Alex nasıl kafa golü atar? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex nasıl kafa golü atar?

Cevap: Alex nasıl kafa golü atar?

Hiç kusura bakmayın stoper denilen adam kafayı vuracak arkadaş, 2 tane 1.90 küsürlük adam var stoperde iki kafadan gol yiyoruz. Kimse dert anlatmasın. Gökhan veya Servet o kafaları vuramıyorsan bu takımda da barınamazsın. Zaten tekniğiniz yok oyun kuramazsınız tek özelliğiniz hava toplarını almanız. Onuda yapamıyorsanız güle güle.

3 veya daha fazla kişi 1 adamı marke edemiyor ve (savunma)durduğu yeri bilmiyorsa evet haklısın.

Yahu adam arkadan koşuyor, savunma doğal olarak içeriyi kapatmak için koşuyor. Orada hata varsa Cana'nındır çünkü ceza alanının önünü kapatacak adam orta saha oyuncusudur, stoper değil. Hatayı bulmaya çalışıyorsanız önce Cana'da ararsınız, Gökhan'da değil.

Meira ve Galatasaray'daki performansı mı.? Güzel ironi.

Meira Galatasaray'da çok hata yaptı ama bu Meira'nın kalitesiz olduğunu göstermez. Tıpkı Gökhan'da olduğu gibi, kaldı ki Gökhan'ın çok hatası da yok Galatasaray'da

.

Yabancıları işin içine dahil etmiyoruz. Edersek zaten tartışmaya gerek yok. Lugano bir cebinden Servet'i, diğerinden Gökhan'ı çıkartır. En teknik ise Antepli Dany olur..

Lugano kötü demiyorum ama ,bu adam bizde oynuyor olsaydı ve tipik hareketlerine burdada devam etseydi ne olurdu?

O golü yememenin 2 yolu var. Ya Alex 'i adım adım takip edeceksin ki topa uzak düşmeyeceksin yada ortayı açtırmayacaksın. 2 'sini de yapmadık.

yerlesme sorunlari olmasi cok dogal

3 mac ust uste oynamadi bu adamlar beraber

ayrica baltanin oldugu ortamda ben yerlesmem

stancu gokhanin cikmasini engellemese daha cok orta gelirdi ilk yaridada o kanattan

balta ayni balta bir top almadi gokhandan (stancunun olmadigi anlarda)

Hakan Balta'yı çok eleştirebilirsiniz golde ama gol dışında kestiği çok çok net bir top var ters kademeyle. Son adamın önünde kesti. Onun dışında da kanatta etkindi genelde.

Hakan Balta rezaletti, Stancu olmasa Gökhan çok daha rahat gelirdi sağ kanattan. Stancu kaç kere defansa gelip Gökhan'dan top aldı. Hakan Balta uyuyordu o sıralarda.

adam sadece bir donem iyi oynadi

sonra sakatlandi ve hic bir zaman formuna donemedi

belliki songun yanina kimi koysan iyi oynuyordu

olay emrede degil yani

mac basina bir hatali geri pasi olan adamdan stoper mtoper olmaz

Yok be abi geniş alanda falan yakalanınca bile geçilmiyodu harbi net hatırlıyorum.Kafa topları çok iyiydi.Sürat-çeviklikte vardı.O hatalar olmasa bizde banko oynayabilirdi bile şu an.Bi de defansımızın leş olduğu dönemde çok iyi oynadı düşün bu 10 kişinin topun arkasında olduğu sistemde varya kuş uçurtmazdı.Yani şu anda.

adam sadece bir donem iyi oynadi

sonra sakatlandi ve hic bir zaman formuna donemedi

belliki songun yanina kimi koysan iyi oynuyordu

olay emrede degil yani

mac basina bir hatali geri pasi olan adamdan stoper mtoper olmaz

Emre Songla birlikte oynamadıki.O dönem ya Servet Emre ya Servet Song oynuyodu ve Emrede geldikten sonra Songu yedek bıraktı ve o hataları dışında iyiydi.Oyun kkuramıyor diyosunuzda Servet Gökhan çok mu kuruyor?Üstelik sürat olarak 2sinden de iyi

arkadas iq su yuksekk adamlar istiyorum

futbolun kalbini bilen adam lazim bize

ozer gitti gogus aatti sari yedi

baktin hakem serefsiz

stancu gidecek sacma bir kararindan sonra gogusu atacak hakeme

bak nasil siniyor

sen psikolojik savas yapmayi reddediyorsun

sonra psikolojik olarak kazanamiyorum diyorsun

savas once

sokma herifleri sevinmek icin mactan sonra stada

kapat kapilari ac sulari

yeter be

bu ne vurdum duymazliktir

Yok be abi geniş alanda falan yakalanınca bile geçilmiyodu harbi net hatırlıyorum.Kafa topları çok iyiydi.Sürat-çeviklikte vardı.O hatalar olmasa bizde banko oynayabilirdi bile şu an.Bi de defansımızın leş olduğu dönemde çok iyi oynadı düşün bu 10 kişinin topun arkasında olduğu sistemde varya kuş uçurtmazdı.Yani şu anda.

Aynen başka adamdan bahsediyoruz sandım bir an. Bire birde ezililir falan:) Rakiplere illallah ettiriyordu.

arkadas bir donem diyorum iste 3 ay

sonraki oyununu ne cabuk unutmusunuz

sizin dediginiz gibi olsa adami yollarken kiyamet kopardi bu forumda

neden kopmadi

ben soyleyeyim

lesh gibi oynuyordu

Yahu adam arkadan koşuyor, savunma doğal olarak içeriyi kapatmak için koşuyor. Orada hata varsa Cana'nındır çünkü ceza alanının önünü kapatacak adam orta saha oyuncusudur, stoper değil. Hatayı bulmaya çalışıyorsanız önce Cana'da ararsınız, Gökhan'da değil.

Ben hata şu futbolcunundur yazmadım zaten açık bir savunma hatası var dedim. (topa alex dışında sıçramaya tenezzül eden yok Zapata dışında) Sen futbolu çok bilmişler diye aşağılama havasında girince söylemek istedim.

Meira Galatasaray'da çok hata yaptı ama bu Meira'nın kalitesiz olduğunu göstermez. Tıpkı Gökhan'da olduğu gibi, kaldı ki Gökhan'ın çok hatası da yok Galatasaray'da

Evet Meira'nın avrupa ve Galatasaray performansı karşılaştıralamaz fakat Mustafa Sarp'ın son sezonları ve yokluğu neyse Meira'nın da Galatasaray'a gelip sergilediği olmayan futbol o'na yakındır. Tabi bunda avrupadan gelmesinin de etkisi vs. oldu fakat düzelemedi.

.

Üst Alt