Ali Dürüst, Yabancı Sınırının Revize Edileceğini Açıkladı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst, Yabancı Sınırının Revize Edileceğini Açıkladı!

kulüpler birliğinden çoğunluk olarak böyle karar alınmadığı belli ancak 1-2 takım onlarında derdi belli işte,formalite icabı yapılacak toplantıda yabancı kuralını düşürcekler çünkü bunu kimin istediği belli..
az bişey kafanız çalışsa yabancı kuralı 5-6 olduğu zamanlarla bu zamanın arasında fark olmadığını hatta ligin daha kaliteli hale geldiğini,büyük takımların deplasmanlarda zorlandığını görürsünüz..
bana göre 14 bile az 10 iyidir,8 iyidir diyen arkadaşlarda yanılıyor serbest yapıp kriter getirin tek çözüm bu..
Samet Aybaba ve Erol Bedir güzel konuşmuş tebrik ederim böyle düşünenlerin olması güzel fakat bişeyi değiştirmeyecek emir büyük yerden..

kim takar kulüpler birliğini.bu ülkede yetkili tek merci var oda rte. o 0 olacak derse 0 olur 25 olacak derse 25 olur.

Bu akşam rusya kazanırsa eğer yarına bu tartışma daha da alevlenir

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

YABANCI SINIRI GETIRECEGINIZE <20 YASINDA ALT YAPI OYUNCU OYNATMA ZORUNLUGU GETIRIN.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Andolu takimlari salaklik yapip, yabanci kurali degissin derlerse, kendi ayaklarina sikarlar yabanci serbestliği geldiğindeden beri 3 buyuklere kok sokturuyorlar belli bir seviye geldiler. Eskiye donerse 3 buyukler bunlari eskisi gibi daha kolay tokatliyacak olan gene bunlara olacak tek artisi 1liralik cop adamlari 5 liraya satabilecekler okadar

Bence Sedef Hacisalihoglu hanimefendiyi isten atmakla tehdit edelim, bu sekilde Ali Dürüstü yabanci siniri lobisi yapmaktan vazgecirebiliriz.

Maçlarda taraftar sayısı büyük klüplerin 20 binlere iner.Tüm anadolu maçları bin kişiye oynanır.Şuanda tüm stadlar full doluyor neredeyse.Bunu bile görmeyecek kadar körler.Gerçi bunların hepsi kukla.Kimin maşası olduklarını söylemeye gerek yok.Herifin karışmadığı bir evimizin içi kaldı.

''20 ayrı takımdan oyuncu geliyor bize. Ben isterdim ki 3-4 takımdan oyuncu alayım ama durum bu.''
lucescunun açıklaması bide ben karışmıyorum yabancı kuralına diyor,herşeyi bitirdiler sıra futbola geldi milli takım zaten yerlerdeydi sıra kulüplerde..

DmjvzHyX4AANfWe.jpg

Erol Bulut: "Yabancı sınırı ara dönemlerde 8, 8+2 ve 6+3 oldu. Bir şeye karar vermemiz lazım. Bazen birkaç kulübün hoşuna gitmiyor 12 oluyor, 'düşürelim, çıkaralım, bir daha düşürelim, bir daha çıkaralım' bir şeye karar vermemiz lazım. Niye şu an düşürülecek?"
Erol Bulut: "2-3 yıl önce 14'ü isteyen kişiler belli, ondan dolayı çıktı zaten. İstenildi kulüplerden, federasyon da 14'e çıkardı. Şimdi yine birkaç kulübümüz farklı bir şey istiyor. İnelim, kaça inecek? 8'e mi inecek, 10'a mı 12'ye mi? Beş sene sonra serbest kalsın denilecek?"
Erol Bulut: "Bir şeye karar vermemiz lazım. Her iki senede bir üç senede bir değişirse olmaz, o yüzden Türk futbolu bir yerlere gelemiyor. Altyapıya önem verelim diyelim, yerli futbolcuya yatırım yapalım, orayı düşünürken bu tarafı eksik yapıyoruz"

Üst Alt