AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Maçtan önce aykut ve servet gibi iki tane futbol katili ilk 11'deyken bu maçı izlemeyeceğimi yazmıştım. İzlemedim, sinir krizi geçirmekten kurtuldum. Sonra gollere baktım goller bu ikili ve yeni kanser nedeni Hakan balta'nın eseri.. Her maç hatalı golü olan, maç başında 2 gol yeme ortalamasıyla oynayan bu aykut nasıl oynuyor, akıl sır ermiyor.. Rijkaard 1 maç daha aykut'u oynatırsa; benim gözümde rıza çalımbaydan bile daha berbat bir hocadır..

Daha top kenara gelmeden Serveeeeet dedim.Adam ön direğe koşacak belli.Şaka gibiyiz ya!

Bende diyorumki hem gerçek mevkiisinde oynatılmadı,hemde bugün takımda bir çok kötü adam varken niye Arda?

Haklısınız bugün takımda birçok kötü adam vardı ve maalesef şuana kadar oynadığımız maçlarda da kötüydüler. Arda bu tür maçlarda insiyatifi eline alması gereken insan takım içerisinde en çok birşeyler yapmasını beklediğim insan bu nedenle hayal kırıklığım Arda konusunda diğerlerine göre daha büyük

Murat SELÇUK Nickli Üyeden Alıntı

Yarın transfer yapılsa rövanş maçında oynayabilecek mi?

Hayır.Bu kadro ile devam.Elano,Sabri ve Cana iyileşirlerse oynarlar.

O zaman artık neden hala taransfer yapılmadı artık yapılsın diye birbirimize dert yanmamıza gerek yok. Bence şu an konuşulması gereken şey 2. maçta bu takım ve bu kadro ne yapar. Çünkü transfer gelse bile 2. maçta oynayamayacak. Biz ders almasını bilen bir millet değiliz. Yönetim de ne yaptığını bilmiyor üstüne üstlük. F.R'yi nasıl yollarımın kaygısını güdüyorlar. (BENCE) Aslında F.R'de nasıl giderimi hesaplıyor alttan alta. (BENCE) Bu takım turu geçer mi bilinmez ama bu seneden pek bir beklenti içinde olmayalım birbirimizi de üzmeyelim :) Transfer olsa da bir şey değişmeyecek. Takımın yapısında bir bozukluk var ve o yapıyı düzeltmesi gereken kişi (F.R) pek bir şey yap(a)mıyor. ( Teknik Direktörümüzün karşısında değilim, keşke 10 yıl kalsa. Sadece eleştiriyorum.)

Mehmet Batdal sakatlandığı için çıkmış. Demek ki oyunuyla alakalı değil. Çünkü adam iyi onuyodu.

Haklısınız bugün takımda birçok kötü adam vardı ve maalesef şuana kadar oynadığımız maçlarda da kötüydüler. Arda bu tür maçlarda insiyatifi eline alması gereken insan takım içerisinde en çok birşeyler yapmasını beklediğim insan bu nedenle hayal kırıklığım Arda konusunda diğerlerine göre daha büyük

son söz.. herkesin anlatmak istediği arda konusunda.

- Mustafa Sarp koşmuyor. Ayhan tek başına mücadele etmeye çalışıyor ortasaha da. Karpaty ataklarının hiçbirinde Mustafa geride değil. Mustafa oynayacağına Barış oynasın en azından pres yapar, faul yapar birşey yapar. Barış oynasın diyecek duruma geldik artık.

- Takımda Kewell dışında çalım atan, adam geçebilen futbolcu yok. Hücumda etkisiz olmamazın sebeplerinden biri de bu. Hem hücumda hem kanatta oynayabilen bir oyuncu transfer gerekli; Baros-Pino ikilisinden birinin sakatlağında oynaması için.

- Kaleye çok az şut atıyoruz. Feldkamp dönemini mumla arıyoruz bu konuda. Ortasaha oyuncuları pas atamıyor, hücuma çıkamıyor bari şut atsın.

- Uğur'u satıp Ali Turan'ı sağbek olarak transfer etmek ancak Adnan Sezgin'in yapacağı bir iştir. Ali Turan bu takımda sağbek oynayamaz.

- Lucas Neill topu oyuna iyi sokuyor ama savunmada etkisiz. Taraftar bunu görmek istemiyor ama bu gerçek bu. Fenerde Lugano'nun takımı nasıl toparladığını görüyoruz. Neill bu tarz bir oyuncu değil. Onun eksiklerini kapatacak bir oyuncunun yanında oynaması lazım. Servet desen zaten facia.

- Hakan'ı hiç söylemiyorum. İyi oyuncu olduğuna inanıyorum ama aşırı formsuz. Felaket.

- 2 ortasaha, 1 ofansif ortasaha, 1 forvet-winger almazsak bu sene çok çekeriz.

2 gündür sölemek istediklerimin özeti budur.+1905

otelde toplantıda Les Adnans..

radikal kararlar açıklanabilir pazar günü..

