AL 19/20 Play-off Turu | AEK Atina 1-3 Trabzonspor | MS | 22 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok ayıp...hiç yakıştıramadım

5c8bfbdc07291c1d74f83900.jpg

Uğurcan çok kötü kaleci ya . Öğrenmesi geliştirmesi gereken milyon tane yanı var . İyi refleksler = iyi kalecilik sanmak enteresan .

Ekranın bazı yerleri mi bulanık yoksa benim mi gözlerim bozuldu. Biri yazabilir mi ? Var mı başka bazı yerleri bulanık gören ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sen bakma bunlar bunu da satarlar Avrupa’ya bu senenin sonunda. Erce alır kaleyi sonra. Sonra onu da satarlar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sanmam en fazla Fener'e Beşiktaş'a satarlar . Erce'yi 1 buçuk sene önce 4-5 maçta izledim tesadüfi değilse baya iyi refleksleri vardı . Kaledeki duruşunu tarzını Ochoa'ya benzetmiştim gördüğüm kadarıyla Uğurcan'dan çok daha iyi kaleciydi . Fakat tam izlemek lazım tabii kaleci değerlendirebilmek için çok daha fazla maç gerekli ve hatalarını görmek lazım .

Savunması biraz iyi olan her takım puan alma ihtimali mevcut bu Trabzon'dan. Hücumsal fena değiler ama savunmada inanılmaz rezalet seviyede aynı zamanda.

Bu kalecileri ile zaten şampiyonluk hayali kurmasınlar hiç

Uğurcan cepheden gelen şutta kaleyi bile ortalayamıyor ya . Sol tarafı devamlı çok açık iki üç refleksini konuşturan kurtarış yaparsa yine harika kaleci denir de baya kötü .

Sanmam en fazla Fener'e Beşiktaş'a satarlar . Erce'yi 1 buçuk sene önce 4-5 maçta izledim tesadüfi değilse baya iyi refleksleri vardı . Kaledeki duruşunu tarzını Ochoa'ya benzetmiştim gördüğüm kadarıyla Uğurcan'dan çok daha iyi kaleciydi . Fakat tam izlemek lazım tabii kaleci değerlendirebilmek için çok daha fazla maç gerekli ve hatalarını görmek lazım .

Biz Cenk Gönen’i Malaga’ya sattıysak bunlar da gönderebilir. Sen yine de bizim Türk takımlarını hafife alma bu konularda. Biz hariç herkes bu işi iyi beceriyor. Normalde Eljif de o paralara gitmez, Yusuf da gitmez. Ama millet gönderiyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt