AL 19/20 Play-off Turu | AEK Atina 1-3 Trabzonspor | MS | 22 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar biri cevap verebilir mi ? Yayında bulanıklık var mı azda olsa ?

Cevabımı aldım teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biz Cenk Gönen’i Malaga’ya sattıysak bunlar da gönderebilir. Sen yine de bizim Türk takımlarını hafife alma bu konularda. Biz hariç herkes bu işi iyi beceriyor. Normalde Eljif de o paralara gitmez, Yusuf da gitmez. Ama millet gönderiyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yusuf için katılmıyorum . Bence çok özel bir adam olma potansiyeline sahip enteresan bir stili var . Bunu ilk çıktığından beri söylüyorum . Abdülkadir seri ve çalım atabiliyor diye özel oyuncu muamelesi görüyor da alakası yok Yusuf cidden harika yerlere gelebilir ki çok doğru yere gitti . Cenk meselesi garip bir meseleydi . Eljif ise genç ve dinamik olmasının avantajını yedi bence yine kesinlikle o paralar etmez ama iki yönlü ve çok iyi ceza alanı koşuları olduğu bir gerçek . İki yönlü orta sahanın ceza alanına iyi koşular yapması büyük avantaj şut pas ve saha görüşü gibi yönlerini geliştirebilirse Napoli'de görev adamına dönüşüp iyi yerlere gelebilir .

Üst Alt