Al Hilal'den Bafetimbi Gomis'e 10 Milyon Euro! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Al Hilal'den Bafetimbi Gomis'e 10 Milyon Euro!

Al Riyadh gazetesinde yer alan iddiaya göre, Al Hilal kulübünün yetkilileri, Galatasaray tarafından zam teklifi geri çevrilen ve takımdaki geleceği belirsizliğini koruyan Bafetimbi Gomis'e yıllığı 10 milyon Euro'luk bir teklifte bulundu.

5b5dd30766a97cdd58085650

Haberde, Al Hilal yöneticilerinin Galatasaraylı yetkililerle de bir araya gelip Gomis için teklifte bulunduğu ve Sarı-Kırmızılıların cevabının beklendiği belirtilirken, bonservis konusunda herhangi bir bilgiye yer verilmedi.

Galatasaray'da rüya gibi bir sezon geçiren Gomis, 29 golle kariyer rekoru kırıp kariyerinin ilk şampiyonluğu yaşadıktan sonra, Sarı-Kırmızılı yönetime menajeri aracılığıyla zam talebinde bulundu ve iki taraf arasında bu gelişme nedeniyle ipler kopma noktasına geldi.

Önümüzdeki günlerde Gomis'le ilgili net bir kararın çıkması bekleniyor.

Fanatik

Yok abi anlamıyorum bunlar bizden bu adamı bonservissiz falan mı bırakmamızı bekliyor. Neden kimse bize ne kadar önerdiklerini yazmıyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok abi bizim yönetimlerden bir bok olmaz.

Şu adamın 10 milyon ile anılması bile yönetimin suçudur.

Bu adama 25'den aşağı verene çekip resmini atmayanlar utansın.

Yok abi bizim yönetimlerden bir bok olmaz.

Şu adamın 10 milyon ile anılması bile yönetimin suçudur.

Bu adama 25'den aşağı verene çekip resmini atmayanlar utansın.
Haberi okumadın mı 10 milyon euroyla bile anılmıyor. Gomis'e yıllık 10 veriyorlarmış bize bonservis ücreti bile yazmıyorlar artık

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10 milyon üzeri her rakama fitim. fakat adam gibi golcü kiralamak şartıyla. alın getirin abubakarı o zaman tmm

5e satarım ben valla. 33 yaşında 4-5 milyon euro alıyor. fiko gibi kirala bi forvet. düşük yıllık iyi potansiyel getir.

Gomis bizden önce 1 kez bonservis bedeli ile transfer olmus, o da 13 milyon euro. Zannedersem talebimiz 9-12 milyon euro arasi olur.

Andre Silva geliyorsa, Gomis'le de devre arasına kadar devam edip Çin'e satalım daha iyi. Hem Şampiyonlar Ligi'nde oynar hem alabileceği para daha fazla olur, win-win.

Üst Alt