mükemmel bir oyun ortaya koymuş gibi, değişikliklere kafayı takmışlar. dün maçı baştan sona izledim. kendi saha ve seyircisi önünde oynamasına rağmen fenerbahçe tüm 90 dakika mahkum bir oyun oynadı. toplasan 3 kez hücuma çıktılar. bunun ikisi de gol oldu zaten. dua etsinler marsilya bitiricilik anlamında çok kötü futbolculara sahip. dün akşam karşılarında bir athletico madrid olsa mesela 5den 6dan aşağı yemezlerdi eminim.

Spiker- Üç puana saniyeler kaldı.

Spiker- Malesef golü yedik.

Bekleyin durun o saniyeleri. Keşke o saniyelerde ışıkları kapatsaydınızda o top gol olmasaydı.

bu arada bursadan gol haberimi var 2-2mi 2-2mi gorayyy??

Manchester United ile Marsilya´yi bir tutuyorlardi nerdeyse :) Hava atiyorlardi utanmadan :)

Bence Marsilya en az Fenerbahce kadar oynadi macin basindan itibaren ama sanssizdi. Sonunda golleri buldu.

Valbuena Reis. Salin Adnan Öztürk´ü Fransa´ya. Almadan gelmez.

Bazı kansız fenerliler yüzünden ülke puanı falan umursayamıyorum kusura bakmasın kimse..o son saniye golünden sonra kadıköydekileri düşünüp kahkaha attım uzun uzun.:D

Ben de hâkim olamadım kendime, uzatmada gelen golde ayağa fırladım sevinçten, niye böyle oluyor anlamıyorum içimden doğal olarak böyle geliyor sanıyorsam. :sad007:

2-2 mi? 2-2 mi? :lol:

Harbiden dünya üzerinde şu fb'den daha mal bir takım yok arkadaş! Ben daha bişey demiyorum bunlara! :asd:

1A23B66D6C22467BAFA1E4371C1AD016.jpg

Ben de hâkim olamadım kendime, uzatmada gelen golde ayağa fırladım sevinçten, niye böyle oluyor anlamıyorum içimden doğal olarak böyle geliyor sanıyorsam. :sad007:

ülke puanı yerin dibindeyken, ülke olarak bu kadar kötü günler yaşarken ve de millet olarak fransızlara bu kadar uyuzken bizi bu denli sevindiren, aziz yıldırım ve yalakalarının futbolda doğurduğu nefret ortamıdır başka bişey değil renkdaşım.

57.Dakikada 2-0'i bulan takim galip gelemiyorsa bir sorun var demektir. Ülke puani adina hem biz hem onlar katki yapmak zorunda.

---------Volkan Demirel-----

Gökhan--Yobo--Bekir--Hasan

--Meireles--Topal--Cristian--

M.Topuz--------------Stoch

----------Moussa Sow------

2-0'dan sonra böyle bir taktik denemeliydi Aykut efendi. Orta sahayi Baroni ile 3'leyip daha kuvvetli hale getirebilirdi. Diri bir orta saha herzaman lazim. Topuz zaten 90 dakika boyunca mücadele eden bir oyuncu, Sow ve Stoch'da ön tarafta is yapacak oyuncular olurdu. Kuyt ve Krasic'in eksikligini hissediyor ezikler.

Komedi bunlar dakika 90 da Nagmalup Fransa liderini Dize getirdik Dize diye tweet , face den ileti attilar 3 dakika sonra Ayew diye bir cisim yaklasti :D

Uefa kupasini alacakti sanirim Fenerbahce. Aykut Kocaman "bundan sonra da 5´de 5 yapariz" filan demisti Ligtv´de :)

iyike uefan men etmemiş bu kuşları. böyle daha eğlenceli yeminlen:D

Başkalarının eleştrilerini kabul etmezler, kendileri yerden yere vururlar.

yedirmeyiz aykut u size. istikrar için aykut şart.

Maçın başından itibaren Kocaman'ı eleştiren fblilere lafım yok ama ötekileri anlayamıyorum.

Son 15 dk'da rakibin bastırıp fenerin fizik olarak düşeceğini söylemek için müneccim olmaya gerek yok.

Ayküt gece gündüz Barcelona'yı izliyor olmalı ki onlar gibi oynatmaya çabalıyor.

Tabii taktik, kadro, disiplin, kondisyon her bakımdan son derece düşük seviyedeler..

Ben hayatımda bu kadar laubali bir takım görmedim ama bunu hep yapıyorlar.

Bekir zaman çalmaya oynuyor ve sırıtıyor, Volkan'a çizgideki hakem uyarıda bulunuyor Volkan 2-0'ın verdiği sarhoşlukla kendinden geçmiş gibi gülüyor..

Disiplinli bir antrenör fenere gelse dünkü maç bambaşka olabilirdi..

Rakip de leş gibi oynadı fener de.. 2-0'dan sonra 3 ya da 4 bile olabilirdi maç.

Dua edelim de TS'yi yensinler taraftar klasik fenerli moduna geçsin ve Ayküt başlarında durmaya devam etsin.

rezalet lan fener nasıl 2-0 öne geçmiş, marsilya gerçekten çok kötü bir futbol oynamış olmalı

Şikeciler dün futbol adına hiç işey yapmadılar. Dua etsinlerde 3. golü yemediklerine

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ne yazık ki kocaman aykutumuz 1 ay sonra kovulur, fenerin fikstür şöyle ; trabzonspor(bayan-çocuk),kasımpaşa(d),gladbach(d),beşiktaş(bayan-çocuk),bursa(d) :sad007:

Üst Alt