Galatasaray taraftarı, Karpaty'nin ikinci golünün ardından Adnan Sezgin'i istifaye davet ederken, kaleci Aykut ve Ali Turan'ı ıslıkladı.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi Play-off turunda Ukrayna'nın Karpaty takımıyla oynadığı ilk karşılaşmada 2-2 berabere kalırken, rövanş için avantaj elde edemedi.

Sarı-kırmızılıların, UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalabilmesi için 26 Ağustos'ta Ukrayna'nın Lviv kentinde oynanacak karşılamada, galip gelmesi ya da 2-2'nin üzerinde gollü beraberlik alması gerekecek. 2-2'lik sonuçta ise maç uzatmaya gidecek.

KEWELL-BAROS İŞ BİRLİĞİ

Galatasaray'ın maçta attığı her iki golde de Kewell-Baros iş birliği yaşandı.

Maçta iki golün asistini de Kewell yaparken, sonradan oyuna giren Baros da attığı iki golle takımını 2-0'lık mağlubiyetten, 2-2'lik beraberliği yakalamasını sağladı.

Taraftarlar da maçtan sonra sadece Kewell ve Baros lehine tezahüratta bulundular.

2. GOLDEN SONRA TEPKİ

Galatasaraylı taraftarlar, Karpaty'nin ilk yarıda attığı 2. golden sonra takıma tepki gösterdi.

Bu golün ardından kapalı tribündeki taraftarlar hemen ''Adnan Sezgin istifa'' diye bağırırken, kaleci Aykut ve Ali Turan'ı ayağına top geldiğinde ıslıkladılar.

Bu sırada kapalı tribünde bulunan iki ayrı taraftar grubu arasında kısa süreli bir arbede yaşandı.

Taraftarlar, futbolcuları ilk yarı sonunda soyunma odalarına ''Sabrımız taşıyor, adam gibi oynayın'' diyerek yolladı.

Taraftarlar, ikinci yarının başlamasıyla birlikte takımlarını yeniden desteklemeye başlarken, Milan Baros'un attığı goller sarı-kırmızılıların umutlanmasına neden oldu.

AVRUPA'DA İÇ SAHADA SON 3 MAÇTIR GALİBİYET YOK

Galatasaray, Avrupa kupalarında kendi sahasında son 3 maçta galibiyet yüzü göremedi.

Geçen sezon yine UEFA Avrupa Ligi'nde oynadığı karşılaşmada Atletico Madrid'e evinde 2-1 mağlup olan sarı-kırmızılılar, bu sezon 3. ön eleme turu ilk karşılaşmasında Ali Sami Yen Stadı'nda OFK Belgrad takımıyla 2-2 berabere kalmıştı.

Galatasaray, Ukrayna takımı Karpaty ile de 2-2 berabere kalarak, Avrupa kupalarında evindeki kötü sonuç serisini sürdürdü.

GALATASARAY'DA SADECE 3 YABANCI

Yeni sezon öncesi yabancı transferini tamamlayamayan Galatasaray'da, bunlara sakatlıklar da eklenince Karpaty karşısında sadece 3 yabancı forma giydi.

Sarı-kırmızılı ekibin ilk 11'inde 9 Türk oyuncu bulunurken, yabancı oyunculardan sadece Neill ve Kewell yer aldı. Galatasaray'da, Baros da ilk yarıda oyuna alınınca, sarı-kırmızlılılar sınırsız yabancı oyuncu kullanılabileceği maçta, bu futbolculardan sadece 3'ünden yararlanabildi.

Sarı-kırmızılı ekipte, yeni transferler Cana ve Pino'nun yanı sıra Elano da sakatlığı nedeniyle maçta oynayamadı.

NTVSPOR

Bu maçta Arda nın kötü oynamasının nedeni bence birazda piskolojik, dikkat ettim bugün Arda toğu aldığında çalım bile fazla denemedi hemen ayağından çıkarmaya çalıştı. Normalde Arda topla en çok oynayan oyuncumuzdu. İlk yarıda 2-0 geri düştük taraftar bazı futbolcuları ıslıklamaya başladı. 3 ay önce ıslıklandığı için bence bu maçta ıslıklanma korkusu yaşadı. Hiç risk almadı. Kötü giden maçlarda agresif olan Arda bu maçta çok sakindi tepki çekmemek için.

626A5F61695F636162615163646B65636B616A81659976A5.jpg

Bu maçta Arda nın kötü oynamasının nedeni bence birazda piskolojik, dikkat ettim bugün Arda toğu aldığında çalım bile fazla denemedi hemen ayağından çıkarmaya çalıştı. Normalde Arda topla en çok oynayan oyuncumuzdu. İlk yarıda 2-0 geri düştük taraftar bazı futbolcuları ıslıklamaya başladı. 3 ay önce ıslıklandığı için bence bu maçta ıslıklanma korkusu yaşadı. Hiç risk almadı. Kötü giden maçlarda agresif olan Arda bu maçta çok sakindi tepki çekmemek için.

hayır ben söyleyim ardanın eski sevgilisyle yeni sevgilisi aynı dizide oynuyormuş.. hesap yapıyordur o. :))

Üst Alt