# Andreas Beck - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andreas Beck

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Andreas Beck

Güizanın durumu farklı adam 28 yaşında paso 2.ligte oynamış ilk kez 27 gol ayıp gol kralı olmuş bu durumda denebilir evet bu adam bu seneiyi olacak mı?

Ama beck henüz 22 yaşında ve kariyeri hep yükselişte sadece arada yaşadığı saktlık var onun dışında kötü olduğu zaman yok gibi.

Yani anlayacağınız oyuncunun bir standartı var.

erkut hoffenheim'ın maçı ne zaman şu oyuncuyu görmek istiyorum

şimdi gökhan gönül bizde olsaydı bu oyuncular hiç gündemde olmayacaktı:((

adnan polat'a güveniyorum eksik bölgelere iyi oyuncuları alcağından hiç şüphem yok haldun üstünelde çalışıyor şuan her şeyin hayırlısı diyelim

Yönetimde Adnan Polat ve Haldun Üstünel e bende çok güveniyorum!Onlar da olmasa zaten Yönetim İstifa diyeceğim ama onların hatrına dilim varmıyor bu tarz birşey söylemeye!

Yönetimde Adnan Polat ve Haldun Üstünel e bende çok güveniyorum!Onlar da olmasa zaten Yönetim İstifa diyeceğim ama onların hatrına dilim varmıyor bu tarz birşey söylemeye!

ellerinden geleni yapıyorlar bu sene güzel kadro kurdular olmadı

hoca seçimlerini yanlış yaptılar gerekli dersleri çıkarmışlardır tecrübeli bir hoca ile anlaşırlar diye düşünüyorum

Bence Kanal24 reytingleri artırmak için yapmıştır:D Bundesliga daha çok izlensin diye:D Adamlar kendilerini düşünüyor:D.....

Bence Kanal24 reytingleri artırmak için yapmıştır:D Bundesliga daha çok izlensin diye:D Adamlar kendilerini düşünüyor:D.....

aynı fikirdeyiz bende aynı cümleleri kullandım tepki gördüm kanal 24 sölemisse kesin doğrudur dediler ama işin aslı öle değil amaç reytingleri arttırmak ben aziz üstelede güvenmiyorum

Beck haberi gerçekse,Schuster de kesin Gs dedir!Hiç istemiyorum Schuster ı yaa!!!

Düşünsenize Real-Barça maçından önceki söylediklerini;aynı şeyi F5-Gs maçı öncesi söylese Türkiye de neler olur!

Yıllardır bas bas bağırıyoruz bu takımın sağ beki yok diye sonunda alacaklar inşallah alırlar yeter artık devşirme oyuncu izlemek istemiyorum!

Almanya ligini sürekli takip ettigim icin Beck hakkinda benim düsünceme göre kesin bilgi aktarabilirim.

Beck, 22 yasinda ve gercekten yasina göre cok kaliteli bir oyuncu.

Ayagina cok hakim teknik bir sag bek.Ileri geri calisiyor ve takimina cok faydali oluyor.

Gelir gelmez onu bilmiyorum ama eger alabilirsek cok önemli bir transfere imza atmis oluruz.5 Mil Beck icin normal.Cünkü cok genc ve faydali.Daha ucuza almamiz imkansiz gibi gözüküyor.

Ancak, Alman futbolcular pek yurtdisina cikan futbolcular degil.Hele ki gencse.

Genc yasta yurtdisina transfer olan Alman futbolcu sayisi cok azdir.

Bu yüzden Beck transferine pek bitmis veya bitebilir gözüyle bakmiyorum.

Herzaman Galatasaray´in böyle transferler yapmasi gerektigini düsünüyordum.

Pili bitmis 32 yas üstü futbolcularin Galatasaray formasina laik olmadigini düsünüyorum.

Kisacasi Beck süper bir transfer olur ama acikcasi pek inanamiyorum.

Zaten 2 ay daha aciklamazlar.2 aya kadar da unutulup gider.Alacagimizi sanmiyorum.-

Bunun gibi rafinhayla ilgileniyoruz die çok haber çıktı.Buda tıpkısının aynısı gibi bişey.Sağ bekte uğur var ve yeterli.Ama hasan şaş-karan-sabri üçlüsünü iyi maliyete satarsak iyi bir sağ bek belki düşünülebilir.

Sağ bek nasıl yeterli ya 10 yıldır sağ bekimiz yok farkında değil misiniz? Ben en son adam gibi Capone sonra da Peres'i hatırlıyorum.Prates bile bek gibi değildi.Sonrasında zaten çektiğimiz acılar belli.Uğur çok iyi bir oyuncu ama nasıl döneceği belli olmaz.Hee Türkiye'den sağlam bir bekle anlaşıp o açığı kapatırız,yabancı hakkını başka bölgelere kullanalım derlerse de karşı çıkılmaz.Misal stoper ve forvet..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt