Ali Ece: Frank Rijkaard Tam Beklediğim Gibi... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Ece: Frank Rijkaard Tam Beklediğim Gibi...

Cevap: Ali Ece: Frank Rijkaard Tam Beklediğim Gibi...

Bravo. Ali Ece'nin kişiliğinden bize ne! Adamın söyledikleri bizi ilgilendirir. Şu ana kadar gördüklerimiz/dinlediklerimiz kadarıyla, Ali Ece haksız. Ahmet Çakar'ın "Rijkaard'ın çayçı kadar katkısı yok" tespiti gibi bir tespit yapabildi mi mesela Ali Ece? Yapamadı. Rijkaard'ı eleştirmedi, aynı çizgide devam ediyor. Tutarlı falan tamam ama haksız. Tanıdığınız diye adamı savunma moduna geçmeyin hemen.

ana fikrine katilmiyorum Serhat tabi ama bu soyledikleri hakkinda soylenecek bir sey yok

bence taktik falan degildi o kosede ki zaman gecirme olaylari. yada taktikse bile yeni verilmis bir taktik degildi

orada pino ve baros sanirim??? insiyatiflerini kullandilar ve zaman gecirdiler

iyi de oldu

keske her mac yapabilsek

ha bu arada o isi de beceremiyoruz soyleyeyim, bir iki pozisyonda komik toplar kaybettiler zaman gecirecegiz diye.

futbol kaliteli futbolcularla oynanmaz sadece ama GS kaliteli futbolculara sahip olmasi gereken bir kluptur.

iki pas atamayan adamlarla doluyuz demek haksizlik olur ama iki pas ust uste duzgun atamayan adamlarla doluyuz o bir gercek.

ayhan bir ara pasi verdikten sonra bile her an top kaptirabilir

mustafa arka direge zekice girip gol attiktan sonra tum mac toplari futursuzca ezebilir

sabri mac boyunca 1 orta yapip 20 tane tribune atabilir

aykut ufuk 90 dan top cikarip bacak arasindan yiyebilir

servet icin ne yazayim bilmiyorum

vesaire vesaire

Ahmet Çakar gibi şovmen, kompleksli, tek amacı dikkat çekmek olan bir insanı, işi sadece futbol yazmak olan ve spor sevgisi rating aşkından önce gelen Ali Ece gibi biriyle karşılaştırmak ancak Serhat gibi psikolojik travma yaşamış şahısların yapacağı iştir.

Lan öyle bir konuşuyor ki herkes sanki günde 3-4 kez karşılıklı sigara tüttürüyoruz adamla. Ne tanıması yahu, alt tarafı takip ediyoruz, görüşleri ve yorumlarını beğeniyoruz. Zaten adam şu anda Rijkaard çok iyi götürüyor dememiş takımı. Şu an Galatasaray'ın sahadaki halinden bahsetmiş. Sen de diyorsun zaten Galatasaray şu anda bu halde diye, aynı şeyi savunuyorsunuz.

Ya kısaca, sen ne dediğini biliyor musun aga?

Rijkaard'a toz kondurmamak için öyle demiş. Ben ise Rijkaard'ın futboldan anlamadığını iddia ediyorum.

serhatla jb geçmeye çalısıyosunuz ama bence forumda ne çok maç izleyen adamların başında gelir ben izlemem mesela

Futbolu bilmiyor demiyoruz ki, başka şeylerin peşinde koşuyor. Futbolu sadece ben bilirim, ben yaparım havalarına giriyor. Sanki futbol büyük bir bilim dalı, kendisi de o konuda master yapmış gibi.

Bu forumda çözemediğim tek adam sensin galiba. Sen neden herşeyi üzerine alınıyorsun ki? Lafım direk Ali Ece hakkında yorum yapanlara ise sen neden yorum yapıyorsun?

Söylediklerine de sonuna kadar katılıyorum. Rijkaard formsuz, o kadar. Gelip buraya adamın taktik, teknik bilgisini tartışmam. En azından buna saygınız olsun. Saygıyı öğrenin.

"Saygılı olalım" tarzında söylediğim mesajımın ardından , "saygı duymam" tarzı şeyler yazdığın için cevap yazdım. Kaldı ki üzerime almamda gerekmez. Senin mesajın nereye çekerse oraya gidecek cinsten idi.

Forumda herkesi çözdüysen sorun yok:)

Benjamin Lines'ın gizemli dönemlerinde John Locke'ı derinden kızdırdığı dönemler vardı Lost'ta. John Locke kızmamış gibi görünürdü ama kapıyı kapattığında yaptığı ilk iş dolabın kapaklarına yumruk sallamaktı. Size tavsiyem dolaba o yumruğu sallamayanlardan olun.

Hadi iyi akşamlar.

Dikkat çekmek istiyor işte abi cevap vermeyin. Siz cevap verdikçe PC başında daha çok heyecanlanıyor.

serhatla jb geçmeye çalısıyosunuz ama bence forumda ne çok maç izleyen adamların başında gelir ben izlemem mesela

İzliyor da boşa izliyor. İzlemese daha iyi. Hercules-Valencia maçında Valencia 2.yarı baskı yemedi dedi az önce bu konuda. Valencia 2.yarı sahayı geçemedi o kadar söyliyeyim sana. Bunu diyince de ben son dakikayı kastetmiştim dedi. Son 1 dk baskı yememiş onu kastetmiş.

Senin gibi maçı izlemeyenler de vay be adam biliyor bu işi diyor.:)

Frank Rijkaard ve Neskeens ikilisi elbette futbolu hepimizden daha iyi biliyorlar. Efsane futbolcu olmayı, Avrupa'da kupalar kazanmayı kolay zannetmeyin.

Bunu bütün insanlara anlatmak, anlamayanların da kafasına vura vura öğretmek farz oldu.

İzliyor da boşa izliyor. İzlemese daha iyi. Hercules-Valencia maçında Valencia 2.yarı baskı yemedi dedi az önce bu konuda. Valencia 2.yarı sahayı geçemedi o kadar söyliyeyim sana. Bunu diyince de ben son dakikayı kastetmiştim dedi. Son 1 dk baskı yememiş onu kastetmiş.

Senin gibi maçı izlemeyenler de vay be adam biliyor bu işi diyor.:)

Konu zaten son dakikalardaki baskıydı. Başka bir şey kastetmem imkansız.

Frank Rijkaard iğrenç adam olsa konunun başlığı, Serhat 14914016410 derece dönerdi, boşuna tartışmayın abi işte. Amacına ulaşmasın o da.

Üst Alt