AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül

Cevap: AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül

[h=5]Taçsız kral Bienvenü, Tek aşkıydı Whooper menü, Senin gibi saatçiyi, Unutur mu Eminönü? :):)[/h]:asd::asd::asd:

ne yazık ki kocaman aykutumuz 1 ay sonra kovulur, fenerin fikstür şöyle ; trabzonspor(bayan-çocuk),kasımpaşa(d),gladbach(d),beşiktaş(bayan-çocuk),bursa(d) :sad007:

Bu maçlarda fazlasıyla puan kaybı yaşayacaklar gibi , Uefa'da ilerlemeleri zor bence gruptan çıksalar dahi daha fazla ileri gidemezler.

Macin ozetini bulamadim, yardimci olabilir misiniz?

2.yari KVPye gectim. Marsilya istatistiklerde Feneri ezmis. Kaleye 20 sutlari var, Fenerin 6. Topa sahip olmada, Fenerin yüzde 42. Fenerde en fazla sutu 2 sutla Alex atmis.

Fener evinde ortasahasiz Marsilya karsisinda böyle oynuyorsa, üstelik duvar Diarra gibi önemli oyuncularini satmis bir takima karsi böylelerse, gruptan cikmak bile onlar icin büyük bir basari sayilmali.

son dakikalarda berabere kalmalarına çok sevindim ,biz kaybettiğimizde bayram etmişti ezikler.Yenilseler bukadar acımazdı eminim:)

Bir ayrıntı ise afedersiniz spiker bir taraflarını yırtmıştı bu maçta Fener gol attığında falan,orta sahada top Fener'deyken nasıl anlatıyordu sanki gol olacakmış gibi.

Bakalım 2 gün sonra bizim maçı nasıl anlatacak Ntvnin uzantısı Star...

Üst Alt