Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam"

O dönemki herkesi tokatlayan tavrımızı şüphesiz özlüyorum ama olmayacak yerde bırakıp gittiği için kendisine hala ziyadesiyle kızgınım.

o açıklamaları şimdi x biri yapsa, en iyi ihtimalle fetodan soruşturma başlatılır. ifadesi alınır

Hey yavrum hey, ne günlere geldik

Bugün Demirören ve ekibine futbol aleminde kimsenin ses çıkarmamasının tek sebebi g.t korkusudur

o açıklamaları şimdi x biri yapsa, en iyi ihtimalle fetodan soruşturma başlatılır. ifadesi alınır

Hey yavrum hey, ne günlere geldik

Bugün Demirören ve ekibine futbol aleminde kimsenin ses çıkarmamasının tek sebebi g.t korkusudur

Abdürrahim Albayrak isimli mobese kamerasına dahi konuşan şahsın sesinin çıkmamasını da bununla açıklayabiliriz, bizi bu noktalara getiren de Dursun Özbektir. Bugün benzer şeyler diğer takımlara yapılsa bu kadar sessiz kalmazlardı.

Çıkıp hakemlerin nasıl hatalar yaptığını anlatmadık, emsal olaylarda verilen cezaları sorgulamadık, o benim kardeşim, bu benim kankam vs. konuşup durduk, sonuç olarak gelinen nokta uçurum.

O dönemki herkesi tokatlayan tavrımızı şüphesiz özlüyorum ama olmayacak yerde bırakıp gittiği için kendisine hala ziyadesiyle kızgınım.
Bir hayalim var
Imparator & Aysal'ın yeniden bulusması. Evet zor evet belki imkansız..

Ama o günleri özlemeyen CIMBOMLU yoktur. Bir tarafta sahada deli gibi rakibe basan takım
Diğer yanda tff ve tbf nin ırzına geçen bir başkan.

Tarihimizde belki bu kadar derbi galibiyeti görmemisizdir

Besiktasın anasını ağlattığımız günler
Trabzonun kadrosunu satın aldığımız günler
Fenerin stadını yaktığımız günler

Azize ayrı
Sekipe ayrı
Mahmuta ayrı

Basketbolda sampiyonluk bilmezken seneler sonra kupa kaldıran takım
Bayan basketbolda fenerin hegomonyasını kırıp zaferler yasadıgımiz günler..

Bir hayalim var
Imparator & Aysal'ın yeniden bulusması. Evet zor evet belki imkansız..

Ama o günleri özlemeyen CIMBOMLU yoktur. Bir tarafta sahada deli gibi rakibe basan takım
Diğer yanda tff ve tbf nin ırzına geçen bir başkan.

Tarihimizde belki bu kadar derbi galibiyeti görmemisizdir

Besiktasın anasını ağlattığımız günler
Trabzonun kadrosunu satın aldığımız günler
Fenerin stadını yaktığımız günler

Azize ayrı
Sekipe ayrı
Mahmuta ayrı

Basketbolda sampiyonluk bilmezken seneler sonra kupa kaldıran takım
Bayan basketbolda fenerin hegomonyasını kırıp zaferler yasadıgımiz günler..

Sadece Aysal değil o dönem yönetim kadrosu genel olarak çok dengeliydi.

Ali Dürüst ve Adnan gibi iki zıt karakterde ama olması gereken kişi vardı, Abdürrahim laylaylom işlere bakıyordu, Sedat Doğan bile herkese korku salabilen, herkesi tokatlayabilen bir adamdı.

Şu an yönetimi geçtim başkan seviyesinde bile mantıklı açıklamalar yapabilen, hataları kamuoyu yönlendirmede kullanabilen kimse yok.

Terim - Aysal birlikteliği de artık imkansız.

Bakın söylüyorum bu alenen tffnin bize meydan okumasidir ve bize yapılanlar katlanarak devam edecek
Başkan bundan sonra ya eylem yapacak ya kendiside gidecek bu işin basite kalır yanı kalmadı

Sadece Aysal değil o dönem yönetim kadrosu genel olarak çok dengeliydi.

Ali Dürüst ve Adnan gibi iki zıt karakterde ama olması gereken kişi vardı, Abdürrahim laylaylom işlere bakıyordu, Sedat Doğan bile herkese korku salabilen, herkesi tokatlayabilen bir adamdı.

Şu an yönetimi geçtim başkan seviyesinde bile mantıklı açıklamalar yapabilen, hataları kamuoyu yönlendirmede kullanabilen kimse yok.

Terim - Aysal birlikteliği de artık imkansız.
Aysal gibi bir baskanın bu kulübün başına bir daha ne zaman geçeceğinin hüznü ve bilinmezliği ile konuyu kapatıyorum :(

Aysal’ın aldığı kararı 4 yıl sonra ki başka bir durumdan anlamlandırmaya çalışmak yanlış.

4 yıl önce bu ülke de bu kadar baskı yoktu.

Bundan 4 yıl sonra da şu an ki durum olmayacak. Dahafazla da olabilir.

Dürüst’e gelince ya ne bekliyordunuz. Bu adam hep korkaktı. Başkanlık için hep izin bekledi. Kendi adayım diyemedi. Şimdi de belli ki araya girenler 1-2 vaat vermiş geri döndü.

Kendi iradesi ile hareket edemeyen adamlar bunlar.

Aysal farklı olur tabi. O adamın tüm yatırımları yurt dışında. Burada tehdit edilecek bir şeyi yok. Ama o bile gelse şu an bu savaşı vermek kolay olmaz.

Üst Alt