Ali Koç: "Büyük konuşmayı sevmem ama Cumhuriyetin 100. yılında şampiyon biz olacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Büyük konuşmayı sevmem ama Cumhuriyetin 100. yılında şampiyon biz olacağız"

önce Jesus'a açıklamayacağın paraları öde - açıklamayacağın transfer paralarını dök - sonra bi CL 'den elen

sonra AVL'den elen - fikstür eleştiriler arasında lige kötü başla ...

sonra al megafonu eline ali efendi.
postun tarihi 27 Mayıs :D

ilk satır full geldi.

sonraki iki satırda gelirse sağlam kupon tutcak

Ülke tarihinin en büyük hayal kırıklığı olabilir bu arkadaş. Tüm elit, zengin ve entelektüel diye düşündüğümüz üst tabakaya bakışımı değiştirdi. Biz yine iyi yetişmişiz imkanlarımıza göre.

felipe-melo.gif

Ali Koç; ”Beni biliyorsunuz büyük konuşmayı sevmem ama bu sefer hiç olmadığı kadar iddialıyım” diyerek cumhuriyetin 100. yılında ipi göğüsleyen taraf olacaklarını dile getirdi. Sabahın üçünde kendisini desteklemeye gelen taraftarların olduğunu hatırlatan Koç “Onlar yanımızda olduğu sürece daha güçlüyüz. Yeni sezonda da taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Bu sezon tribünler dolduğunda, birlik olduğumuzda Fenerbahçe’nin neler yapabileceğini herkes gördü” diyerek şampiyonluğa camia olarak yürüyeceklerini dile getirdi.

Bu açıklamayı yaptığında tüm tuşlara basarak şampiyon olacağını sanıyordu. TAKIMI TÜRK FUTBOL TARİHİNİN REKORU SAYIDA PENALTI ALDI, KENDİ ÇALIŞANINI MHK BAŞKANI YAPTI.

Ama yine olmadı. Yine olmadı.

Zuuuuhahahahahha :ddddddddddd

İyiki fenerli değiliz kılıçdaroğlu kazanıyoruz dedi kazanamadı kafayı yedik bu herif yıllardır aynı şeyi söylüyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ligin her zerresini ayarlasam ben de bu kadar emin konuşurdum.
Bu kadar çirkefliğin, şaibenin, hilenin, hurdanın karşısında durup, 100. yıl şampiyonluğuna sahip olmak üzere olan yönetiminden, teknik heyetine, oyuncularından, taraftarına, kısaca Galatasaray'ımız ile ne kadar gurur duysak az kalır.
Yaptıkları(!) ile bu şampiyonluğu bu kadar değerli gösteren Koç'a da bir taraftar olarak ayrıca teşekkür ederim.

Üst Alt